Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Na skraju jutra" świetny film. Trochę przypomina Kod nieśmiertelności, polecam.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Polecam "Labirynt", mega mi się podobał, trzyma w napięciu do samego końca, jak dla mnie 10/10.

Jeśli chodzi o odmóżdżenie, to polecam "Paranoja", szału nie ma, trochę przewidywalny, ale na nudny wieczór można obejrzeć, 5/10

Opublikowano

Wielki Gatsby z Leonardo Di Caprio

naprawde fajne pomieszanie lat XXtych ze wspolczesna muzyka

mi sie podobalo, w przeciwienstwie chocby do Chicago

Leo znowu rewelacyjny .....

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie:

Opublikowano

Siedzę właśnie na 72 godziny, dam znać czy warto :wink:

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 20:38 ----------

Więc dla mnie dobry tytuł lecz nie jest to żaden thriller, kilka scen komediowych było że był dobry polew na sali, Costner nadal daje radę :)

No i w akcji pościgu była A8 W12 D3 :banan:

Wg mnie mocne 7+/10

Opublikowano

Byłem z moją w kinie na lego przygoda 3D, można zobaczyć ale na bilet raczej szkoda kasy :whistling:

Opublikowano

wczoraj wieczorem na TCMie był Shaft z 1971r

mi podoba sie ten z 2000 r z Samuelem L. Jacksonem :naughty:

Shaft (2000) - Filmweb

fajny film i muza :kox: Polecam !!!!!!!!!!

Opublikowano
wczoraj wieczorem na TCMie był Shaft z 1971r

mi podoba sie ten z 2000 r z Samuelem L. Jacksonem :naughty:

Shaft (2000) - Filmweb

fajny film i muza :kox: Polecam !!!!!!!!!!

ma swój klimat ...

no i Samuel w spódniczce :grin:

Opublikowano

w spódniczce ?

chyba pomyliło Ci sie z "51 stanem" ?????

Opublikowano
w spódniczce ?

chyba pomyliło Ci sie z "51 stanem" ?????

zgadza się

Opublikowano
w spódniczce ?

chyba pomyliło Ci sie z "51 stanem" ?????

A Formuła? :wink:

Opublikowano
w spódniczce ?

chyba pomyliło Ci sie z "51 stanem" ?????

A Formuła? :wink:

to ten sam film :grin:

Opublikowano

51stan to oryginalny tytuł

Formuła to polski tytuł

Opublikowano

Ups, sorki, znałem tylko polski :wink:

Żeby nie było offa to polecam Krainę Tygrysów - Tigerland :decayed:

Opublikowano

Gravity- Jak Dla mnie 6/10

Opublikowano

MV5BMTc2MTQ4MDU4NV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTU1ODgzMDE@._V1_SX640_SY720_.jpg

Out of the Furnace

7/10 ja polecam :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

MV5BMTUwOTAzNzAwMl5BMl5BanBnXkFtZTgwOTc1NDIyMDE@._V1_SX640_SY720_.jpg

Też całkiem dobre 7/10

Opublikowano
Gravity- Jak Dla mnie 6/10

Wygląda na 6 Oskarów na 10:grin::polew:

Opublikowano

7595027_3.jpg

7/10 szału nie robi lecz ja lubie takie filmy.

Opublikowano

zniewolony-12-years-a-slave-2013-online_313689_800_600.jpg

Zniewolony.

Film oparty na faktach, tak jak Hamer wyżej polecam! 8/10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.