Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtr oleju Knecht


Arti 5

Rekomendowane odpowiedzi

Powitac,wielu forumowiczow poleca filtr oleju Knechta.Ile on kosztuje?W porownaniu do innych?

Jest to górna półka filtrów Polecam :good:a koszt nie wiele więcej od pozostałych..do 1,6 nie znam ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest drozszy od 5-10% od dajmy na to filtrona czy innych wynalazkow

cena zalezą tez od sklepu badz hurtowni

wez pod uwage tez rownie dobrego manna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka; man jest drogi i miałem wczorej przypadek zepsutego zaworu w

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

siemka; man jest drogi i miałem wczorej przypadek zepsutego zaworu w filtrze oleju 6bar na wolnych obrotach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe knecht the best mann najlepszy bosch niezastąpiony filtron fajka czemu ?? Filtron idzie na pierwszy montaż do vw i nie tylko jakościowo są bd dobre i sranie w banie ze te filtry są fajkowate za duzo czytacie kolorowych gazet,ludzi nie mających pojecia co piszą, artykułów i testów opłacanych przez duze koncerny by chwaliły swoje produkty, Duży moze więcej :] I śmieszy mnie ktoś jak przyjeźdza na wymianke taki dumny i mowi ze chce filtry np mann bo są najlepsze (bo tak wyczytał ) :] podaj mi 1 przykład w czym są lepsze yyyy nie wie Są różne opinie zdania i doświadczenia ludzi pracujący w tym temacie.

przykład vwg.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron na pierwszy montaż? coś ci się chyba pomyliło

pierwszy montaż to na pewno knecht, czasem warto dopłacić tych dosłownie parę złotych do czegoś sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtron wygrał przetarg na dostawę filtrów do serwisów Skody.

Jeżdżę dziesięć lat na Filtronach (VW Golf, VW Corrado, Audi A4, Mazda 323) i nigdy nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron na pierwszy montaż? coś ci się chyba pomyliło

pierwszy montaż to na pewno knecht, czasem warto dopłacić tych dosłownie parę złotych do czegoś sprawdzonego

Nie prawda. W B8 widziałem ori MANN`a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być oferowany w serwisie, zamienniki tanie też mają, ale na pierwszy montaż do fabrycznie nowych samochodów to nie wydaje mi sie... Chodzi o filtrona

A co do manna nie zaprzeczam;) dam mam manna niektóre filtry i są ok

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tylko knechta, kiedyś skusiłem się na manna, bo knechta nie miała osoba u której się zaopatrywałem i po tym jak mechanik musiał prawie "młotkiem" wbić filtr oleju lub paliwa ( nie pamiętam), ale wchodził bardzo ciężko, stwierdziłem, że więcej manna nie kupie.

z knechtem nigdy żadnego problemu nie było. oczywiście ten problem z filtrem był w mojej starej B5

być, może to był jednorazowy problem, może jakaś wada produkcyjna, ale zniechęcił mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszeli o filtrach firmy hengst?

Hengst, Mann i Knecht to ta sama liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam mann'a i jest ok.Kumpel w vectrze 1.9tdi 130KM założył też mann'a i w trasie zgubił olej-coś się stało z filtrem i mu olej wyleciał.Albo jakiś feler trafił albo przy montażu mu zle wkręcili:whistling:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...