Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy błotniki przednie w naszych B7 różniły się między sobą? Jakieś różne "modele/typy" się trafiły np. do standardu i sline?
Kupiłem ori w kolorze, założyłem i już na oko widać, jakby rant bardziej wystawał na zewnątrz a koło było bardziej schowane, ok 0.5cm?
Na łączeniach przy zderzaku i przy słupku siedzi dobrze

Edytowane przez jolley

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
29 minut temu, jolley napisał:

Panowie, czy błotniki przednie w naszych B7 różniły się między sobą? Jakieś różne "modele/typy" się trafiły np. do standardu i sline?
Kupiłem ori w kolorze, założyłem i już na oko widać, jakby rant bardziej wystawał na zewnątrz a koło było bardziej schowane, ok 0.5cm?
Na łączeniach przy zderzaku i przy słupku siedzi dobrze

Były te same, kupiłeś oryginał czy zamiennik?

Opublikowano

Używany, dobry stan, w kolorze.

Czy zamiennik mi ktoś wcisnął, ciężko stwierdzić. Kupiony od handlarza sprzedającego na części, więc pewnie nawet on by nie wiedział co sprzedaje.

Ori miały gdzieś nabity kod od wewnątrz?

Edit. Wrzucam foto jak to wyglada. Prawy błotnik ma wystaje trochę bardziej. Najbardziej widać to po ilości wystającej opony

IMG_20191015_105131.jpg

received_1174902459362814.jpeg

received_725013721299650.jpeg

received_780955439008287.jpeg

Edytowane przez jolley

Opublikowano

Nie nosiły od środka śladów rolowania?

Ja mam zamienniki i na górze, po otwarciu maski, przy śrubach mocujących jest logo producenta.

 

Opublikowano

Panowie, czy jest może gdzieś DIY jak zamontować isofix z przodu???

Szukałem a nie mogę znaleźć...

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

Panowie, czy jest może gdzieś DIY jak zamontować isofix z przodu???

Szukałem a nie mogę znaleźć...

nie swiruj ze nie wiesz jak skrecic dwie sruby plus dwie nakretki....

Opublikowano
40 minut temu, Dev napisał:

nie swiruj ze nie wiesz jak skrecic dwie sruby plus dwie nakretki....

To akurat wiem:lol1:

ale czy trzeba fotel wyciągać i co tam rozebrać żeby nie rozbebeszyć siedzenia niepotrzebnie:wink4:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

To akurat wiem:lol1:

ale czy trzeba fotel wyciągać i co tam rozebrać żeby nie rozbebeszyć siedzenia niepotrzebnie:wink4:

ciezko jest załapac nakreki ale do ogarniecia bez wyciagania fotela

Opublikowano

A w tym isofixie mam 4 śrubki. 

 

received_2491494684427880.jpeg

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

A w tym isofixie mam 4 śrubki. 

 

received_2491494684427880.jpeg

jo, masz racje, pomyliłem zestaw z B7, B8 ma dwie

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

jo, masz racje, pomyliłem zestaw z B7, B8 ma dwie

To rozdzielić lepiej siedzisko od oparcia czy tak próbować??

Opublikowano

Też się przymierzam do tego zabiegu :) Ja znałazłem info tutaj:

 

Trzeba rozbierać fotel niestety ;/

 

Opublikowano

Adam, Elsa podpowiada żeby wyjąć fotel i zdjąć tapicerkę z siedziska ?

Opublikowano
5 minut temu, Damianq napisał:

Też się przymierzam do tego zabiegu :) Ja znałazłem info tutaj:

 

Trzeba rozbierać fotel niestety ;/

 

Zawsze to jakaś podpowiedź..

5 minut temu, kamil-vag napisał:

Adam, Elsa podpowiada żeby wyjąć fotel i zdjąć tapicerkę z siedziska ?

To jak już fotel wyciągnę to może będzie lepszy dostęp... zobaczymy.

Jutro działam...

 

Opublikowano
19 godzin temu, papadziordzio napisał:

Nie nosiły od środka śladów rolowania?

Ja mam zamienniki i na górze, po otwarciu maski, przy śrubach mocujących jest logo producenta.

 

Kiedy go kupiłem, nie zwróciłem uwagi, bo nic na to nie wskazywało, po czym oddałem go do konserwacji. Teraz od wewnątrz nic już nie widać
Ślady po rolowaniu byłyby jakoś mocno widoczne?

Opublikowano

Przede wszystkim rant byłby zawinięty w górę a nie równoległy do powierzchni opony ;)

Opublikowano

Pany ktoś może oglądał te auto ? 

image;s=644x461
M.OLX.PL

Sprzedam Audi A4 Sprowadzone ze Szwajcarii. Auto zawsze serwisowane...

 

Opublikowano
48 minut temu, Norbas napisał:

Pany ktoś może oglądał te auto ? 

image;s=644x461
M.OLX.PL

Sprzedam Audi A4 Sprowadzone ze Szwajcarii. Auto zawsze serwisowane...

 

Kurła Pjoter ja rozumiem 1.8T, ja rozumiem przebieg ale żeby to był wypchany full po dach to nawet do przeżycia ale wyposażenie średnie i taka cena?

W dniu 16.10.2019 o 07:07, jolley napisał:

Kiedy go kupiłem, nie zwróciłem uwagi, bo nic na to nie wskazywało, po czym oddałem go do konserwacji. Teraz od wewnątrz nic już nie widać
Ślady po rolowaniu byłyby jakoś mocno widoczne?

Tak myślałem o tych Twoich błotnikach, że śniło mi się dzisiaj, że zdejmowałem nadkole i sprawdzałem ranty od środka :polew:

Opublikowano
32 minuty temu, papadziordzio napisał:

Kurła Pjoter ja rozumiem 1.8T, ja rozumiem przebieg ale żeby to był wypchany full po dach to nawet do przeżycia ale wyposażenie średnie i taka cena?

Hehe jak coś to Janusz bo Pjoter to się napalił i chciałem się dowiedzieć w jego imieniu czy moze ktoś patrzył ?  ale napisze mu, ze druga osoba mówi drogo Pjoter ? może ochłonie ;) 

Opublikowano
  • Autor

Według mnie oferta spoko za 1.8T w quttro. Wrzucić RNSE i jest lux.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.