Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

prosze bardzo

kolega jechal ostatnio ciezarówka zaczeli go suszyc wyszlo im ze jechal 117 a on do nich " panie to auto ma kaganiec na 90km/h" wiecej nie pojedzie :D

Nie mam pytań ..... wcale się nie dziwię czemu polska policja te fotoradary sobie wychwala :facepalm::facepalm: "obywatelu Stoimy w miejscu za szybko będzie mandacik":grin::grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne auto Szymeniu!

Tak btw to RS6 takie śliwkowe jakie było wrzucone u Ciebie w temacie gdzieś pare stron dalej dzisiaj widziałem u siebie w mieście, po prostu jego wygląd jest masakryczny, wielka przepiękna krowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotoradarów jeszcze się wtrącę. Nowe żółte radary nie działają 24h. One mają wydzielony czas pracy w ciągu dnia. Śmieszna sprawa trochę ale prawdziwa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotoradarów jeszcze się wtrącę. Nowe żółte radary nie działają 24h. One mają wydzielony czas pracy w ciągu dnia. Śmieszna sprawa trochę ale prawdziwa :whistling:
To jak już się wtrancasz to może podasz godziny urzędowania tych radarów:grin::grin::grin::grin::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotoradarów jeszcze się wtrącę. Nowe żółte radary nie działają 24h. One mają wydzielony czas pracy w ciągu dnia. Śmieszna sprawa trochę ale prawdziwa :whistling:
To jak już się wtrancasz to może podasz godziny urzędowania tych radarów:grin::grin::grin::grin::wink:

zapewne nie mają tych samych godzin ustawionych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-przyznać się, kto cichcem kupił czarną RS6 i na blachach SB (jeśli dobrze pamiętam) wczoraj kręcił się na granicy Niechorze-Pogorzelica? Ale to ślicznie burczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotoradarów jeszcze się wtrącę. Nowe żółte radary nie działają 24h. One mają wydzielony czas pracy w ciągu dnia. Śmieszna sprawa trochę ale prawdziwa :whistling:
To jak już się wtrancasz to może podasz godziny urzędowania tych radarów:grin::grin::grin::grin::wink:

zapewne nie mają tych samych godzin ustawionych :facepalm:

Oczywiście że nie. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale tak jak mówiłem że żółte radary mają określony czas pracy w ciągu dnia. Zresztą ostatnimi czasy robię sporo kilometrów. W aucie firmowym zamontowany antyradar za 2,5 k. Jadę zakładając na Poznań, po drodze mijam żółte radary. Jak się antyradar nie odezwie nie spuszczam z gazu, czy w nocy czy w dzień nic nie strzeliło. Wracasz po paru godzinach w tym samym miejscu co wcześniej przeleciałeś 100 km/h odzywa się antyradar bo nasz żółty przyjaciel został włączony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tez takie samo porownanie GTR i M5 i porownujac wyniki M5 z RS6 to audi bije BMW na kazdym porownaniu i to znacznie. Na tym ich torze ponad 2sek straty BMW, wyjscie z łuku tez duza roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie fajne jako ciekawostka, 300 kg różnicy w wadze i stricte inna klasa. Ale fajnie zrobione porównanie. Chciałbym zobaczyć zrobione przez nich M5 vs. RS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie fajne jako ciekawostka, 300 kg różnicy w wadze i stricte inna klasa. Ale fajnie zrobione porównanie. Chciałbym zobaczyć zrobione przez nich M5 vs. RS6.

auta różne ale RS6 całkiem nieźle wypada w tym porównaniu, czasy przejazdu toru bardzo zbliżone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak Ty mozesz byc tak cierpliwy oglądając te wszystkie filmiki i czekać tyle czasu na to auto, ja bym chyba oszalał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie myslec o tym bo jak sie nakrece za mocno to wkurwiony chodze. Szybko zleci i bedzie lux...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie myslec o tym bo jak sie nakrece za mocno to wkurwiony chodze. Szybko zleci i bedzie lux...

Ja to inaczej traktuje, wiem że zaoszczędzę parę groszy jak zamówię pod koniec roku, poza tym mam obiecany prezent gwiazdkowy. Tylko czekać, a na wiosnę akurat upalanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie myslec o tym bo jak sie nakrece za mocno to wkurwiony chodze. Szybko zleci i bedzie lux...

Ja to inaczej traktuje, wiem że zaoszczędzę parę groszy jak zamówię pod koniec roku, poza tym mam obiecany prezent gwiazdkowy. Tylko czekać, a na wiosnę akurat upalanko

Jak juz dostaniesz ten prezent gwiazdkowy to nie chcesz oddac komus tej niepotrzebnej padliny z żółtą żarówką w schowku ? :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz dostaniesz ten prezent gwiazdkowy to nie chcesz oddac komus tej niepotrzebnej padliny z żółtą żarówką w schowku ? :wink::grin:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie myslec o tym bo jak sie nakrece za mocno to wkurwiony chodze. Szybko zleci i bedzie lux...

Ja to inaczej traktuje, wiem że zaoszczędzę parę groszy jak zamówię pod koniec roku, poza tym mam obiecany prezent gwiazdkowy. Tylko czekać, a na wiosnę akurat upalanko

Jak juz dostaniesz ten prezent gwiazdkowy to nie chcesz oddac komus tej niepotrzebnej padliny z żółtą żarówką w schowku ? :wink::grin:

Jak będziesz zainteresowany, to dorzucę Ci tą żarówkę i komplet kół :decayed:

Żona mnie namawia jednak na konfigurację Touareg + zabawka dla mnie. Dlatego chyba w przyszłym roku tak czy tak białą pójdzie do żyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...