Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie- czy zawias 1BV to to samo co siedzi w RS4?

Pod co ustawiać geometrię?

----------------------------------

OK, już znalazłem w dziale zawieszenie :)

W Wwie robisz geometrie? Jakiś polecany zakład ?

Czy polecany? Kiedyś tam robiłem geometrie w golfie, w Audi też. wymieniłem jakiś czas temu dolne wahacze bo mi coś stukało ale stuka dalej- i stwierdziłem, że zrobie geo dopiero jak wymienię górę- ale chyba jednak zrobię to teraz bo wydaje mi się, że nie jest idealnie...

A za 2 tygodnie jak zmienie górę to zrobię raz jeszcze...

I chyba jeszcze łożyska musze zmienić...

Się ślizgałem wczoraj i delikatnie po krawężniku (którego nie było widać ) poszedłem... na szczęście dużo śniegu było a krawężnik niski - niby wszystko ok- ale chyba łożysko mi bardziej huczy...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś może pod ręką numer podłokietnika od s-line, skórzany. Ewentualnie numer klapki w skórze.

U gajosa jest tego multum i nie wiem który to z B7. Oglądałem z B6 i jakoś inna struktura skóry niż w B7.

EDIT: a choy, już kupiłem :wink:

Opublikowano
Marcin miał coś takiego w B7 jak je kupił:

http://img33.imageshack.us/img33/6786/72549557.jpg

Wygląda jak bałtycki morświn :grin:

Fakt grill nie pasował, dlatego zaraz go zmieniłem i szukaj tylko ori :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ma ktoś może pod ręką numer podłokietnika od s-line, skórzany. Ewentualnie numer klapki w skórze.

U gajosa jest tego multum i nie wiem który to z B7. Oglądałem z B6 i jakoś inna struktura skóry niż w B7.

EDIT: a choy, już kupiłem :wink:

Wersji jest kilka, sam kiedyś sprawdzałem, to nawet była eco skóra :facepalm:

Opublikowano

I właśnie w tym się pogubiłem :shock3:

Opublikowano

w s-line jest właśnie eco skóra,prawdziwa skóra jest tylko w fotelach całych skórzanych.

Opublikowano

Pany potrzebuję kompletu śrub do mocowania osłony silnika i skrzyni - ile tego będzię i jakie numery?

Opublikowano

witam

małe pytanie mam odnośnie bixenonów

czy wystepowała wersja z ksenonem ze drogowe światła normalna żarówka?

jakie powinny być wersje europejskie numery katalogowe?

oraz czy działa ustawienie poziomowania ręcznego?

Opublikowano

w B7 były tylko bi-xenony, czyli xenon też w długich. jak masz fabrycznie je zamontowane to nie ma przyciski od regulacji wysokości. jedyna ich regulacja jest w lampie :wink:

Opublikowano
Ma ktoś może pod ręką numer podłokietnika od s-line, skórzany. Ewentualnie numer klapki w skórze.

U gajosa jest tego multum i nie wiem który to z B7. Oglądałem z B6 i jakoś inna struktura skóry niż w B7.

EDIT: a choy, już kupiłem :wink:

Twoj jest z s lina:decayed:

Opublikowano

Hehe cierpliwie czekam na niego :drinks:

Opublikowano
  • Autor
witam

małe pytanie mam odnośnie bixenonów

czy wystepowała wersja z ksenonem ze drogowe światła normalna żarówka?

jakie powinny być wersje europejskie numery katalogowe?

oraz czy działa ustawienie poziomowania ręcznego?

Przy bixach masz DRL na zwykłych żarówkach.

8E1..

Nie działa.

Opublikowano

już wszystko wiem:) dzieki

Opublikowano

hej wszystkim

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

potrzebuje pomocy, jestem nowy i chcialbym Wam zadac kilka pytan

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

jest tu cos na zasadzie czatu?

Opublikowano

nie :decayed:

Opublikowano

zapraszam na gg 3062897

Opublikowano

Po pierwsze użyj opcji "szukaj" a może znajdziesz odpowiedź na swoje pytania, jeśli jednak ich nie znajdziej śmiało możesz zapytac tutaj :wink:

Opublikowano

madrala, pisze przeciez ze jestem nowy. powiem szczerze ze nigdy na zadnym forum nie pisalem , bynajmniej tak rozbudowanym

odezwie sie ktos na gadulca?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

ale widze ze tez jestes nowicjuszem :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.