Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, gdzie wrzucać fotki. Fotosik mnie wkurza, a zalukaj nie trzyma fot na serwerze i po pewnym czasie znikają :thumbdown:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Photobucket.com

Opublikowano

postimg.org

Opublikowano

Dzięki, potestuje te dwa :)

Opublikowano

Ja wrzucam zawsze przez imgur.com

Logujesz sie i masz wszystkie dostepne wrzucone fotki

No i od razu je widac na tapatalku ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja wrzucam zawsze przez imgur.com

Logujesz sie i masz wszystkie dostepne wrzucone fotki

No i od razu je widac na tapatalku ;)

Tylko szkoda że jest limit 250

Opublikowano

Panowie znajomy ze Śląska szuka B7 z 2 litrowym dieslem 140KM. Koniecznie kombi i najlepiej jakaś doinwestowana, a takich na forum nie brakuje :) Jak by ktoś się pozbywał, albo widział coś takiego to proszę o info na PW.

Opublikowano

Siema.

Jakie klocki hamulcowe polecacie? obecnie mam ATE przód/tył, ale przejechane ~60kkm i świeci kontrolka, może coś innego? a i jeszcze pytanie czy system hamulcowy ATE dopuści klocki TWR/Lucas? I o co z tym systemem hamulcowym chodzi

Opublikowano

Ja mogę polecić Ferodo :wink:

Opublikowano

Ja mogę polecić Ferodo :wink:

Ja też
Opublikowano
  • Autor

Siema.

Jakie klocki hamulcowe polecacie? obecnie mam ATE przód/tył, ale przejechane ~60kkm i świeci kontrolka, może coś innego? a i jeszcze pytanie czy system hamulcowy ATE dopuści klocki TWR/Lucas? I o co z tym systemem hamulcowym chodzi

Zmień hebel na większy, to i klocki dłużej pociągną ;)

Bierz Ferodo Premier lub DS

Opublikowano

Siema.

Jakie klocki hamulcowe polecacie? obecnie mam ATE przód/tył, ale przejechane ~60kkm i świeci kontrolka, może coś innego? a i jeszcze pytanie czy system hamulcowy ATE dopuści klocki TWR/Lucas? I o co z tym systemem hamulcowym chodzi

Zmień hebel na większy, to i klocki dłużej pociągną ;)

Bierz Ferodo Premier lub DS

ok. znalazłem tarcze 312 mm ( komplet ferodo) czy coś muszę zmienić w układzie? mam standardowy układ hamulcowy 288/255,

Edytowane przez Aragon99

Opublikowano

jarzma i zaciski musisz jeszcze znaleźć

Opublikowano
  • Autor

Siema.

Jakie klocki hamulcowe polecacie? obecnie mam ATE przód/tył, ale przejechane ~60kkm i świeci kontrolka, może coś innego? a i jeszcze pytanie czy system hamulcowy ATE dopuści klocki TWR/Lucas? I o co z tym systemem hamulcowym chodzi

Zmień hebel na większy, to i klocki dłużej pociągną ;)

Bierz Ferodo Premier lub DS

ok. znalazłem tarcze 312 mm ( komplet ferodo) czy coś muszę zmienić w układzie? mam standardowy układ hamulcowy 288/245,

Jak na zimę masz 16" to wkładaj od razu zestaw 320mm na przód, najbardziej opłacalny zestaw i poprawa hamowania spora

Opublikowano

cholercia trochę rezania, dużo modzenia, dużo szukania po sieci części, dużo "modlenia się" żeby pasowało, a noszę się z zamiarem zmiany na coś większego, chyba zostanę przy serii, tylko komplet kloców do wymiany. Padło na Ferodo Premier A jak z "kopceniem" trochę poczytałem na sieci, i dużo jest opinii że klocki są ok, ale minusem jest duże okopcenie felg, jak u was?

Opublikowano
  • Autor

Co Ty gadasz, dzwoń do deva wyśle Ci komplet zacisków z nowymi tarczami i klockami. Wszystko jest P&P

Opublikowano

Rob SWAPa, seria to kompletna porazka

Opublikowano

Rob SWAPa, seria to kompletna porazka

Jaki koszt całkowity takiego moda , klocki, tracze, jarzma, zaciski, wszystko na 320mm

Opublikowano

Siema!

Pomóżcie wygrać turnus rehabilitacyjny dla mojego niepełnosprawnego kuzyna :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340524-pomozcie-wygrac-turnus-rehabilitacyjny-dla-niepelnosprawnego-bartoszka/

Opublikowano

no problem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.