Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

My (z Angelą) tez tyle płacimy bo bedziemy tam od 23 lipca (50 zł nocleg + obowiazkowo jakiś posiłek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ich cennika :

Pokój 2-4-osobowy - 65zł/osobodoba ze śniadaniem

a my jako grupa zorganizowana mamy zapłacić 66zł ze śniadaniem - za***isty rabat nam dali :angry:

a co do całości wekendu, płacimy 100zł ( a w cenniku nocleg+śniadanie to 65zł ) czyli wynika z tego że dodatkowo nam robią grila za 35zł/os. a rabat to 0% :polew::angry:

Oczywiście nie oto tu chodzi bo miesjce chyba jest za***iste a o cenach wiemy od początku i komu za drogo mógł nie jechać - ja chciałem tylko pokazać że potraktowanie nas jako niemałej grupy - jest delikatnie śmieszne i ciężko się tu doszukać jakiegoś upustu z Tytułu grupowej rezerwacji prawie 100 noclegów - jezeli gdzieś w obliczeniach sie pomyliłem z góry przepraszam - i chciałem zaznaczyć że ta wypowiedź jest skierowana do władz ośrodka ( w żadnym wypadku do naszego Organizatora :notworthy: )[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:06 _________________________________________________

My (z Angelą) tez tyle płacimy bo bedziemy tam od 23 lipca (50 zł nocleg + obowiazkowo jakiś posiłek).

czyli rozumiem jesteście tam od wczoraj :mysli:.............. :polew:................... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:06 [/size]_________________________________________________

My (z Angelą) tez tyle płacimy bo bedziemy tam od 23 lipca (50 zł nocleg + obowiazkowo jakiś posiłek).

czyli rozumiem jesteście tam od wczoraj :mysli:.............. :polew:................... :wink4:

Pomyłeczka :polew: oczywiście bedziemy tam od 23 sierpnia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że w cenie jaką nam zaproponowali są już wliczone koszty powstałych zniszczeń związane z imprezą :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:15 _________________________________________________no i to że z jadali zrobimy boiko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że w cenie jaką nam zaproponowali są już wliczone koszty powstałych zniszczeń związane z imprezą :polew: no i to że z jadali zrobimy boiko :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że w cenie jaką nam zaproponowali są już wliczone koszty powstałych zniszczeń związane z imprezą :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 10:15 _________________________________________________no i to że z jadali zrobimy boiko :polew:

Nie ma co gadać Miron...nadajesz się na naczelnego satyryka klubowego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak Ty się ostatnio coś rozchulałeś :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak Ty się ostatnio coś rozchulałeś :gwizdanie: :good:

Jakoś tak więcej czasu ma, humorem sypie jak z rękawa...normalnie coś chyba mniej seksu zażywa :naughty::kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak więcej czasu ma, humorem sypie jak z rękawa...normalnie coś chyba mniej seksu zażywa :naughty::kox: :gwizdanie:

tak jest napewno to jest to , enegria go rozpiera :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sex :mysli:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:15 _________________________________________________a to nie jest prawda że jak się dziecko urodzi to następnym razem można iśc do łóżka dopiero po jego pierwszej komiuni :disgust:................ale dzisiaj moją opierdziele :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam sex, miron wreszcie przekracza stówke w trasie... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam sex, miron wreszcie przekracza stówke w trasie... :tongue4:

:disgust: jaką stówke - ostatnio miałem A5 na wekend i leciałem nią 260km/h a mój synek już zaliczył jazdę 250km/h mimo swoich kilku miesiecy :naughty:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:29 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/27bf8821e1af6f13.html[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 11:32 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/576617242698eecb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 z synem...

Albo chodzisz w czarnych okularach od weekendu, albo jechales bez zony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 z synem...

Albo chodzisz w czarnych okularach od weekendu, albo jechales bez zony :polew:

żona siedziała z tyłu i uspokajała małego - bo chciał szybciej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 z synem...

Albo chodzisz w czarnych okularach od weekendu, albo jechales bez zony :polew:

żona siedziała z tyłu i uspokajała małego - bo chciał szybciej :polew:

Mikron ty juz nie opowiadaj takich bajek okej, bo wszyscy wiemy, że powyżej 120 robisz w portki ze strachu :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematy zajebistego rabatu :wink4:

to troche chore, że śniadanie jest obowiązkowe, a co jakby 100 osób które przyjadą, było anorektykami ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tymi cenami, każdy ośrodek ma swoje warunki i nie ma co dyskutowac na ten temat i podgrzewać niepotrzebnie atmosfery. Przeciez nie ma obowiązku jechania wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła emialem prośba o "powrót" do ceny 45zł za nocleg i zwolnienia z obowiązku śniadania. Powołałem się przy tym na wcześniej otrzymana wiadomość.

Pozostaje narazie cierpliwie czekać.

Angela tu nie chodzi o ceny same w sobie ale o to że się niezgadzają z tym co zostało uzgodnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...