Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko co jest najgorsze ? To, że jeśli nie byłoby kamerki i to, że jeśli nie nagłośnili by tego całkowicie olali by tą sprawę....

Do pewnego czasu byłem sceptycznie nastawiony do rejestratorów, myślałem sobie, że jest to stworzone do " kablowania " na innych...

Miałem w wakacje sytuacje, że wjeżdżałem do tunelu który jest na mijankę i pod koniec facet wjechał na czołówke, odbiłem efekt walnięte lusterka... niby sprawa prosta ale pasażer wyskoczył i kopnął lusterko które poleciało na drugi koniec tunelu a jemu zrobił zdjęcie.... wynik 250 zł i 6 pkt karnych dla mnie bo wyglądało to jakbym wjechał mimo innego auta pod tunelem... co się okazało sprawcą był właściciel komisu w Lagunie II DCI która się nie chciała sprzedać....

Teraz sam mam rejestrator, nie będe donosił na ludzi o wyprzedzanie w mało przeznaczonym miejscu jak linia ciągła itp... ale jeśli ktoś spowoduje realne zagrożenie na mnie lub innym aucie nie zawaham się go użyć...

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu już takich debili spotkało sie na drogach to kazdy co jeździ to wie. Pewnie nie jeden miał taką sytuacje, bo przecież jak "jedziesz ciężarówką 3km szybciej od drugiego to po co wogóle wyprzedzasz buraku, debilu itd." potem wjechać pod nos i w heble. Ludzie nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Dlatego cierpliwości Pany, spokojnego i bezpiecznego roku 2015 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę nabyć rejestrator bo to co się w 3m wyprawia normalnie ludzkie pojęcie przekracza. A kierowcy bmw nie wszyscy są tacy,Gili kupił dresowóz i całkiem spoko kolega hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem G1WH i [...]

Nie kłam, bo dostałeś. :grin:

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do insane Infinity. To chyba pracownik centrum biedronka Koszalin,

Edytowane przez alles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knedle,to najwięksi idioci drogowi na świecie.

W piątek na jedynce w kierunku Cieszyna,co drugiemu prędkościomierz leży,wyprzedzisz go za chwilę on ciebie,potem zwalnia do 8złoty wybierasz go on ciebie,aż mu się znudzi.

Na filmie pierwszy miał wypięty bezpiecznik drugi leciał na magnesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knedle,to najwięksi idioci drogowi na świecie.

W piątek na jedynce w kierunku Cieszyna,co drugiemu prędkościomierz leży,wyprzedzisz go za chwilę on ciebie,potem zwalnia do 8złoty wybierasz go on ciebie,aż mu się znudzi.

Na filmie pierwszy miał wypięty bezpiecznik drugi leciał na magnesie.

potwierdzam ... w czwórce bezpiecznik nr. 1 ;)

kolejny debil na a4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knedle-czesi? :eusathink:

male niemce,pepiki,kreciki :decayed: czechy słowaki na filmie,to akurat chyba serbowie,ale ogólnie górzyści słowianie nie jeżdżą na tempomacie

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiście u mnie słoneczko. :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierwszy dzień do roboty się qurwa nie chce .... :facepalm:

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wczoraj chrzciny córy i powiem tak... to co pokazywali w TV na śląsku to była prawda...masakra jechać momentami się nie dało... widziałem nawet a8 d3 jak stało pod górkę tak było wyślizgane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...