Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

kolor biały bo jest uniwersalny, nie widać przede wszystkim mikro rys które powstają nawet od ręcznego mycia, a poza tym jakoś tak chciałem białe na czarnej feldze.

A co do przenosin między forami to na A4 jestem od listopada 2009 także zawsze tu co jakiś czas zaglądałem ale nic nie postowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękna furka

Ps. zapytaj rodziców czy by mnie nie adoptowali :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Ciebie nie ,ale mnie może a065.gif a065.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, choć cholera nie mogę się nadal do tyłu przekonać, mimo wszystko to co z przodu pod maską jest wystarczająco przekonujące :)

Z tym S6 jest nieco podobnie jak z s4, atrakcyjne cenowo względem parametrów, a nie odbiega znacznie od rs, aż tyle, żeby tyle dokładać.

BMW m5 F10 jakoś bardzo mi pasuje, ale odstraszająco działa na mnie fwd, mimo iż szybkie na torze to w codziennej eksploatacji, z rodziną jednak bezpieczeństwo czynne awd jest bardzo istotne.

Ta S6 jest niewiele wolniejsza od rs6 c6, a potencjał ma ogromny skoro 650-700ps jest realne.

Jestem pod wrażeniem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, te cyferki pod opisem biegów skrzyni od 1 do 6 - co to kurna jest?! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inni się wypowiedzieli to i ja dorzucę coś od siebie :decayed: Przed ślubem jeździł B6, po ślubie kupił C6 i ciut ciut później to to to... kupił i już w planach RS... Czy Twoja żona ma siostrę? Bo teściu dobry człowiek... :decayed: Nie no, żartuję oczywiście, guzik to nas powinno obchodzić, zarobił chłopak i sobie kupił :thumbup1: Ogólnie szacun, podoba mi się to jak podchodziłeś do tematu zakupu :thumbup1: temat przemyślany od A-Z :wink:

Piękne autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cyferki kolego to touch pad. Jak jest włączone radio to świecą się porgramy 1-6, jak masz podłączony bluetooth albo włączoną navi to wpisujesz cyfry bądź litery.

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

rafalekx żona ma dwie siostry ale niestety jedna ma 18 lat a druga 15. Teściu dobry poczciwy rolnik (parę hektarów ma), tyle że on ma jeden ciągnik jak moje 3xS6. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs... A powiedz mi jak wygląda odszranianie przednich lamp? Skoro są to lampy full LEDowe, które nie wytwarzają jak wszyscy wiemy ciepła, to jak to jest rozwiązane, są jakieś kanały w środku lampy i puszczony nadmuch ciepłego powietrza, czy klosz jest po prostu ogrzewany nitkami, tak jak to jest rozwiązane z szybami? Założę się, że wielu to ciekawi :hi:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

No to jak jedna ma 18, to do wzięcia, z drugiej kurator za rok łape ściągnie, to można też brać :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja się domyślasz są w każdej lampie małe dmuchawy które mają rozprowadzenie wzdłuż klosza, jak szyba w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx żona ma dwie siostry ale niestety jedna ma 18 lat a druga 15. Teściu dobry poczciwy rolnik (parę hektarów ma), tyle że on ma jeden ciągnik jak moje 3xS6. :D

Jakie kurfa niestety?!?!?!?! dajesz na PW namiary gdzie mam jechać - biorę tą 18... :decayed: Nie musisz nawet fotki wysyłać, biorę w ciemno :decayed: Kiedy pijemy, szwagry my już prawie :decayed:

Kurfa tylko co ja powiem mojej... w dodatku piszę to z jej kompa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cyferki kolego to touch pad. Jak jest włączone radio to świecą się porgramy 1-6, jak masz podłączony bluetooth albo włączoną navi to wpisujesz cyfry bądź litery.

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

rafalekx żona ma dwie siostry ale niestety jedna ma 18 lat a druga 15. Teściu dobry poczciwy rolnik (parę hektarów ma), tyle że on ma jeden ciągnik jak moje 3xS6. :D

to ta 18tka to jeszcze spoko :decayed: nieduża różnica wieku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::slina::shock3:- to powinno mówić samo za siebie. Autko genialne, gdybym na obecną chwilę takie miał to przez pierwszy tydzień bym z niego nie wychodził :decayed:

Silnik i wnętrze c7 powala na kolana a jak światła led spisują się w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja się domyślasz są w każdej lampie małe dmuchawy które mają rozprowadzenie wzdłuż klosza, jak szyba w aucie

Ciekaw jestem jaki będzie czas operacyjny odszronienia lamp przy mrozach -20 jak przyjdzie Ci zostawić furę na dworze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor biały bo jest uniwersalny, nie widać przede wszystkim mikro rys które powstają nawet od ręcznego mycia

Na retinie widać :decayed::decayed::decayed:

a tak btw Panowie to gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, każdy jest kowalem swojego losu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła są FULL-LED czyli dzienne, mijania długie i przeciwmgłowe. Zawierają Adaptive light i asystentów świateł drogowych, autostradowych itp.

Ale jak to ma się np. do Bixów? Dużo lepsza widoczność w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs... A powiedz mi jak wygląda odszranianie przednich lamp? Skoro są to lampy full LEDowe, które nie wytwarzają jak wszyscy wiemy ciepła, to jak to jest rozwiązane, są jakieś kanały w środku lampy i puszczony nadmuch ciepłego powietrza, czy klosz jest po prostu ogrzewany nitkami, tak jak to jest rozwiązane z szybami? Założę się, że wielu to ciekawi :hi:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

No to jak jedna ma 18, to do wzięcia, z drugiej kurator za rok łape ściągnie, to można też brać :decayed::decayed::decayed:

albo za tescia sie brac :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojej powiesz że się leasing skończył, ale nie chcesz opcji wykupu i tyle :D w temacie... nie no żartuję

No gdzie to PW? :grin: szkoda czasu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła są FULL-LED czyli dzienne, mijania długie i przeciwmgłowe. Zawierają Adaptive light i asystentów świateł drogowych, autostradowych itp.

Ale jak to ma się np. do Bixów? Dużo lepsza widoczność w nocy?

Widziałem na żywo LEDy w A8 i powiem, że według mnie na plus dla LEDów, ale wtedy nie miałem okularów, więc niech tutaj kolega rozwieje te wątpliwości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...