Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

16 godzin temu, H4mm3R napisał:

Klekot zaczyna kopcić... Staram się unikać rzeczy regenerowanych, bo prawie zawsze wychodzą jakieś kwiatki. 

Ja swoje zrobiłem u Mariusz Kilianek, @DanielModgo polecił I muszę przyznać że naprawdę spoko gość ogarnął w tydzień I jak miałem problem to pomógł.

U mnie już był problem z porannym odpalaniem, jakby nie gadał na jeden gar, na dodatek po korekcie softu pojawiły się wibracje przy przyspieszaniu u szarpanie, mimo że bipy w miarę korekcje nie wychodziły poza normę, a jak się okazało to końcówki już były szrot. 

A w jakich momentach Ci kopci, może to nie pompki? 

 

Edytowane przez karol1981

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka, nie każdy zagląda do działu Kupię, a może komuś zalega mocowanie prawego intercooler'a do 2,0tdi, 2,0tfsi 

Jeśli ktoś by miał na sprzedaż to proszę o info  :)

 

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, karol1981 napisał:

 

Ja swoje zrobiłem u Mariusz Kilianek, @DanielModgo polecił I muszę przyznać że naprawdę spoko gość ogarnął w tydzień I jak miałem problem to pomógł.

U mnie już był problem z porannym odpalaniem, jakby nie gadał na jeden gar, na dodatek po korekcie softu pojawiły się wibracje przy przyspieszaniu u szarpanie, mimo że bipy w miarę korekcje nie wychodziły poza normę, a jak się okazało to końcówki już były szrot. 

A w jakich momentach Ci kopci, może to nie pompki? 

 

Przy mocniejszym wciśnięciu gazu. Poza tym czuć bardziej ropę niż kiedyś. 

Opublikowano
52 minuty temu, H4mm3R napisał:

Przy mocniejszym wciśnięciu gazu. Poza tym czuć bardziej ropę niż kiedyś. 

Czyli pewnie leją ,u mnie też waliło ropą aż miło :) pomyśl o mocniejszych ,parę kuni więcej :D a wtryski robi na ori końcówkach boscha regenerowanych , potencjał na ok 250 KM 

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, karol1981 napisał:

Czyli pewnie leją ,u mnie też waliło ropą aż miło :) pomyśl o mocniejszych ,parę kuni więcej :D a wtryski robi na ori końcówkach boscha regenerowanych , potencjał na ok 250 KM 

Cenowo jak?

Opublikowano

1600 zł za komplet

Opublikowano

witam

Pytanie do specjalistów. Różnią się między sobą poduszki silnika w A4 B7(oprócz osłony termicznej, którą można by przełożyć)? Można je stosować zamiennie?

Edytowane przez jolley

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, jolley napisał:

witam

Pytanie do specjalistów. Różnią się między sobą poduszki silnika w A4 B7(oprócz osłony termicznej, którą można by przełożyć)? Można je stosować zamiennie?

To jest zależne od silnika, nie wiem jak to jest w 1.8 ale w 1.9/2.0TDI lewa poducha ma zawór usztywniający. 

Opublikowano
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

To jest zależne od silnika, nie wiem jak to jest w 1.8 ale w 1.9/2.0TDI lewa poducha ma zawór usztywniający. 

@H4mm3R Widać z zewnątrz ten zawór czy jest w srodku poduchy?

Opublikowano

odp za Kolegę, widać z zewnątrz, jeśli do poduszki dochodzi przewód/ kabelek to jest zawór.

 

Opublikowano

Czyli mówimy o przysłowiowej wtyczce? Foto poniżej.
W 1.8T nie mam w żadnej wtyczki
image.png

Opublikowano

Dokładnie tak wygląda poduszka z zaworkiem. Jak nie masz wtyczki to nie masz zaworka.

Opublikowano

Czyli reasumując i kończąc debatę. Brak zaworka usztywniającego = możliwość montowania zamiennie poduszek P <-> L ?

Edytowane przez jolley

Opublikowano

Nie koniecznie prawa i lewa będą takie same, ale mogą. Może ktoś sprawdzi Ci w ETCE jakie powinny iść do Twojej wersji silnikowej. Ja niestety nie pomogę bo do końca tyg. Nie mam dostępu do kompa z etką.

Opublikowano

mms-img1053701614.jpg

Opublikowano

20191011-222324.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

mms-img1053701614.jpg

29946FDC-BBF1-4604-8859-280A072F87F1.jpeg

:decayed: 

Opublikowano
56 minut temu, Norbas napisał:

29946FDC-BBF1-4604-8859-280A072F87F1.jpeg

:decayed: 

 

FB_IMG_1563824129143.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.