Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu jeszcze zimówki na pokładzie? :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
czemu jeszcze zimówki na pokładzie? :decayed:

Odnawiam letni zestaw - w przyszłym tygodniu zmienię :wink:

Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano

Wiem kiedy te fotki były robione :whistling: moja furmanka stała niedaleko :wink:

Opublikowano
OK Dev - nie kombinujemy tylko zostawiamy pierwotne założenie... 320/288. Przewody też załatw.

ok, zajmę sie tym jutro

dostaniesz na PW info na temat kosztów

z tego co liczyłem da sie urwac pare złotych :wink:

Opublikowano

nowe foty malinka, zaskakujące jak 8 letnie auto potrafi się prezentować! Szkoda, ze olej kapie z intercoolera :)

Te felgi bardzi mi się podobają, ile trzeba za nie liczyć ?

Opublikowano
  • Autor
nowe foty malinka, zaskakujące jak 8 letnie auto potrafi się prezentować! Szkoda, ze olej kapie z intercoolera :)

Te felgi bardzi mi się podobają, ile trzeba za nie liczyć ?

Ta plamka przed lewym przednim kołem nie należy do mnie ;) Do zdjęcia ustawiłem się kilkadziesiąt sekund przed ujęciem (nie zdążyłoby zrobić takiej "kałuży" :wink:). No i pod auto właziłem niedawno aby zobaczyć szkody po spotkaniu z kotem - na łączeniu z IC jest sucho.

Felgi... zależy jak trafisz. Dobrze poszukasz to nawet 1400zł z oponami - są jednak sprzedawcy wołający 2400zł bez oponek ;)

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Foty wypas ale lakier troszkę zniszczony po zimie :thumbdown:

Tomku - to nie zima tylko myjnia tak załatwiła lakier :kwasny:

Opublikowano

bardzo ładna :wink: super się prezentuje oby tak dalej :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

super bryczka:wink:

Opublikowano

Ciekawe co to warte:eusathink:

Opublikowano
Ciekawe co to warte:eusathink:

majac na uwadze ze calosc kosztuje tylko co dobry sredniej klasy wosk, to odpowiedz nasuwa sie jedna... :wink:

Opublikowano

No całkiem możliwe. Tylko te produkty osobno też kosztują tyle samo co średniej jakości kosmetyki typu megs itd.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisałem - zarobiony na maxa (z garażu nie wychodzę :facepalm:). W międzyczasie przyjechał zestawik hebli od Dev-a - niestety w najbliższym czasie nie będzie możliwości montażu :thumbdown: A oto dlaczego :wallbash:

bumper.JPG

radiator.JPG

W nocy z czwartku na piątek wracałem do chaty z Lublina i 40km od domu na A2 tuż za Koninem wyskoczył mi na drogę jakiś zwierzak (wszystko działo się tak szybko, że nawet nie wiem co to było - pies czy lis...). Leciałem poniżej przepisowej prędkości (110km/h) a i tak nie miałem szansy go wyminąć (wpierdzielił się bezpośrednio przed auto).

Od razu zatrzymanie - i dobrze bo okazało się, że strzał poszedł w chłodnicę (momentalnie wywaliło cały płyn). No i mam teraz auto unieruchomione :wallbash:

Poszły:

- nakładka zderzaka (góra OK, ale wszystkie mocowania od dołu pozrywane)

- spojler zderzaka

- kratki środkowa i lewa

- osłony dolne silnika i skrzyni

- mocowanie (pas przedni)

- kierownica powietrza doładowania

- chłodnica wody i ATF

- chłodnica klimy

- przewody układu wspomagania

Wygląda niegroźnie a gratów do naprawy (nie licząc robocizny) nazbierało się za 9 000 PLN :wallbash:No nic - ubezpieczenie mam na oryginalnych częściach więc teraz to zmartwienie PZU :wink:

...a miało być nie bite :polew:

Opublikowano
:kwasny: Zawsze coś wyskoczy, to chyba znak, że heble trzeba nowe :decayed: Dobrze, że już zamówione. Patrz jak to mały zwierzak może narobić takich szkód:kwasny: Dobrze, że ty cały:wink:
Opublikowano

Jak oni robia te autostrady, ze jakies siersciuchy po nich laza :-/

Wspolczuje ;-(

Opublikowano
  • Autor
:kwasny: Zawsze coś wyskoczy, to chyba znak, że heble trzeba nowe :decayed: Dobrze, że już zamówione. Patrz jak to mały zwierzak może narobić takich szkód:kwasny: Dobrze, że ty cały:wink:

Gdyby to było coś większego to pewnie skończyłoby się źle - nie było szans na hamowanie (jak noga znalazła się na miejscu to zwierzak był już za autem).

Heble już od 2-tygodni w garażu - no ale teraz sobie poczekają :thumbdown:

Opublikowano

Bart-s i tak masz fuksa, mi na A2 za Koninem jeleń wyskoczył przed maskę ale dzięki Bogu nie trafiłem byka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.