Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie jestem w temacie a niechce mi się czytać... 19" sprzedane?

Tak Arturo zaklepał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wystaw normalnie na necie, na forum nikt nie kupi, chyba że wystawisz za 20, znajdzie się chętny na taki wypas, prędzej czy później :wink: bo auto piękne i warte ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę sobie na allegro za rocznikiem 2004 i 1.9TDI... Od 16k do 29k i jeden rodzynek za 33k.

Szczerze to chyba lepiej wystawić to na mobile. W PL nikt tego nie kupi, bo jak to więcej niż 25 tyś. za B6stkę dać? :facepalm:

Tam jest za duży wypas żeby za jakieś 30k to wystawić a z DE na pewno ktoś by przyjechał po naprawdę konkretną furę i doinwestowaną czyli taką jak Twoja :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Ja myślę że ponad 35 ale czy bliżej 35 czy 40 to musisz się przekonać:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

dobrze prawi, też bym tak powiedział :wink: tylko jak tak patrze na te ogłoszenia itd to ludzie szukają "okazji". Wolą kupić ulepa za śmieszną kasę niż dać ciut więcej i kupić doinwestowane auto.

Taka jest Polska. Wczoraj z Wojtkiem gadaliśmy przez chwilę na temat tych ulepów z Niemiec, no bo skąd w PL takie ceny niby gdzie w DE trzeba 6-7k€ za B6tke dać a tutaj po 20k PLN są już :grin:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Bartek to trzeba było mówić, że mam brać koła z autem :decayed:

No to już wiesz - jak będziesz jechał to zabierz trochę więcej gotówki :grin:

Samochód daj mu jako gratis do kół za fatygę :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Na pewno 4 pierścienie :decayed: Ale kolejny dupowóz - tu będziemy debatować czy 2.0TDI, 2.7TDI czy 1.8/2.0TFSI. W grę wchodzi tylko i wyłącznie automat.

...V8 to ma być 3-cie auto typowo dla mnie. Za jakiś czas :kwasny:

Może A5? Chociaż tam multi chyba nie wrzucali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomogę. Wezmę recaro za dwa swoje oddam w zamian, cena mniejsza szybciej pójdzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może A5? Chociaż tam multi chyba nie wrzucali :decayed:

jak nie jak tak :wink:

Geez faktycznie, przecież sam raz taką jechałem z 2.0TDI i wnętrze wymieniałem :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek ostatnio był faworyzowany więc aby A4 się nie obraziła - też dostała prezent :decayed: Lusterko wewnętrzne z czujnikiem zmierzchu i automatycznym przyciemnianiem tyle, że tym razem z kompasem :naughty:Marcino - dzięki za pamięć i załatwienie grata :thumbup1:

mirrorcompass.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D90 :naughty: Fajny nawet bokeh wyszedł, jaki obiektyw? Kompas dobry bajer :kox:

AF-S Nikkor 18-105mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D90 :naughty: Fajny nawet bokeh wyszedł, jaki obiektyw? Kompas dobry bajer :kox:

AF-S Nikkor 1-105mm :wink:

18-105mm :wink:

7326 klapnięć migawki ma twój D90 czyli nówka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D90 :naughty: Fajny nawet bokeh wyszedł, jaki obiektyw? Kompas dobry bajer :kox:

AF-S Nikkor 1-105mm :wink:

18-105mm :wink:

7326 klapnięć migawki ma twój D90 czyli nówka :naughty:

Zgadza się - nawet nie zauważyłem, że zjadło mi 8-kę. 80% wykonanych zdjęć to fotki aut i modyfikacji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: malinka

Z tego co słyszałem to u Ciebie też ma zagościć takie coś :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

A jednak coś się tu jeszcze dało zrobić? :shock3::decayed: P.S. :good:

No jest z tym ewidentny problem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...