Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 minut temu, george napisał:

Czy przy zmianie z 3. na 4. jest uderzenie? W C5 miałem coś takiego, rozmawiałem z kimś taki sam objaw występował w A4 B5 FL. Winna może być poduszka dyfra lub luzy w nim.

Uderzenia nie ma u mnie, jest tylko to szarpnięcie o którym pisałem.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 minut temu, pelonek1 napisał:

Uderzenia nie ma u mnie, jest tylko to szarpnięcie o którym pisałem.

Uderzenie czujesz z okolic przodu czy tyłu?

Opublikowano
7 minut temu, george napisał:

Uderzenie czujesz z okolic przodu czy tyłu?

Raczej z tyłu. Obstawiam luz w dyfrze bo zawieszenie dyfra w dobrym stanie. Dziwne jest też to, że jak hamuję silnikiem bez redukcji biegu to tego efektu nie ma.

Opublikowano
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Raczej z tyłu. Obstawiam luz w dyfrze bo zawieszenie dyfra w dobrym stanie. Dziwne jest też to, że jak hamuję silnikiem bez redukcji biegu to tego efektu nie ma.

Dokładasz obciążenie dodając gazu.

Opublikowano
50 minut temu, george napisał:

Dokładasz obciążenie dodając gazu.

Przy redukcji biegu i hamowaniu silnikiem też nie ma tego efektu, dopiero jak wcisnę gaz po zredukowaniu to jest. Jadąc np 3 140 zwalniam do 90 bez redukcji biegu, wciskam gaz i wtedy nie ma tego szarpnięcia.

Edit: chyba trzeba nauczyć sie z tym jeździć.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Czym się różni wykładzina w B7 o nr 8E0 863 021 K od 8E0 863 021 L? Widzę, że etka pokazuje te dwa numery w B7.

Opublikowano

Różnica jest w wycięciu pod puszkę modułu telefonu / modułu BT. Wersja K zamiast miejsca na moduły ma wklejony styropian czy inną gąbkę, a L ma dziurę pod puszkę modułu telefonu / modułu BT

Aha i nie 8E0 tylko 8E1 dla aut EU, i 8E2 dla aut z rynku brytyjskiego

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

Czyli jak chce zmienić na czarną a nie mam BT to szukać tej wykładziny z końcówką K? Dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

tak, albo też L i dokupić puszkę pod moduły telefonu / BT, może przyszłościowo Ci się przyda?

Opublikowano
23 minuty temu, MaTeo85 napisał:

tak, albo też L i dokupić puszkę pod moduły telefonu / BT, może przyszłościowo Ci się przyda?

Raczej nie, mam radio na andku więc nie będe dokładał modułów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie kto z forum sprawdzi dobrze Vin ?

Opublikowano
4 minuty temu, Mizur138 napisał:

Panowie kto z forum sprawdzi dobrze Vin ?

@Dev robi to bardzo dobrze, „na zlecenie, bez zlecenia zresztą też”...

Opublikowano
5 godzin temu, HOLMATRO napisał:

@Dev robi to bardzo dobrze, „na zlecenie, bez zlecenia zresztą też”...

"A co oni umią te, ci młodzi ci wilcy?"- zapytał niegdyś Siara Siarzewski...:polew:

Opublikowano

Żartownisie...

Jeszcze od młodych wilków wyzywają...

Oj zbiera Wam się ?

 

 

Opublikowano
11 godzin temu, black4 napisał:

Żartownisie...

Jeszcze od młodych wilków wyzywają...

Oj zbiera Wam się ?

 

 

Która część Młodych Wilków będzie? :D

Edytowane przez george

Opublikowano

Dzisiaj rano auto nie chciało odpalić. Udało się "z kabli" jednak zniknęła mi palemka na wyświetlaczu obok godziny. Coś zrobiłem nie tak :facepalm:?

Opublikowano

Prądu brakło, jak postoi auto trochę to palemką powinna wrócić

Opublikowano
21 minut temu, MaTeo85 napisał:

Prądu brakło, jak postoi auto trochę to palemką powinna wrócić

Kamień z serca :grin:. Ma może ktoś tą alternatywę vfiza? Nie pamiętam nazwy...

Opublikowano

Chyba color mfa? Ktoś na forum korzysta z tego co kojarzę

Opublikowano

Coś takiego właśnie. Chciałbym dowiedzieć się co wypada lepiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.