Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś ma nr samej gałki S-line perforowanej ?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany po tej przerwie technicznej nie dochodzą mi powiadominiena na maila z forum, a mam zaznaczone żeby wszytskie odpowiedzi przychdzilły mi natychmiastowo na maila w kazdym temacie i forum gdzie dodawałem odpowiedzi. ktoś cos czy tylko moderatorzy ?


Pany potrzebuje kupic moduł komfortu 8E0959433CE na allegro jest kilka ale wolałbym od klubowicza i może w dobrej kasie :decayed:

Opublikowano

Witam, mam pytanie odnośnie zderzaka przedniego sline. Ile trzeba za takiego dać że spryskami i ogólnie kompletnego? I czy halo od zwykłego podchodzą do zderzaka sline?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oki, dzięki! Ma ktoś może taki na sprzedaż w dobrej cenie?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wymieniał ktoś ostatnio klocki z przodu lub ma taki zamiar? Potrzebuję wtyczki z kawałkiem kabla z czujników w klockach, z tych zużytych klocków rzecz jasna ;)

Opublikowano

Kurde, tydzień temu robiłem porządki w garażu i na pewno miałem stare klocki z przewodami i kostkami. Po południu sprawdzę czy się jeszcze nie walają :decayed:

Opublikowano

Mam. Podeślij adres do wysyłki to we wtorek wyślę ;)

Opublikowano

Pany, u kogo można dostać gruszkę do turbo?

Opublikowano

Panowie jakie polecicie żarówy do halogenów ?

Ktos to uzywa ? http://allegro.pl/osram-h11-night-breaker-unlimited-110-zarowka-12v-i6620647071.html

Nie wiem jak night-breakery ale ja mam osram cool blue intense i fajnie przy clh to wygląda, jeszcze osram cool blue hyper fajnie świeci zbliżone do białego tyle że bez homologacji są :wink:

Edytowane przez gabalo

Opublikowano

Spokojnych i rodzinnych świąt wszystkim !!!! ;)

Opublikowano

Tak panowie zdrowych wesołych Świąt!

Wysłane z galaxy S5

Opublikowano

Wszystkiego dobrego, zdrowia i szczęścia.

Kasy na mody ;)

Opublikowano

Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia  :buziak:

Opublikowano

Montował ktoś wtyczkę aux tak jak jest to w exeo? Pasuje wgl ta cześć w tunelu z exeo do b7 ? Chodzi o część o tym numerze 3R0863284

Opublikowano
  • Autor

Przecież możesz w dowolnym miejscu samemu wyciąć otwór i wpasować tam gniazdo aux.

Opublikowano

ale spodobało mi się jak to w exeo wygląda

Opublikowano

Wymieniał ktoś ostatnio klocki z przodu lub ma taki zamiar? Potrzebuję wtyczki z kawałkiem kabla z czujników w klockach, z tych zużytych klocków rzecz jasna ;)

w sensie tego gniazdka dwupinowego? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.