Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie osobiście Sicario 2 nie powalił

gorszy scenariusz, mniej zamotania i w sumie dziury w całej opowieści

do tego O WIELE gorsza muzyka, która przecież była nominowana do Oskara za część pierwszą (przegrał w końcu z Nienawistną ósemką i muzą Morricone)

a końcówka kompletnie rozczarowała

przyznam, że ziewnąłem, co na filmie o takim charakterze nie powinno się wydarzyć .....

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polska tv to już totalnie sięgnęła dna

karate kid w sobotę o 20

nosh qrfa ....... ?

Opublikowano
12 minut temu, Kamyk napisał:

polska tv to już totalnie sięgnęła dna

karate kid w sobotę o 20

nosh qrfa ....... ?

jestem tak nayebany ze mam gruby film....

Edytowane przez Dev

Opublikowano
13 minut temu, Dev napisał:

jestem tak nayebany ze mam gruby film....

ajlawju ?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Sicario 2 robił inny reżyser niż jedynkę dlatego jest w całkiem innym stylu. I to właśnie mi się podoba. Jedynka jest mroczna a dwójka to bardziej kino akcji. Nie ma powielenia jedynki. Są różne ale obydwa dobre. Takie jest moje zdanie.

Opublikowano

Wczoraj oglądałem The Commuter z nieśmiertelnym Liam'em Neeson'em - całkiem fajny thriller ;)

Opublikowano

A ja z trochę innej beczki bo to serial, ale naprawdę warto

 

Opublikowano

A ja byłem wczoraj na tym i polecam

 

 

Opublikowano
19 godzin temu, Dev napisał:

Byl ktos na Mission: Impossible - Fallout ???

Nikt nic nie napisał to zaraz idę 

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

Nikt nic nie napisał to zaraz idę 

Dobry, podobał się...

A tutaj nowa polska komedia:

https://m.filmweb.pl/film/Juliusz-2018-795665

Zapowiada się ciekawie, zobaczcie kto jest autorem scenariusza :decayed:

 

 

Edytowane przez Dev

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kurna, byłem w kinie

moja ocena tego jest taka

do połowy film jest po prostu świetny

kilka wątków, rozrzucona akcja, nic się nie łączy, nie wiadomo na co zwracać uwagę

potem nagle wszystko się zmienia

w pewnym momencie każdy już zna odpowiedź i potem zaczyna się typowa amerykańska zabawa i strzelanka

nie wiem, jak ocenić Pędzla

z jednej strony równie fajny jak w Człowiek w ogniu

z drugiej, jakby można było scenariusz bardziej zakręcić, w ogóle bym się nie obraził, a taki aktor, tym bardziej nie

mógł być bardziej wyrazisty, jak choćby w temacie z żoną

ale ogólnie, to film na pewno na raz - obejrzeć i wyrzucić z głowy

tyle ode mnie :)

 

Edytowane przez Kamyk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bb5ce13cc2d7b62e2d9512e1f8daea59.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siberia z keanu reeves... do samego końca czekałem aż się zacznie film i niestety... chyba za dużo filmów na rynku bylo «zabili go i uciek» wiec postanowili poleciec po bandzie i zrobili «nie uciek i go zabili» :decayed:  Ogólnie to słabo :whistling:

 

 

Opublikowano

Dzisiaj "Kler" :wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Dzisiaj "Kler" :wink:

wybieram się :wink:  

Opublikowano

Patrząc po ilości sprzedanych biletów zapowiada się obiecująco ... 

Opublikowano

Szczęść Boże 

Kler zaliczony 

Końcówka po bandzie 

IMG-20180930-_WA0002.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Byłem i faktycznie końcówka bardzo mocna. Lubię kino w wydaniu Smarzowskiego ale obawiałem się, że został zbyt mocno "rozdmuchany" przed premierą i moja przygoda z tym filmem zakończy się rozczarowaniem. Na szczęście obawy okazały się nieuzasadnione a film robi ogromne wrażenie. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.