Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18


Matek

Rekomendowane odpowiedzi

oznaczenia z klapy OUT:wink: i ładnie siedzi na tych "16-ch":decayed:...sorry musiałem:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecą jak wróce.. Moc też wpada od razu po urlopie, póki co KAC ŁEBA:facepalm:

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 18:37 ----------

No i nareszcie.. STAŁO SIĘ :kox:

matek_b5.jpg

Jestem mega zadowolony póki co, oby tylko za szybko nie zaczęło brakować.. :whistling::naughty:

'Ograniczona moc oraz fale na wykresie seryjnego programu związane są z niesprawnym przepływomierzem oraz skokami ciśnienia doładowania. Programowe wyłączenie przepływomierza rozwiązało problem.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gitara bo ja jak mialem 358Nm to buda trzesalo ale fakt program byl zyebany, ja tam bede ladowal AWX co by pod 160ps bylo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po głowie chodziło BRD i dalsza zabawa, ale póki co jaram się tym co jest. I na troche to będzie musiało wystarczyć, a przyszłość pokaże.. :wink: U mnie pierwszy program był na 368 njuta, ale wypenialiśmy z uwagi na sprzęgło itd i zostaliśmy przy tym co jest. KOX jest i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pane...moje pierwsze wrażenie..."o curva...jakiś piany ten wykres", ale napisałeś czemu taki jest:decayed:. No i ładnie jest:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, jakby nie fakt że w czw bardzo ważny dzień to wpadam na spota i sie próbujemy :decayed: Ale co sie odwlecze to nie uciecze.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek masz linka to tego foto z foto z podpisu twojego ... ? mega to wyglada :) a twoja fua w dobrym kierunku :) jak idziesz w cel jaki masz w avatarze to bedzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gdzieś duzej rozdzielczości te fotki, auto jest opisane na vortexie, opony miało 215/35:wink: stad ten efekt koła:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć juz na mnie poluje i chce mnie zayebacć :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że na bieżąco wiem na którą łazisz do roboty Grzesiek :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu któremuś się znudzi i zmieni koło :grin::facepalm::polew:

Tak BTW mieliście rację -30 to kozica niskogórska. Po SCP mi obrzydło i myślę co tu teraz zrobić z tym fantem by było "lower" A tyle kasy w to wtopiłem że było by na coś porządnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu któremuś się znudzi i zmieni koło :grin::facepalm::polew:

Tak BTW mieliście rację -30 to kozica niskogórska. Po SCP mi obrzydło i myślę co tu teraz zrobić z tym fantem by było "lower" A tyle kasy w to wtopiłem że było by na coś porządnego

a mówiłem Ci...kup se gwinta:whistling::naughty: tak to jest jak się "starszych" nie słucha:decayed:

...a co do koła...no chO_oja ja nie zmieniam:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...