Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję że RNS-E LED ogarnięty softem 0270. SDS i VIM śmigają :decayed: Dziś udało się zrobić downgrade i sofcik od Kobry wgrał się bez problemu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek czy to znaczy że np. tv można oglądać podczas jazdy:naughty: ile i czemu tak drogo za taką przyjemność:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek czy to znaczy że np. tv można oglądać podczas jazdy:naughty: ile i czemu tak drogo za taką przyjemność:decayed:

Tak - VIN = Video in Motion. Nie wiem jaka aktualnie cena - ja zapłaciłem za soft 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wysyłać Ci leda do ogarnięcia:naughty:

Nie ma potrzeby - napiszę Ci na PW co potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek te felgi zimówki 17 z jakim masz ET? dawałeś dystanse? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek te felgi zimówki 17 z jakim masz ET? dawałeś dystanse? :hi:

ET28, dystanse nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek już - ale zadbany i w dobrym stanie :wink: W styczniu nieco odnowimy powłokę lakierniczą :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek już - ale zadbany i w dobrym stanie :wink: W styczniu nieco odnowimy powłokę lakierniczą :thumbup1:

na żywo dopiero robotę robi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek te felgi zimówki 17 z jakim masz ET? dawałeś dystanse? :hi:

ET28, dystanse nie potrzebne.

podziękował:hi:

a furka piękna. aż żal będzie kiedyś sprzedawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek już - ale zadbany i w dobrym stanie :wink: W styczniu nieco odnowimy powłokę lakierniczą :thumbup1:

na żywo dopiero robotę robi :kox:

true :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nigdy się na pirelli nie zdecyduję - 40tys km , zachowanie na mokrym suchym ok, wysokość bieżnika ok, ale masakrycznie wyząbkowały - schody jak w pałacu kultury :kwasny:

sorry, że dopiero teraz....

dziadek, spróbuj je zareklamować. Na moich PZero po ok. 40tyś zaczęły się robić dziwne pęknięcia w kształcie małych krzyżyków/gwiazdek między klockami bieżnika. Początkowo myślałem, że na coś najechałem, ale w krótkich odstępach czasu pojawiły sie na wszystkich oponach. Zadzwoniłem do Pirelli z pytaniem "czy to normalne?" i dostałem kontakt do Pana od gwarancji itp., który był zdziwiony tym co mówię i bardzo chciał to zobaczyć. Spotkalismy się, Pan porobił zdjęcia, a po ok. 1,5tyś dostałem świeżutki nowy kpl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że przejdzie coś takiego? Ja je dostałem z nowym autem więc nie wiem jak się sprawy gwarancyjne opon w takim przypadku odbywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że przejdzie coś takiego? Ja je dostałem z nowym autem więc nie wiem jak się sprawy gwarancyjne opon w takim przypadku odbywają

opony też obejmuje gwarancja w nowym aucie wiem na bank bo kiedyś micheliny reklamowałem i uznano :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Ile na dzień dzisiejszy mógłbym wołać... Za nią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz kto przy ostatnich rozważaniach był zainteresowany i wołaj 40k zł, poza forum nikt nie doceni niestety i nie ma co marzyć o takiej kwocie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było gonić jak chciałem :P teraz w mojego nastepne pare tysiaków wpakowałem więc szkoda mi się pozbywać:(

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...