Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...ale ktoś tutaj trafnie już gdzieś na forum napisał, że A7 z tyłu wygląda jak skoda 105...

haha przyznaje się to ja :wink: za tyłem w a6 też nie przepadam ale chyba wolałbym niż a7 - ale i tak a6 kombi rządzi jak dla mnie jeżeli chodzi o wygląd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu Nissan GT-R przy wadzę ok 1800kg mocy 530KM przyspiesza do 100km/h uwaga.. bagatela 2.8s :naughty:

Ale wiadomo to inna półka tak samo jak jego twórcy rodem z kosmosu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy ktoś jeszcze doda twórczy komentarz dotyczący możliwości finansowych ? :facepalm:

Taki naród nic nie poradzisz,niektórych to ciekawi znacznie bardziej niż samochód.A ile masz lat a skad masz,sami urzednicy skarbowi. :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Dla przykładu Nissan GT-R przy wadzę ok 1800kg mocy 530KM przyspiesza do 100km/h uwaga.. bagatela 2.8s :naughty:

Ale wiadomo to inna półka tak samo jak jego twórcy rodem z kosmosu :decayed:

Pablo taki wynik około osiaga tylko model 2012 który legitymuje się 550KM.

Myślałem że o GTR wiesz wszystko a tu taki faux-paus :grin:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Dla przykładu Nissan GT-R przy wadzę ok 1800kg mocy 530KM przyspiesza do 100km/h uwaga.. bagatela 2.8s :naughty:

Ale wiadomo to inna półka tak samo jak jego twórcy rodem z kosmosu :decayed:

Pablo taki wynik około osiaga tylko model 2012 który legitymuje się 550KM.

Myślałem że o GTR wiesz wszystko a tu taki faux-paus :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo taki wynik około osiaga tylko model 2012 który legitymuje się 550KM.

Myślałem że o GTR wiesz wszystko a tu taki faux-paus :grin:

Nie prawda bo wersja 2012 występuje w dwóch odmianach, 530KM i 550KM ale ta mocniejsza to Black Series zwana też GT Academy :wink:

Sorry za OT Szymek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali wszystkiego tutaj o odmianach tej wersji ale nie ważne.

Chodzi żeby pokazać że auto nie mało ważące potrafi tak przyspieszać niczym ścigacz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki naród nic nie poradzisz,niektórych to ciekawi znacznie bardziej niż samochód.A ile masz lat a skad masz,sami urzednicy skarbowi. :facepalm:

nie ma w tym nic dziwnego ze sie ludzie interesuja bo malo kto moze sobie pozwolic w takim wieku na taki samochod.Ja osobisice nie znam nikogo w takim wieku kto SAM bez pomocy rodzicow zarobil na taki samochod.Problem tylko taki ze co bys nie robil to zawsze bedziesz wygladac jak bys zwinal ten samochod tacie , ale pewnie wlasciciel na to w powazaniu :wink:

Mystic tak a propos hamulcow to dzis zauwazylem ze nowe Q5 2.0 TDI na nowy zacisk 4 tloczkowy wiec wyglada na to ze audi zrobilo w koncu krok do przodu w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ma Pawle piernik do wiatraka czy znasz czy nie.Nie powinno to za bardzo nikogo interesowac.Forum dotyczy aut,a temat danego egzemplarza kolegi.A tu parę osób się głównie podnieca tym skąd ma w takim wieku...może w totka wygrał co to kogo obchodzi :facepalm:

I czy przy pomocy rodziców czy nie...ja tego nie rozumiem kompletnie czemu kogoś to interesuje.Poza US :decayed:

Ale tego koledze nie życzę absolutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widzę że wielu to bardzo intryguje, zacząłem pracę w wieku 16 lat bo chciałem mieć coś "swojego". Różne prace, różne branże ale zawsze wielu nowych ludzi i kontakty. Zdałem maturę z bardzo dobrymi wynikami i poszedłem na studia oczywiście zaoczne żeby normalnie pracować. Po kilku miesiącach odłożyłem parę groszy pożyczyłem po znajomych kilka tysięcy złotych i zacząłem pracę razem z moim ojcem na własny rachunek. Reszta to już kwestia pracowitości i pomysłu. Ja miałem i mam nadal pomysły, które po prostu wdrażałem i budowałem własną firmę od podstaw. W między czasie poznałem swoją żonę, rzuciłem w piz*u studia i oto jestem "dziwką bez szkoły", ale za to kilka biznesów wiele kontaktów i ciekawe perspektywy na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widzę że wielu to bardzo intryguje, zacząłem pracę w wieku 16 lat bo chciałem mieć coś "swojego". Różne prace, różne branże ale zawsze wielu nowych ludzi i kontakty. Zdałem maturę z bardzo dobrymi wynikami i poszedłem na studia oczywiście zaoczne żeby normalnie pracować. Po kilku miesiącach odłożyłem parę groszy pożyczyłem po znajomych kilka tysięcy złotych i zacząłem pracę razem z moim ojcem na własny rachunek. Reszta to już kwestia pracowitości i pomysłu. Ja miałem i mam nadal pomysły, które po prostu wdrażałem i budowałem własną firmę od podstaw. W między czasie poznałem swoją żonę, rzuciłem w piz*u studia i oto jestem "dziwką bez szkoły", ale za to kilka biznesów wiele kontaktów i ciekawe perspektywy na przyszłość
Dobre CV nam przedstawiłeś może niektórzy się w końcu odczepią:oklasky:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem "dziwką bez szkoły"

tak trzymaj, dzisiaj szkoła nic nie daje, liczy się inwencja :)

małe OT, robiłem ostatnio LSP nowego A7, też proponuję przed zimą, a efekt wyszedł taki

36bd304e1c8ef361.jpg

BTW A6 jest fajne ale A7 chyba bardziej się VAGowi udało co do stylistyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat foto nie jest obrabiane, to dobra ręka naszego forumowego fotografa :whistling:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

pawel1380, w kosmetyce znajdziesz link do wszystkich fotek i ocenisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...