Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Potrzebuje 2 szt. Adapterów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


To jedź do ASO.
Opublikowano

Najbliższe mam 75km odemnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Najbliższe mam 75km odemnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7117784012

Wysłane z Mate 9

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam, kupiłem spryski 5M0 955 985 C (niepodgrzewane) do b6 z adapterami (załozonymi od strony zderzaka) , spryski docięte ustawione na maxa i zamiast mgiełki leci mi pojedyńczy strumień płynu. Już myślałem że są za blisko szyby więc maska w górę i sprysk podlaczony do przewodu z płynem wyjęty z maski sika jednym strumieniem zamiast mgiełki, za trzecim razem wziąłem weżyk z wodą i dmuchnałem w niego ustami to wysikał jeden strumień... Panowie co tu jest nie tak? obydwa spryskiwacze nie dają mgiełki :D

edit: sprawa wyjasniona, sprzedawca u ktorego zamowilem spryski dostał całą partię wadliwych sprysków bez podgrzewania, które źle psikają

Edytowane przez JeJu

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż komplet grzanych spryskiwaczy mgłowych z adapterami

Opublikowano
Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż komplet grzanych spryskiwaczy mgłowych z adapterami
Dział sprzedaży to nie tu.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio jeden spryskiwacz zaczął źle pryskać. Zamiast strumień w kształcie litery V, leci tylko pojedynczy strumień - jakby tylko lewe ramie V. Ktoś wie dlaczego? Sprawdzałem od frontu czy nie ma jakiegoś syfu, włożyłem tam mały drucik żeby przeczyścić ale nic nie było. 

Swoja droga świetna modyfikacja, polecam! 

Opublikowano

Myślę że mógł tam jakiś "syf" z płynu się dostać. Ja na pewno nie polecam płynu z Biedronki, bo zepsułem sobie komplet dysz. Też pryskały jak chciały. Zmieniłem płyn i jest ok.

Opublikowano
2 godziny temu, jolley napisał:

Myślę że mógł tam jakiś "syf" z płynu się dostać. Ja na pewno nie polecam płynu z Biedronki, bo zepsułem sobie komplet dysz. Też pryskały jak chciały. Zmieniłem płyn i jest ok.

Zawsze leje tylko płyn z Wurtha wiec porządny. A czy one się jakoś rozbierają żeby móc zerknąć do środka? 

Opublikowano

Nie rozbierałem ich nigdy

Opublikowano

Moglby ktos odswiezyc zdjecia do opisu? 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, karol002 napisał:

Moglby ktos odswiezyc zdjecia do opisu? 

Przecież wszystko jest.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5777383636

 

Witam czy te będą pasować ? A jeżeli nie to czy mógłby ktoś podesłać zestaw jaki należy zamówić ? Nie wiem jak sprawdzić czy mam podgrzewane czy nie

Opublikowano

@ofikruszon nie, to nie są ori. Sprzedają jakieś badziewie kombinowane z podkładkami :facepalm:
Dawaj na priv, mam komplet na sprzedaż

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z drugiego postu (opis/instrukcja) ?

Edytowane przez dorian0

Opublikowano

U mnie również zagościły mgiełki. Co do oszczędności płynu to w moim przypadku jest odwrotnie, a to dlatego, że z radochy codziennie przemywam szybę :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Również polecam zmianę. Co prawda miałem problem. Popękał mi przewód do płynu (1J0955751D) , ale udało mi się znaleźć na wymianę. Pytałem w ASO to chcieli odemnie 100 pln za 1mb :)

Na allegro jest po 11.90 PLN za mb - https://allegro.pl/przewod-rurka-spryskiwacza-audi-seat-skoda-vw-1m-i6632189386.html

Edytowane przez xmarox

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Byłem wczoraj w skoda ASO po adapterki a pokazało w kompie u sprzedawcy iż owy element jest juz wycofany z produkcji.... może ktoś potwierdzić? 

Opublikowano

Ja też zainstalowałem, wszystko spoko, ale pryska jakby miał prostatę....czy silniczek jest wystarczająco wydajny??

Opublikowano
1 godzinę temu, pila24 napisał:

Byłem wczoraj w skoda ASO po adapterki a pokazało w kompie u sprzedawcy iż owy element jest juz wycofany z produkcji.... może ktoś potwierdzić? 

Potwierdzam, wycofano z produkcji 01/08/2018. Towar niedostępny w magazynie centralnym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.