Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi s4 ... 4XX w drodze:)


kowal0077

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po rozstaniu się z Klubową A3 http://www.a3-club.net/forum/showthr...dzie-rozstanie przyszedł czas na kolejne Audi tym razem w odsłonie S4.

Moje 3 główne kryteria przy kupnie tego modelu;

- 2001r

- bezwypadkowy avant

-oryginalny lakier LY9B czyli czerń + lakier (bez perły)

-fotele recaro

Po 3 miesiącach czasu i przejechaniu około 6tysiący kilometrów ( Austria, Szwajcaria, Niemcy w Polsce też - ale to był dramat ) wreszcie stałem się posiadaczem S4 B5. (obejrzałem w sumie 17 aut)

Egzemplarz ten ma pełne wyposażenie jak na ten rocznik…;

-elektryczne, podgrzewane skórzane fotele recaro,

-lusterka elektryczne, podgrzewane, składane pełen fotochrom,

-szyberdach elektryczny,

-4 el. Szyby,

-nawigacja, bosse, 6cd w bagażniku,

-Esp / Asr,

-wykończenia w carbonie,

-xenony oryginalne + spryskiwacze,

-czujniki parkowania,

-sensor deszczu,

-lodówka w bagażniku,

-wielofunkcyjna kierownica ( trój-ramienna osobiście bardziej mi się podoba)

-alufelgi s-line 18 setup zimowy opony nowe Pirelli,

-zawieszenie KW variant 3

-grill rs4

Itd.

Teraz postaram się was przekonać do tego modelu…

- silnik 2.7 biturbo to mówi samo za siebie... ,elastyczność tego silnika jest imponujące jak na ten wiek auta. Na 6 biegu można spokojnie jechać 70km/h i swobodnie przyspieszać, samochód potrzebuje jedyne 2 tyś obrotów/minutę aby już dynamicznie przyśpieszał.. a co dzieje się wyżej można sobie wyobrazić ( mój poprzednie a3 asz 200ps/412nm w porównaniu do s4 ..nie jechało, nie było elastyczne i nie skręcało )

- masa całkowita samochodu to 1650kg to dosyć dużo ale w konfiguracji z zawieszeniem KW auto staję się lekkie i przyjemne w prowadzeniu , jedzie tam gdzie chce pomimo sporego silnika z przodu (oryginalne zawieszenie jest dosyć miękkie auto prowadzi trochę nie stabilnie),

auto jest jak przyklejone... napęd quattro torsen robi swoje, auto jest przewidywalne na każdej nawierzchni ( niestety o haldexie o tym powiedzieć nie można - absolutnie nie chcę urazić właścicieli s3 )

- o spalaniu nawet nie powinienem pisać ale dla ciekawskich napisze prawdę

Miasto:

Spokojna jazda 10-12

Mniej spokojna 16-18

Trasa:

Spokojnie jadąc 7-8

Mniej spokojnie 11-15

dla osób chcących kupić s4.. w Polsce zapomnijcie o tym jeśli znajdziecie obejrzyjcie dokładnie auto z profesjonalistą, bezwypadkowy egzemplarz za granicą przewyższa dwukrotnie polską cenę rynkową

Jednym słowem ciężko kupić w Polsce ale jeśli znajdziecie bierzcie śmiało bo to fajne autka

Plany:

-wydech kwasiak + nowy końcowy supersprint dedykowany dla rs4,

-większe chłodnice powietrza lub fmic zobaczymy..,

-nowe świeczki od rs4 (zimniejsze),

-felga na lato może będzie większa... ( na chwilę obecną po głowie chodzi felga rs4 b7, OZ superlegera lub jakiś bbs,

-korekta lakieru

-wyczyszczenie i zakonserwowanie skór.

kilka fotek świeżo po zakupie:

dsc01049w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01041a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01024ku.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01021kw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01052t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01014oa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01047ft.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna, powodzenia w modzeniu i bezawaryjnej jazdy zycze.

zapodaj foty tej lodówki w bagazniku bo pierwszy raz o czyms takim slysze :) a byc moze Ci sie pomyliło i masz tylko klimatyzowany schowek pasazera :)

co do ceny mowisz ze na igle s4 trzeba dac 50 tys pln :> jak mozesz uchyl rabka tajemnicy na pw albo tutaj

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka a w halogenach co za żarówki tak ładnie świecą?

Ale szczerze Ci gratuluje wytrwałości i cierpliwości ja jakbym miał szukać teraz znowu samochodu bym chyba zwariował a Ty obejrzałeś 17 AUT !!!

Ale warto było jak widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałeś się posiadaczem jednej z najlepiej wyposażonych B5 na forum a do tego to jest S4 :kox: W jakim kraju ją kupiłeś? Witamy na forum i powodzenia w nowych modach :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka a w halogenach co za żarówki tak ładnie świecą?

Ale szczerze Ci gratuluje wytrwałości i cierpliwości ja jakbym miał szukać teraz znowu samochodu bym chyba zwariował a Ty obejrzałeś 17 AUT !!!

Ale warto było jak widać :)

w halogenach są diody w odcieniu ori xenonów 4300

tak obejrzałem 7 w Polsce, 5 za granicą

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Stałeś się posiadaczem jednej z najlepiej wyposażonych B5 na forum a do tego to jest S4 :kox: W jakim kraju ją kupiłeś? Witamy na forum i powodzenia w nowych modach :thumbup1:

kupiłem od prywatnego właściciela (konesera, ponieważ miał jeszcze rs-a b5 i rs3 żony) z Niemiec

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Mógłbyś zrobić zdjęcie felg ? Ogólnie za***ista

już dodane zdjęcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna:kox: mozna powiedziec już dobrze zmodzona, felga, zawias jest, tylko mozesz pomyślec o zmianie tego kredensu(navigation) na cos co gra i precyzyjniej droge na mapie pokaże:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebsita :D dawaj więcej fot ze środka , interesuje mnie ta lodówka :]

aparat mi padł.. ale jak to ogarnę po robię fotki

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Fajna:kox: mozna powiedziec już dobrze zmodzona, felga, zawias jest, tylko mozesz pomyślec o zmianie tego kredensu(navigation) na cos co gra i precyzyjniej droge na mapie pokaże:wink:

Leży w domu zestaw audio za pare groszy ale na razie bawic mi się nie chce w c.a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie :wink:

osobiście wolałbym inna kolorystykę grilla, tzn czarna ramka a srebrny znaczek:decayed: No i chyba widzę znaczki s-line pod listwami na błotniku, usuń je :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura piekna, pozazdroscic tylko:decayed: Ile dales jesli nie jest to tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze to jedno z moich faworytów w b5:kox: oby służyła bezawaryjnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...