Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowwa Audi


Śmierć z nieba

Rekomendowane odpowiedzi

Mi auto zapierdziela jak głupie, miałem tylko jedna przygodę- 3 tygodnie od wymiany znowu zaczęło szarpać, ale jak się okazało to nie była wina wtrysków tylko pompy vacu (dokładniej jej części odpowiedzialnej za pompowanie paliwa). Jeździ elegancko nic nie szarpie i nie kopci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za serwisami nie nadarzysz. każdy gada co innego... co do czego dochodzi zapominają o tym co mówili i wybierają opcje dla nich najbardziej opłacalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy akcja serwisowa wymiany wtryskiwaczy dotyczy tylko wyłącznie silników 2.0 tdi ? Czy w 1.9 BKE też kwalifikuję się na wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłacznie silnik 2.0TDI 16V o oznaczeniu BRD (170KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ twoje auto ma 8lat, akcja jest aktywna dla aut do 7 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos może jak sie ma ta akcja do regenerowanych pompowtrysków? czy tez sa uwzgledniane czy raczej nie, bo bylo juz cos w nich kombinowane. chociaz po numerach wtrysków nadaja sie do wymiany poniewaz to te wadliwe. Miał ktoś podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli w serwisie że mam na te nowe pompki rok lub 2 lata gwarancji, nie pamiętam, ale z tego co mówili gwarancja jest.

Moje BRD miało wymienione 4 pompki jeszcze w Niemczech krótko przed moim kupnem. W ASO Gajos Sopot powiedzieli mi, że mam 2 lata gwarancji na wtryski i jak będzie coś się działo w tym okresie, to we wszystkich ASO audi muszą to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje auto kupiłem w komisie gdzie wstawił je poprzedni właściciel. Facet sprowadził auto w 2010 r wiec było to 3 letnie audi i nie zgłosił się do audi polska :facepalm: w celu powiadomienia ich że auto jest w PL... ja to zrobiłem kilka dni po kupnie a po 2 tyg dostałem tel z zaproszeniem na wymianę pompek :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzięki temu wątkowi jestem umówiony na akcję serwisową związaną z wadliwymi pompkami dnia 27.12.2013 (Rzeszów)

jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzięki temu wątkowi jestem umówiony na akcję serwisową związaną z wadliwymi pompkami dnia 27.12.2013 (Rzeszów)

jakieś rady?

wiem - trochę po czasie, ale będzie to info dla następnych - mi w ASO zalecili wymianę jakiejś uszczelki przy pompkach... cena ok 90-100zł... trzeba już samemu zapłacić bo tego nie przewidzieli w akcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się okazało pod koniec 2011 r autko przyjechało na lawecie do serwisu z padniętą pompką została wtedy wymieniona a na początku 2012 pozostałe trzy :)

mimo to w Autorud Rzeszów auto wczoraj sprawdzono czy aby na pewno zostały wymienione :naughty:

a pro po uszczelniaczy pompek szanujący się serwis powinien wymienić je przy wymianie pompek (w końcu to uszczelka a oni wkładają nowy element )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie chodziło im o uszczelkę pokrywy, nowe pd mają już na sobie oringi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na nowych pompkach są juz nowe uszczelki wiec nie ma powodu ich wymieniać.

Tylko jak sie je wyjmuje do czyszczenia to był obowiązek ich wymiany. Mam nadzieje ze w tych nowych skończy sie czyszczenie...

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli była ta uszczelka zbędna to były to grosze w porównaniu do kosztów wymiany pompek :grin: a jak obierałem auto to się zapytałem ile by kosztowała wymiana powiedzmy 1 pompki gdyby "coś się stało" - usłyszałem odp: " nie ma prawa się popsuć" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma prawa, wiec niech wytłumaczą ci dlaczego sie psuly... :)))

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet te nowe, poprawione, wystarczy potraktować jednym kociołkiem jakiegoś badziewia zatankowanego na niczego nie podejżewanej, niby porządnej z baneru stacji i d*pa blada :decayed::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak człowiek chce zaoszczędzić to potem 2 razy przepłaca... zakładając że tankujesz nawet o 15gr taniej przy spalaniu ok. 6,5/100 to daje prawie 1zł oszczędności na 100km.... czyli 1 pompka za 2000zł zwróci się po przejechaniu 200000km... :facepalm: tylko że zapominamy o tym że jak paliwo jest do d*py to i tak spalanie wzrasta... więc prawdopodobnie nie ma żadnego oszczędzania... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...