Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mniej wiecej calkowity koszt tego moda wyjdzie? Chociaz rzad wielkosci podaj jesli mozesz. Dzieki.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

podejrzewam, że dobre B6 albo B7 by się za to kupiło :decayed:

Z tą B7 trafiłeś :wink: co do szczegółów obiecałem że będę trzymał gębę na kłódkę.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Jakby 4.0 tt było za mało. Chętnie odkupie na swapa :decayed:

Ja bym chciał stare V10 5.0TT na nowym tipie 8HP :decayed: miazga

A co do GTR'a to a pakietem AMS i kompletnie przebudowaną skrzynią, jest z niego zawodnik w trochę większej skali, tym już można się pokazać na zawodach typu Unlim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki mniej wiecej calkowity koszt tego moda wyjdzie? Chociaz rzad wielkosci podaj jesli mozesz. Dzieki.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

podejrzewam, że dobre B6 albo B7 by się za to kupiło :decayed:

Patrząc na ceny allegro to pewnie i B8 zadbane i nie bite by wyszło :naughty:

Szymek - GTR GTR'em, ale ogień z duupy będzie jak chłopaki zakończą - a i środek przyjemniejszy niż w japońcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do GTR'a to a pakietem AMS i kompletnie przebudowaną skrzynią, jest z niego zawodnik w trochę większej skali, tym już można się pokazać na zawodach typu Unlim

Przyczepkę części do niego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do GTR'a to a pakietem AMS i kompletnie przebudowaną skrzynią, jest z niego zawodnik w trochę większej skali, tym już można się pokazać na zawodach typu Unlim

Przyczepkę części do niego :grin:

Na pytanie jak z trwałością GTR'a najczęściej odpowiada się wymijająco że to japońskie kapryśne dzieło sztuki inżynieryjnej :wink: a tak na serio to z pakietem AMS na silniku i HKS w skrzyni daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej monitoruj sytuacje bo Twoje magiczne pudeleczko zaraz bedzie. Moze dzisiaj juz ogarna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze foto z RLa wrzuci.. ciekawe jaki myk robia z stronicem ze 800 Nm wytrzymuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze foto z RLa wrzuci.. ciekawe jaki myk robia z stronicem ze 800 Nm wytrzymuje...

trociny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze foto z RLa wrzuci.. ciekawe jaki myk robia z stronicem ze 800 Nm wytrzymuje...

trociny :grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jechałem tak mocnym autem jak ten GTR o którym pisze Szymon, ale wydaje mi się że podczas ostrego przyspieszania, to łeb urywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj GTR-a na ruskiej widziałem około 18stej tablice DW chyba nowy nabytek bo ktoś czekał na miejsce przed sobą i dawał w palnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj GTR-a na ruskiej widziałem około 18stej tablice DW chyba nowy nabytek bo ktoś czekał na miejsce przed sobą i dawał w palnik :kox:

Szary? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj GTR-a na ruskiej widziałem około 18stej tablice DW chyba nowy nabytek bo ktoś czekał na miejsce przed sobą i dawał w palnik :kox:

Szary? :whistling:

Ciemno było ale raczej czarnuch z głośnymi wydechami nawet na postoju warczał na wszystkich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy tak, dobre i złe wieści. Zaczniemy od złych sterownik się nie chce poddać do końca, zaadaptowali program z RS6 i daje 570-580 i 760-800Nm trzeba czekać na sprzęt więc przedłuży się o kilka, kilkanaście dni.

Wczesniej byl sam program czyli jakas blokada :eusathink: ?

Miałem w lipcu wrzucony sam program i teraz żeby go zrobić znowu potrzebny jest "magiczne" pudełeczko, bo skrzynia wyrzuca limiterem i obcina na przepustnicy 50% przy 5000 obr/min.

W tej chwili mam parametry takie 579PS i 800 Nm. Niutona wyżej nie będzie bo zabije skrzynie, za to rozłożą mi go w pełnym zakresie.

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Najważniejsze że mechanicznie wszystko gra. Mocno zredukowana temperatura w dolocie, no i 579 PS bez strojenia, ale już wiem że nie mam co liczyć na więcej niż 630-650 PS

nic się nie martw - jakoś to będzie

Młody jesteś i jeszcze kiedyś sobie kupisz coś mocnego - ważne że da się sprawnie wyprzedzać

Ps. Mimo mocy, której nie do końca się spodziewaliśmy oczywiście na zloty Śląskie zapraszamy - Ty wiesz Szymek że u nas auto nie jest najważnieszjsze i wpadaj tym co masz - kreskami się nie przejmuj - papierem się nie jeździ.

:decayed:

Ty to potrafisz człowieka pocieszyć :grin:

Chciałem dojechać w piątek ale niestety Suzuki Swift 1,3 90PS nie dało rady :grin: się wyrobić z czasem do Krapkowic a co dopiero do Gliwic. Ale spoko zajadę jeszcze przed Bukowiną :wink:

A co do mocy no cóż, będę musiał z tym żyć. Ale nie ma tego złego, dostałem propozycje kupna GTR'a z pakietem AMS alpha 12 :decayed: 1200PS i 1000Nm

Mieszkam niedaleko krapkowic, ale jeszcze nie miałem okazji spotkać białasa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to szykują jakąś niespodziankę, mam nie pytać i się odwalić na kilka dni. Poczekamy zobaczymy, zapną RL i sprawdzą czy to w ogóle jedzie. Co do GTR'a to Adam miał sprzedawać swojego tak jak stoi 650PS, ale zamówił osprzęt silnika z AMS i pakiet do skrzyni HKS.

Z Krapkowic jest moja żona bywam tam na weekendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to szykują jakąś niespodziankę, mam nie pytać i się odwalić na kilka dni. Poczekamy zobaczymy, zapną RL i sprawdzą czy to w ogóle jedzie. Co do GTR'a to Adam miał sprzedawać swojego tak jak stoi 650PS, ale zamówił osprzęt silnika z AMS i pakiet do skrzyni HKS.

Z Krapkowic jest moja żona bywam tam na weekendy

To będę wyglądał białasa przy okazji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek no widzę że to będzie chyba niezła niespodzianka:decayed: a powiedz jak tam synek się czuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek no widzę że to będzie chyba niezła niespodzianka:decayed: a powiedz jak tam synek się czuje?

Młody daje radę, ostatnio miał zapalenie płuc był w szpitalu ale wylizał się. Jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek no widzę że to będzie chyba niezła niespodzianka:decayed: a powiedz jak tam synek się czuje?

Młody daje radę, ostatnio miał zapalenie płuc był w szpitalu ale wylizał się. Jest git

No to elegancko byle tak dalej:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...