Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mizur138 napisał:

Czy istnieje mozliwosc lub moze ktos podłaczyc sterowanie multi takiej kiery w naszych B7 ?? 

Chodzi aby o zmienianie utworów,fal itp oraz od głośności a druga sprawa czy podgrzewanie tez będzie działać ?

Będzie ciężko w B7. Już kiera z polifta B8 z rozbudowaną multifunkcją nie chodzi w B7, a co dopiero B9. Ale szukaj, pytaj, szperaj, a nóż się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamięta ktoś, czy przy uwalonym module zegarka radiowego będzie pokazywał jakieś błędy vcds?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu wujek domin kombinował przeszczep przycisków z B8 lift do tej kiery ale nie wiem jaki był efekt ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin ma taka u siebie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko :hi:

Tuleje w wahaczu konkretnie tą która trzyma amortyzator to da się gdzieś kupić i wymienić? Reszta wahacz ok bez luzów tylko ta jedna wysiadła i mi auto zgrzypi :facepalm:

 

Znalazłem coś takiego ale pewny nie jestem: https://www.ucando.pl/p/lozyskowanie-wahacz-febi-10018/N-9QVQSSOGWWO-251?gclid=CjwKEAjw9MrIBRCr2LPek5-h8U0SJAD3jfhtM2_5ULfQR0AwMGwfDm3YwQE3oZXUsJ8UOr6PAPITLxoCGS3w_wcB

a znalazłem to po nr FEBI 10018

Będzie to dobre? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

Założyłem temat w zakup kontrolowany, ale sądzę, że tu szybciej będzie ;)

Kolega chce kupić auto. Chciał BMW 320d E91 ale poleciłem mu zakup Audi A4 B7. Co sądzicie o tym modelu? Wart, czy cos na pierwszy rzut oka wam się rzuca?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-170km-s-line-rej2008-xenon-duza-navi-pelna-opcja-idealna-oplacona-ID6yRIal.html

Rozumiem, że tu jest silnik BRD? BRD już miały napęd pompy na trybach? Ogólnie warto iść w ten silnik, czy szukać czegoś innego? Na 2.0 TDI CR za małe fundusze

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR w b7 nie znajdziesz

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą pełny S-line, a zewnętrznego nie ma (zderzaki, listwy) :(

 

 

Edytowane przez LChris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wauzzz8e17a284130 dałby radę ktoś sprawdzić VIN tego Audi A4 B7, o której wspomnialem kilka postów temu? Zależy mi kiedy rozrząd był, czy były robione jakieś akcje serwisowe

Z góry dzięki

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wauzzz8e17a284130 dałby radę ktoś sprawdzić VIN tego Audi A4 B7, o której wspomnialem kilka postów temu? Zależy mi kiedy rozrząd był, czy były robione jakieś akcje serwisowe

Z góry dzięki

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka



Przypomnij się jutro na pw ok 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przypomnij się jutro na pw ok 13

Super, dzięki wielkie. Jutro ok 13 się odezwę na PW

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

Założyłem temat w zakup kontrolowany, ale sądzę, że tu szybciej będzie [emoji6]

Kolega chce kupić auto. Chciał BMW 320d E91 ale poleciłem mu zakup Audi A4 B7. Co sądzicie o tym modelu? Wart, czy cos na pierwszy rzut oka wam się rzuca?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-170km-s-line-rej2008-xenon-duza-navi-pelna-opcja-idealna-oplacona-ID6yRIal.html

Rozumiem, że tu jest silnik BRD? BRD już miały napęd pompy na trybach? Ogólnie warto iść w ten silnik, czy szukać czegoś innego? Na 2.0 TDI CR za małe fundusze

Z góry dzięki za pomoc [emoji4]



Cena wywalona na maksa, moim zdaniem za dużo jak na Fwd i bez zewn sline.
Jak widzę taki ogłoszenia to okazuje się że moja niunię rzeczywiście kupiłem w zajebistej cenie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cocco napisał:

Witam panowie,

Założyłem temat w zakup kontrolowany, ale sądzę, że tu szybciej będzie ;)

Kolega chce kupić auto. Chciał BMW 320d E91 ale poleciłem mu zakup Audi A4 B7. Co sądzicie o tym modelu? Wart, czy cos na pierwszy rzut oka wam się rzuca?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-170km-s-line-rej2008-xenon-duza-navi-pelna-opcja-idealna-oplacona-ID6yRIal.html

Rozumiem, że tu jest silnik BRD? BRD już miały napęd pompy na trybach? Ogólnie warto iść w ten silnik, czy szukać czegoś innego? Na 2.0 TDI CR za małe fundusze

Z góry dzięki za pomoc :)

Moim zdaniem tu jest pakiet sport, kiera i gałka + znaczki sline na drzwiach zostały dołożone. Jedyny + to że jest bix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tu jest pakiet sport, kiera i gałka + znaczki sline na drzwiach zostały dołożone. Jedyny + to że jest bix

U mnie było takie samo zestawienie kierownicy, foteli, dekorów, gałki biegów, czarnej podsufitki i zawiezszenia 1be. We wlepce mam E4J i są znaczki sline.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie ma czarnego sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, H4mm3R napisał:

Ale tu nie ma czarnego sufitu.

ano racja, na to nie spojrzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ą

18 godzin temu, cysiek18 napisał:


U mnie było takie samo zestawienie kierownicy, foteli, dekorów, gałki biegów, czarnej podsufitki i zawiezszenia 1be. We wlepce mam E4J i są znaczki sline.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam tak samo jak TY ale....

18 godzin temu, H4mm3R napisał:

Ale tu nie ma czarnego sufitu.

Właśnie mam bez czarnego sufitu i nie jest to regóła, że tak ma być, bo już kilka aut widziałem w takiej samej konfiguracji jak moja, a też jest E4J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, którzy zdecydowali się na dołożenie stablizatora RS.

 

Jaka odczucia z jazdy i porównania do jazdy przed założeniem? Bardzo odczuwalna różnica? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny dużo zmienia, ogólnie zmiana na duży +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...