Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

To się najeździłeś :facepalm: . Ja parę dni temu dzwoniłem do koleszki co robię z nim i pytam czy daje de rade sam ( ja na urlopie) a on ze też w domu bo niema czego wozić :kwasny: . Chyba zacznę szukać roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety, takie czasy k**wa że zero stabilności jakiejkolwiek...:wink:

Obecnie też mamy mało roboty ale szeryf mi oznajmił że 8h/dziennie mi zapewnia więc pracuje,zaczynam o 16-tej pokręcę się na firmie po magazynie później jeden kursik mały wyjazd o 20:00 powrót 22:30-23:00 i godzinkę jeszcze powiruję i koniec dniówki.....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie Artur gdzie k**wa gdzie w tym wieku ....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie to samo. Chyba czas zwijać majdan i sp***dalać z Europy...

Czytałem gdzieś Artur że rozglądasz za pracą za oceanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Pracuje też w transporcie jako ten znienawidzony przez kierowców spedytor. Ogólnie bardzo cienko teraz z pracą jest u nas. Nie ma co wozić. Wyjeżdżaliśmy z PL do B NL D, kręcimy się trochę po Europie i do domu. Styczeń i jak na razie luty to porażka, po Unii pojeździć tragedia, a wrócić do PL to już całkiem katastrofa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Stanów na legalu się nie da, także zaczynam rozważać Kanadę.

Przerabiałem ten temat i z robotą jest podobnie jak w EU i jeszcze na dodatek większość firm płaci z km lub od kursu więc nie jedziesz nie zarabiasz....:wink:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/emigracja-kanady-89548/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeździ ktoś z Was beczka z paliwem? Powiedzcie z czego wynikają braki na rozladunkach, kto "kręci" terminal, odprawa czy kierowca? Wiadomo jest jakaś norma ok. 30-60, 70 litrów, ale nie 200-300 no nie? Stad moje pytanie w jaki sposób może zniknąć z beczki, jeśli jest zaplombowana, po rozladunkach na cmr-ce wpisuja- plomby nienaruszone itd. Kierowca sie podpisuje stacja odbiera; no wszystkie procedury jak nalezy. Wiec wszystko w jak najlepszym porzadku, jednak mimo to brak.

Poradzcie coś jak to wyeliminować, dojść co jest nie tak

Próbujemy oczywiście coś robić wszystko jest w trakcie, ale zapytam Was od strony kierowców, bo jak na razie kierowców stawiam na ostatnim miejscu, ze tak powiem, podejrzanych i sprawdzam otoczenie.

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakieś różnice w naliczaniu na pompach??? No ale 300l to juz chyba za duża różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Mi klimat śnieżny odpowiada. Zawsze gdzieś na Alaskę mnie ciągnęło. Może jakiś Ice Road Truckers :P

A tak na serio, to wydaje mi się, że ostatnie 2 miejsca na ziemi, gdzie człowiek może spokojnie , uczciwie paracować i godnie żyć to właśnie Ameryka i Australia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Też może bym się na takie coś pisał :wink: ale ice road truckers to już sezon raczej się kończy :decayed:

Co do roboty to mamy podpisany kontrakt na rozwózkę tych sklepów ale np z 7 teraz 2 auta w tym tyg się ładowały na magazynie :kwasny: i to tylko raz. Normalnie to po 2x wszystkie auta się ładowały w tygodniu + konkurencja której teraz nie widać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chłopak ma problem z wachą a wy k**wa o Alasce ....:decayed::brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że z powodu różnicy ciśnień,tak jest.

Trzeba nabić na maksa wjechać na tarę,przed załdunkiem spuścić,po rozładunku spuścić wszystko do zera dopiero na wagę i będziesz 500 do przodu :decayed:

U nas niby coś tam gorzej,a niema kiedy się na urlop wyrwać :kwasny:

Po zatem całe życie marzyłem,żeby osiedlić się w Australii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Dopiero co byłeś na urlopie i znowu chcesz :facepalm: . Nierobie :decayed:

na chorobowym byłem,mam jeszcze 19dni starego urlopu do wybrania :decayed:

w tygodniu byłem na litewskiej po folię ameliniową :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rzadko tam bywam . W poniedziałek będę na Kochanowskiego w Gdańsku , to jest za zieleniakiem w prawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale nawrót zimy, ledwo z Węgier wróciłem, a śnieg gonił mnie prawie do ziliny :decayed: Na Węgry, Słowenię, Włochy nie wpuszczają :facepalm: 2 sprawa kumpel stoi na kudowie bo też zasypane :whistling:

Najgorsze, że w czwartek znów mam ładować madziara :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...