Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moim zdaniem dach lepiej w czerń :wink:

Jak już coś robić, bo ja bym nie robił, dach w czerń na białym aucie jakoś mi przeszedł:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dach lepiej w czerń :wink:

Jak już coś robić, bo ja bym nie robił, dach w czerń na białym aucie jakoś mi przeszedł:kwasny:

otóż to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi nr.1 , dach broń boze nie karbon... czarny połysk jeśli już, efekt ''panoramadach''. zresztą, ważniejsze jest zdecydowanie stage III :decayed:

nie kusił Cie projekt RS6 sedan? dołożyć przód i progi to chyba nie powinien byc duzy problem, tył przy jakimś delikatnym dopasowaniu też by sie udało.

Nie mówie o jakimś sticker tuningu, znaczków nie musiałoby być, ale zobaczyć i pokazać Audi jaki błąd zrobili nie wypuszczając RS sedana bezcenne. Byłoby o tym głośno na wszystkich forach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki błotnikom i zderzakom?

no tak jak w przypadku B5, C5 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu audi poszlo w kierunku chinczykow z tymi nowymi felgami (z zewnatrz polerka, w srodku czarne) - zalatuje to "felgami z allegro". Ja bym zostal przy rotorach, ew. 1 cal wyzej.

RS6 jest szersze, rezanie body w tak nowym aucie... no nie wiem, moze gdyby ktos zrobil szlif na tylniej cwiartce to mialoby to sens :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu RS6 C7 sedan, to przód do zrobienia (zderzak, grill, błotniki) listwy boczne progowe, zderzak tył może by podszedł z RS'a i poszerzenie tylnych błotników. Do zrobienia, ale wydaje mi się że problemem będą tylne drzwi bo w RSie już na drzwiach zaczyna się "nadmuchany" błotnik. Chociaż nie powiem byłoby to coś ciekawego. Trzeba popytać o części w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bez sensu jest taka rzeźba przy igle z salonu. co innego jakby auto było walone np w tył i kupione za mniejszą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu RS6 C7 sedan, to przód do zrobienia (zderzak, grill, błotniki) listwy boczne progowe, zderzak tył może by podszedł z RS'a i poszerzenie tylnych błotników. Do zrobienia, ale wydaje mi się że problemem będą tylne drzwi bo w RSie już na drzwiach zaczyna się "nadmuchany" błotnik. Chociaż nie powiem byłoby to coś ciekawego. Trzeba popytać o części w ASO

Zostaw jak jest... w przyszłym roku łykniesz RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu RS6 C7 sedan, to przód do zrobienia (zderzak, grill, błotniki) listwy boczne progowe, zderzak tył może by podszedł z RS'a i poszerzenie tylnych błotników. Do zrobienia, ale wydaje mi się że problemem będą tylne drzwi bo w RSie już na drzwiach zaczyna się "nadmuchany" błotnik. Chociaż nie powiem byłoby to coś ciekawego. Trzeba popytać o części w ASO

Zostaw jak jest... w przyszłym roku łykniesz RS6

Zobaczymy co będzie :wink: ja jestem bardzo niestały w uczuciach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, twoja opinia trochę odważna, tym bardziej, że od jakiegoś czasu pojawiają się mieszane opinie nt. stronika/DSG i jego wytrzymałości. Ja uważam, że właśnie pancerny tip jest dobrą opcją dla RS bo nie ogranicza jej pod ewentualne mody. Co nie znaczy, że powinna być wyłącznie opcją z ewentualnym wyborem manuala wedle życzenia. Toptronik jest właśnie tym co odróżni RS od S jeśli chodzi o zakres modyfikacji.

Masz dużo racji ja nie mowie ze tip jest beee to super skrzynia do A6 A8 czyli takiego cruisera na autostrady i do miasta ale do takiego auta jak RS6 wolal bym cos zdecydowanie bardziej sportowego.Jezeli by to ode mnie zależało to bym wogle wolal manuala i kompletnie nie rozumie obecndgo trendu na te skrzynie auyomatyczne.Jezdzilrm tez S4 i zmiana biegów byla ok ale to dalej glupi automat i jedyna skrzynia do tej pory która działa dla mie tak jak powina to Porschowskie PDK ktorym da sie zmieniac biegi lewarkiem jak w sekwencji bo zbila się biegi we wlasciwa stronę ! i szczerze go nie rozumie co za kretyn tak sie uparł w audi i dalej redukujesz do tylu a w gore zmieniasz do przodu :doh:

Może kiedyś będą instalować automat z Lambo. Jednosprzęgłowa z dwoma odrębnymi wałkami i zmienia bieg w czasie 30ms:decayed:

nie ma takich skrzyn formula 1 ma zmiane 50ms:kox: --

300ms to sie zgodze co i tak jest zajeboscie szybko :)

przod bo przyspieszasz tyl bo hamujesz calkiem logiczne nie wiem co w tym zlego a jak mieli zrobic w bok :)

W teście top gear mówili o 30ms. To najszybsza skrzynia drogowa świata.200ms to pewnie DSG już ma:whistling: sory to jednak 50ms a w 30ms zmieniają bolidy f1:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu audi poszlo w kierunku chinczykow z tymi nowymi felgami (z zewnatrz polerka, w srodku czarne) - zalatuje to "felgami z allegro". Ja bym zostal przy rotorach, ew. 1 cal wyzej.

RS6 jest szersze, rezanie body w tak nowym aucie... no nie wiem, moze gdyby ktos zrobil szlif na tylniej cwiartce to mialoby to sens :wink:

Jestem tego szmego zdania zarówno co do ad. jeden jak i ad. dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak się ma fantazję i pieniądze, to czemu nie rezać nowego auta?

B5 RS sedan powstają bo kosztują 50 tysi a nie 500.

Jakby się Szymon zdecydował na RS sedana, to trochę by namieszał w świecie i o to chodzi!

Tak więc zalecałbym raczej dopingować a nie odwodzić od takiej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OHO!! dotarło!

Audi RS6 655000.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl

C30128974_5.jpg

i od razu jaki rabat, z 728k na 655k

Coś mi to przypomina... Hmmm... Lord Vader :eusathink::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...