Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko wybiera sie ktoś na Master Truck do Opola?

Ja jutro mykam do niemcowni więc nie dam rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jadę dzisiaj w nocy na terytorium wroga ale zdążę wrócić, jak kolega też zjedzie to będę w Opolu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos z was jezdzi sam dla siebie? bo jestem ciekawy jak to jest z rozliczaniem diet, inni mowia ci ktorzy jezdza sami dla siebie ze sie rozliczaja a ksiegowa twierdzi ze jak szef sam jezdzi to nie moze sie rozliczac z diet i jestem ciekawy jak to w koncu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki numer odwalilem na tunelu w Calais, wjeżdżam pobieram ticket, kontrola Fr ok, Angole do mnie standard CMR i Paszport, ja otwieram portfel a tu nie ma dowodu osobistego... kapa chyba w domu zostawiłem. Na prawko mnie niestety nie wpuścili pajace.. i kupa problemów tylko Policja mnie odeskortowała z promowiska i koniec jazdy w nocy prezesa obudziłem i rano załatwił inne auto żeby towar dowieźć do Liverpulu.. ciekawy jestem ile mnie ta impreza będzie kosztować... taka UE i unijne prawko a jednak na nic one potrzebne.. a teraz jeszcze 10km korka przed Legnicą i chyba dziś do domu na piwko nie dojade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odjebałeś babola ....:decayed:

Ja w 2004-2006 czasami korzystałem z promu w Dunkierce i czasami kierowcy robili sobie żarty z nowicjuszów taką gadką że jak nie masz karty pływackiej to nie wpuszczą kierowcy na prom i zdarzały się przypadki że chłopaki dzwonili do szefów co mają robić bo nie mają karty pływackiej....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odjebałeś babola ....:decayed:

Ja w 2004-2006 czasami korzystałem z promu w Dunkierce i czasami kierowcy robili sobie żarty z nowicjuszów taką gadką że jak nie masz karty pływackiej to nie wpuszczą kierowcy na prom i zdarzały się przypadki że chłopaki dzwonili do szefów co mają robić bo nie mają karty pływackiej....:decayed:

hahaha o tym to jeszcze nie słyszalem :grin: wiem tylko tyle że na środku tunelu jest rondo i widać przez szybę ryby i rekiny haha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odjebałeś babola ....:decayed:

Ja w 2004-2006 czasami korzystałem z promu w Dunkierce i czasami kierowcy robili sobie żarty z nowicjuszów taką gadką że jak nie masz karty pływackiej to nie wpuszczą kierowcy na prom i zdarzały się przypadki że chłopaki dzwonili do szefów co mają robić bo nie mają karty pływackiej....:decayed:

hahaha o tym to jeszcze nie słyszalem :grin: wiem tylko tyle że na środku tunelu jest rondo i widać przez szybę ryby i rekiny haha :decayed:

to jaz żadna z tych historii nie słyszałem,ale sądobre:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem dzis z MT jak zwykle atmosfera ok i pogoda dopisała, pare wybranych fotek...

baza_repinski.jpg

magnum.jpg

repinski.jpg

scania.jpg

volvo_fh16.jpg

---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

no i furore robiły dziewczyny ze Słowacji z malowanymi koszulkami

DSC07337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi są jak zwykle :decayed:

Ruszam za chwilę na Śląsk,jestem umówiony z dwoma Repińskimi na drogę powrotną....czarne i niebieskie volva..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta koszulka po prawej mi sie bardziej podoba :decayed:

Fajne te nowe Volvo.... 750 kucy.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi są jak zwykle :decayed:

Ruszam za chwilę na Śląsk,jestem umówiony z dwoma Repińskimi na drogę powrotną....czarne i niebieskie volva..:wink:

Właśnie ostatnio z Gdyni z portu wracalem i na A1 mijalem ładne volvo od Repinskiego z tabliczka za szyba "Tomek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi są jak zwykle :decayed:

Ruszam za chwilę na Śląsk,jestem umówiony z dwoma Repińskimi na drogę powrotną....czarne i niebieskie volva..:wink:

Właśnie ostatnio z Gdyni z portu wracalem i na A1 mijalem ładne volvo od Repinskiego z tabliczka za szyba "Tomek"

Jest dwóch Tomków w niebieskiej Persji i czarne z czerwonymi pasami Death Race..

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

GILI ustrzelony na A1 :wink:

możliwe :decayed:..,a to ten Twój zagadał na radiu,a drapałem się jaki Mateusz z czerwonego Dafa,bo jednego co znam,to był wczoraj z głośnikami pod Norymbergą :grin::grin:

na parkingu stały ruchome podłogi od Kleiszmita myślałem,że Bodzio sobie jaja robi :facepalm:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dwa open top'y mijałeś na a1 Mati i kierowca lecieli:naughty:

7.40 z Katowic do Stężycy,jeszcze po drodze krótki rozładunek,więc się nie dziw,że nikogo nie widziałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie dziwie

moim mieli maszyny i wystawały po 40 cm wyżej jak cały zestaw:facepalm: i zaś zgierz czestochowa wszystko do objechania ale o 6 na miejscu także tragedii nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie dziwie

moim mieli maszyny i wystawały po 40 cm wyżej jak cały zestaw:facepalm: i zaś zgierz czestochowa wszystko do objechania ale o 6 na miejscu także tragedii nie było

Zgierz i Częstochowa i tak się sztopie,a objazdy nie są tragiczne.

Jechałem w niedzielę,to do Łodzi makabryczne korki..Warszafka wraca z nad morza przez Stryków bo A2 najlepiej wjechać do stolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pierwszej kontroli przez krokodyli :decayed:. Jadę do Olsztyna i na 139 jak co dzień stoją , jadę na pewniaka bo pewnie zajęci ,a tu ze dwa km. przed nimi gadają że się nudzą .Zawsze ich mijałem bez problemu aż tu nagle wybiega i macha lizakiem :facepalm: .Dobra każdy musi mieć swój pierwszy raz :decayed:. Podchodzi strzela regułkę i pyta się co ja taki blady ,ja do niego że jeszcze nie miałem kontroli :shock3: tak wyglądał jak to usłyszał i mówi gdzie się pan uchował :grin:. Z czytał tacho zabrał wykresówki ,a ja wcinam paznokcie :decayed:. Zawołał i co ? Zero mandatu jeszcze przy nim tarczki do końca wypełniałem bo daty brakło i miasta zakończenia . Powiedział że nie lubi wystawiać mandatów i stara się pomagać kierowcom ,a nie karać za byle pierdołę. Pogratulował że pozytywnie przeszedłem kontrole pozytywnie mimo przesiadania się w ciągu dnia do trzech aut i odjechałem bogatszy o trzy siwe włosy i nowe doświadczenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...