Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..


..::KoNik::..

Rekomendowane odpowiedzi

No no ładna sztuka ..Gratki :wink:Autko czesto widywane w okolicy ... Musze kiedys oblukac z bliższa :) Gleba ładna :) Jak sie jezdzi na takim zawieszeniu ?? Nie jest uciązliwe na codzień ?? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie chce ogarnać zawieszenie bo z tego setup-u jestem średnio zadowolony... :wink: z tylnej klapy chce wywalić oznaczenia i tablice dac na tasmie...

Potem czas pokaze... napewno kiera s-ka i nowe granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego jestes srednio zadowolony nad takim setupem zawieszenia? Sam mysle nad takim układem. Jak byś sprzedawał amorki 1be i te springi to ładuj na PW do mnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz patrze, ty masz fwd a ja quattro, popatrzylem ze masz 4cylindry czyli ok a napęd lipa, przód ty podszedł chyba ale problem z tyłem bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garet, mam do sprzedania komplet 1BE do Quattro z mojego wozu :) w stanie BDB :) sprawne , jest w dziale sprzedam albo wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konik skoro garet-owi nie podpasowaly Twoje amorki z 1be + springi to ja z chęcią wezmę jak będziesz zmieniał zawias :D podejdzie cały komplet z avanta do sedana '99?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany widzę idą w dobrym kierunku, powodzenia ;)

jak widzę każdy po kolei się wykrusza z Twojego setupu zawieszenia, a ja byłbym zainteresowany, jakbyś mógł to wyślij pw ile byś sobie mnie więcej za to życzył gdyby już przyszedł czas na sprzedaż?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Długo się nie najezdziłem sie na springach bo nawet miesiąc to nie trwało :decayed:

Dzisiaj zakupiłem gwint AP... w tym tygodniu wleci na auto...

Czekam na oponki i juz bedzie dobrze :wink:

Do tego na drugi tydzień audi idzie do lekiernika... dokładki i listwy boczne robimy w kolor... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

W miejscu nie stoję... :wink:

Miałem niemiłą niespodziankę... pewien dziadzia przejechał mi zdeś i troche rantu na feldze... zwiał... :decayed: na szczęście pewna miła pani spisała nr. i na mnie przy samochodzie czekała... :thumbup1: Tak, że bedzie malowanie... załapie się też klapa...

Co do milszych spraw... na auto wleciał gwint :slina: ... kilka foto zaraz po rezaniu... słabe bo telefonem ale pogladowo narazie są... :wink: Pomaluje sie to skręci sie niżej i jakiś aparat się dorwie :przebiegly:

1366274460278.jpg

1366274464730.jpg

1366274470075.jpg

1366274519158.jpg

1366274534169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wygląda z tą glebą :naughty: papiery kupować i brać się polerkę końcowek tłumika :whip2::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wygląda z tą glebą :naughty: papiery kupować i brać się polerkę końcowek tłumika :whip2::decayed:

Plus kawałek filcu na wiertarkę - papierem nie uzyska tak ładnego efektu jak po "filcowaniu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...