Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam trochę mobile i już zgłupiałem, tzn. nie znalazłem jeszcze żadnego sline wewnątrz z ciemną podsufitką. Czy można było zamówić ORI pakiet sline wewnątrz który ma jasną podsufitkę oraz np nie ma nakładek sline na progach. Dla przykładu taki oto wóz - czy to ORI sline wewnętrzny czy nie?

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-1.8-T-S-Line-Bose-Soundsystem/vhc:car,pgn:15,pgs:10,ms1:1900_9_,frn:2005,frx:2008,ful:lpg!petrol!cng,ger:manual_gear,pwn:110,pwx:147,ccn:1600,ccx:1800/pg:vipcar/327908311.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line wewnętrzne nie charakteryzowało się czasem fotelami z półskóry, których w obu przypadkach brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z nich nie ma sline wewnętrznego...

Tak jak Langista napisał, półskóry z materiałem speed, w B7 miały też dodatkowo logo sline na oparciu...

d7dnsqi-750f675e-1c9a-46fb-b6f4-95f8f6d3ab28.jpg

Poczytaj ten wątek, tam masz wszystko co musisz wiedzieć: https://a4-klub.pl/topic/64881-pakiet-s-line-zewnętrzny-i-wewnętrzny/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langista @kamil-vag temat dotyczy B6, jeśli w B7 jest tak jak w B6 to i jeden jak i drugi może być z pakietem sportowym s line :wink:

Screenshot_20210912-105336.png

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego kojarzę to w b7 był s-line wewnętrzny również z ubogo wyglądającymi fotelami welurowymi typu sport. Widziałem już kilka takich b7 z tymi fotelami w wersji s-line.

Ale możliwe iż to był tylko dodatek do zewnetrzego pakietu s-line,taki a'la s-line wewnętrzny.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pila24 napisał:

Z czego kojarzę to w b7 był s-line wewnętrzny również z ubogo wyglądającymi fotelami welurowymi typu sport. Widziałem już kilka takich b7 z tymi fotelami w wersji s-line.

Ale możliwe iż to był tylko dodatek do zewnetrzego pakietu s-line,taki a'la s-line wewnętrzny.

To o czym piszesz to pakiet sport. W B6 też można było mieć materiałowe półkubły, a kierę trójramienną i gałkę jak z S line.

@pelonek1 , prawdopodobnie ktoś zmienił kierę. Nie ma nawet listew S line ani znaczków na listwach drzwi. sufit nie jest czarny, a także zderzaki wyglądają zwyczajnie.

Edytowane przez george
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, george napisał:

To o czym piszesz to pakiet sport. W B6 też można było mieć materiałowe półkubły, a kierę trójramienną i gałkę jak z S line.

@pelonek1 , prawdopodobnie ktoś zmienił kierę. Nie ma nawet listew S line ani znaczków na listwach drzwi. sufit nie jest czarny, a także zderzaki wyglądają zwyczajnie.

Tylko że widzisz, zgadzało by się z tym pakietem sportowym S line który był w B6 i którego zrzut ekranu wrzuciłem, także może to i jakiś ori S line być.

Tak czy inaczej to z 1,8 T na całym mobile nie ma ani jednego pełnego S line. Nie to że chcę teraz kupić, chciałem zobaczyć po ile tam chodzą takie białe kruki.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pelonek1 napisał:

Tylko że widzisz, zgadzało by się z tym pakietem sportowym S line który był w B6 i którego zrzut ekranu wrzuciłem, także może to i jakiś ori S line być.

Nie mówię o pakiecie S line, ale pakiecie sport. Pakiet S line ma perforację na kierownicy czy gałkę. Pakiet Sport ma podobną kierownicą i gałkę, ale bez perforacji. Na 1. rzut  oka wygląda podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś bixenonów z B7 na części? Przydałaby mi się chociaż chromowana ramka od prawego kierunkowskazu w dobrym stanie bo z mojej zeszła srebrna powłoka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mass143 napisał:

bo z mojej zeszła srebrna powłoka. 

No to pomalować na czarny mat ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K caly komplet tzn obudowa kierunku, soczewki i odbłyśnik drl ? ile? :p 

@kamil-vag niee, srebrne musi zostać:D 

Edytowane przez mass143
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotkę którą blaszkę zagiąć przy soczewkach b8 lift i żarnikach d1s ? Widziałem gdzieś na forum, a teraz nie mogę znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...