Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dzisiaj będę testował łooooo.... jedziesz już do mnie czy jeszcze? o której będziesz ??? szybciej... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech ile cali masz bo cos cienko te rurki wygladają ?:wink:

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

co stoi na przeszkodzie zeby wiecej wyszło, wtryski czy turbo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką podłużnicę kolego :grin: Wynik ładny a czemu na wykresie masz podpisane allroad czy to napewno twój wykres haha:decayed:

:grin: no ładnie doebałem wiadomo o belkę mi chodziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :slina: Nie no wykres mój a jest Allroad, bo tak wyszło :wink: Jebnięcie z momentu jest mega, a najlepsze jest to że na każdym biegu idzie i nie ma chwili zawachania:wink: Dziś jazda testowa do Kielc Bielska :banan: Skrzynie dają radę do około 700NM, więc jeszcze można dłubać :grin:

myślałem wcześniej, że w A4 B7 jest ten sam Tip co w A6 C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jechałem(pasandzer) i powiem tyle- wciska w fotel niesamowicie :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

AUDI A6 4F 04-09r AVANT KOMBI SKÓRA FOTELE S-LINE (2966978518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa zmierzyłem na szybko do 100, niecałe 7s :whistling:

musi być sporo szybciej, jak A8 4.2 TDI 326km 650nm robi 100 trochę poniżej 6s a tu porównywalne parametry i mniejsze auto :)

ps. graty wykresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś źle musiał policzyć skoro leciwe B5 2.8 193KM ma 7.4s do 100km/h :grin:

Z takim setupem powiedziałbym że poniżej 6s powinno być, skoro 3.0TDI w B7 BKN po programie miał 280KM i 5,7s do 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wypowie się jakiś znawca ile można bezpiecznie pocisnąć na maxa momentu w tipie A6 C6 z 3,0 TDI ASB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest napisane wyżej że skrzynie do 700NM spokojnie dają radę. Poczytaj na forach, popytaj tunerów jeżeli to Ci nie wystarcza, ale raczej innej odpowiedzi nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie myślałeś żeby wzmocnić stelaż siedzenia pasażera? Tak na wszelki wypadek przy tym momencie jak cięższą osobę weźmiesz na przejadżkę to siedzenie może nie wytrzymać:decayed: chyba że nakleisz coś w stylu zakaz wstępu powyżej xxxkg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest napisane wyżej że skrzynie do 700NM spokojnie dają radę. Poczytaj na forach, popytaj tunerów jeżeli to Ci nie wystarcza, ale raczej innej odpowiedzi nie dostaniesz.

NYNA temat mnie zaciekawił bo po raz pierwszy spotkam się z tak wysokim NM przy 3.0 TDI z Tipem :hi:

w manual-u jak najbardziej dużo aut lata 600 NM+

także ciesze się razem z marek_xtr i jeszcze raz gratuluje dobrego wyniku :wink:

Poprzedni właściciel auta szymeniu wspominał, że podczas chipa choć silnik generował okolice 291KM i 610NM on pozostał ostatecznie przy delikatnie niższej mocy i momentu zapewne aby nie mieć żadnych problemów

Teraz wychodzi na to, że Tip z A6 jest wytrzymalszy o ok. 150 NM w porównaniu do Tip-a montowanego w A4

gdzie wszystkie znane mi mody B7 3.0 TDI z Tipem oscylują w wartościach tylko 550-570 NM ze względu na skrzynię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie myślałeś żeby wzmocnić stelaż siedzenia pasażera? Tak na wszelki wypadek przy tym momencie jak cięższą osobę weźmiesz na przejadżkę to siedzenie może nie wytrzymać:decayed: chyba że nakleisz coś w stylu zakaz wstępu powyżej xxxkg :decayed:

Nie wożę ludzi ponad 80kg, mają zakaz wsiadania :grin: Pisze na drzwiach pasażera:facepalm:

Wygląda na to że muszą to być całkiem inne skrzynie niż w B7 z tipem, bo Wojtek mówił iż spokojnie dają radę i jeszcze nikt nie wrócił żeby się cokolwiek posypało w A6 z tipem po dobrym programie:wink:

A ile wytrzymuje skrzynia, którą ma Szymeniu u siebie w S6:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze wlasnie ta skrzynia w S6 go najbardziej ogranicza.. i boi sie wylozyc 30k na nowa, w razie problemow po chipsie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie myślałeś żeby wzmocnić stelaż siedzenia pasażera? Tak na wszelki wypadek przy tym momencie jak cięższą osobę weźmiesz na przejadżkę to siedzenie może nie wytrzymać:decayed: chyba że nakleisz coś w stylu zakaz wstępu powyżej xxxkg :decayed:

Nie wożę ludzi ponad 80kg, mają zakaz wsiadania :grin: Pisze na drzwiach pasażera:facepalm:

Wygląda na to że muszą to być całkiem inne skrzynie niż w B7 z tipem, bo Wojtek mówił iż spokojnie dają radę i jeszcze nikt nie wrócił żeby się cokolwiek posypało w A6 z tipem po dobrym programie:wink:

A ile wytrzymuje skrzynia, którą ma Szymeniu u siebie w S6:whistling:

Tip w B7 też daje radę :wink: i dodatkowo przy tej konstrukcji nie ma bolączki drgającego wału. Jest ta sama w B7 co C6.

Marek, jakie masz oznaczenie skrzyni ? 6HP19A ?

Poczytaj te tematy :wink:

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/a6-c6-3-0-tdi-q-tiptronic-wymiana-oleju-skrzyni-246967/

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b7-asb-nt-oleju-atf-skrzyni-tiptronic-jax-6hp19-6hp19a-96012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie myślałeś żeby wzmocnić stelaż siedzenia pasażera? Tak na wszelki wypadek przy tym momencie jak cięższą osobę weźmiesz na przejadżkę to siedzenie może nie wytrzymać:decayed: chyba że nakleisz coś w stylu zakaz wstępu powyżej xxxkg :decayed:

Nie wożę ludzi ponad 80kg, mają zakaz wsiadania :grin: Pisze na drzwiach pasażera:facepalm:

Wygląda na to że muszą to być całkiem inne skrzynie niż w B7 z tipem, bo Wojtek mówił iż spokojnie dają radę i jeszcze nikt nie wrócił żeby się cokolwiek posypało w A6 z tipem po dobrym programie:wink:

A ile wytrzymuje skrzynia, którą ma Szymeniu u siebie w S6:whistling:

Tip w B7 też daje radę :wink: i dodatkowo przy tej konstrukcji nie ma bolączki drgającego wału. Jest ta sama w B7 co C6.

Marek, jakie masz oznaczenie skrzyni ? 6HP19A ?

Poczytaj te tematy :wink:

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/a6-c6-3-0-tdi-q-tiptronic-wymiana-oleju-skrzyni-246967/

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b7-asb-nt-oleju-atf-skrzyni-tiptronic-jax-6hp19-6hp19a-96012/

Symbol skrzyni JML ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...