Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, pajda napisał:

Zabezpieczeniem rb4 a B6, rb8 w b7

Poczytaj trochę forum

Szukam, ale chyba słabo bo żadnych konkretów

Obydwa idzie zaadaptować do b7, ale czymś konkretnym mogą się różnić prócz zabezpieczeniem? 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jestem pewny, ale nie wiem czy tam nie będzie problemu z ppkazywaniem prędkości. Jedne zczytuje prędkość że skrzyni biegów a drugi z ABS. Ale nie jestem pewny, kiedyś dawno temu przerabiam tem temat z wymianą licznika w b6

Opublikowano

Właśnie też znalazłem takie info, że licznik od b6 musi być po 2002roku

To chyba lepiej szukać od b7 

Opublikowano

Kwestia absu to w b6 rocznik 2001/2, Immo (rb4/rb8), wizualnie wskazówki i bodajże ikona esp, no i w sumie chyba tyle z różnic poza naturalnie wiekiem :)

Opublikowano

Panowie, poduszce silnika z datą "17/04/18 20:12:57" to produkcja 17 czy 18 rok?

Kiedyś były oznaczenia np. 050721, czyli 21 lipca 2005 roku

Opublikowano

Chyba jest tak jak piszesz,  ale tylko chyba.  Ktoś jeszcze pewnie  potwierdzi.

W sumie tak czy inaczej poduszka ciągle jest młoda  :)

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Panowie mam taki problem z klameczka zewnętrzną przy drzwiach kierowcy. Przy mocniejszym bassie klamka mi trzeszczy. 

Ktos miał kiedys taki przypadek?? Tam sa takie jak by dwa zaczepy i na tym pierwszym jest sporo luzu.

Opublikowano

Mam to samo, próbowałem z tym walczyć ale poległem :D Ten typ tak ma :D

Opublikowano

U mnie też kierowcy tylko ??

Opublikowano

I potwierdzam - podgięcie blaszek pomogło, a jeśli jeszcze coś drży to silikon na nakładkę i z głowy.

Opublikowano

U mnie było podobnie i dałem taśmę dwustronną piankową. Dałem jeden pasek po długości i teraz jest cisza:dance:

Opublikowano

Panoćki, czy poduszki silnika w 1.8T można stosować zamiennie stronami? Lewa pasuje na prawą stronę i odwrotnie (obie bez czujnika)? Nie mogę doszukać się info czym i czy się różnią.

Opublikowano
56 minut temu, jolley napisał:

Panoćki, czy poduszki silnika w 1.8T można stosować zamiennie stronami? Lewa pasuje na prawą stronę i odwrotnie (obie bez czujnika)? Nie mogę doszukać się info czym i czy się różnią.

Są różne 

kup ori i nie będziesz żałował, niektóre nowe zamienniki zachowują się jak zużyte. 

Sprawdz jakie nasz albo do aso i po vinie

Opublikowano
16 minut temu, WydRos napisał:

Są różne 

kup ori i nie będziesz żałował, niektóre nowe zamienniki zachowują się jak zużyte. 

Sprawdz jakie nasz albo do aso i po vinie

Lewą założyłem nową ori. Wygląda na to że padła teraz prawa i znalazłem praktycznie nową ori, ale lewą i myślałem wrzucić ją na prawą stronę

Edytowane przez jolley

Opublikowano
2 minuty temu, jolley napisał:

Prawą założyłem nową ori. Wygląda na to że padła teraz prawa i znalazłem praktycznie nową ori, ale lewą i myślałem wrzucić ją na prawą stronę

Jak zakładałeś prawa to pamiętasz jaki miała nr

Opublikowano
5 minut temu, WydRos napisał:

Jak zakładałeś prawa to pamiętasz jaki miała nr

Niestety nie

Opublikowano
10 minut temu, jolley napisał:

Prawą założyłem nową ori. Wygląda na to że padła teraz prawa i znalazłem praktycznie nową ori, ale lewą i myślałem wrzucić ją na prawą stronę

Coś tu poknociłeś ... :cool1:

Opublikowano
2 minuty temu, jolley napisał:

Niestety nie

Zadzwoń do aso wszystko ci powiedzą 

Opublikowano
3 minuty temu, KoJ@K napisał:

Coś tu poknociłeś ... :cool1:

Poprawione :D

Opublikowano

Panowie, potrzebuje magika który dobrze ogarnia temat RNS-E LED. Mam małe problemy ze swoją i chciałem zasięgnąć porady.... Polecicie kogoś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.