Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano
  • Autor

No to się ruszyło, widzę, i dobrze :good:

Opublikowano

Stary kiedys musialo sie ruszyc :> i dobrze oby bylo nas duzo 14 grudnia chlopaki dziewczyny przyjezdzajcie klubowicze zapraszamy :good:

Opublikowano

Ja będę na 100% :decayed:

btw. jeżeli ktoś z Was ma ramki klubowe pod tablice/naklejki chętnie odkupię. Muszę jakoś ładnie oznaczyć moje autko. :hi:

Opublikowano

jeszcze audi a4 nie posiadam, ale ... jest nagrywane i pewnie niedługo będzie z 1995 roku silnik 1z, może do zlotu już zdążę, jak nie to postaram się być obecnym autkiem poznać Was :hi:, zapewne będę często potrzebował pomocy forumowiczów :>

Opublikowano

TDI-kiem z 95r .... niewykluczone :) ale i niekoniecznie.[br]Dopisany: 2008-11-27, 14:01:36_________________________________________________zapraszamy

Opublikowano

No chłopaki widzę , że się ostro rozkręcacie.Tak trzymać :good: Pozdrawiam serdecznie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witamy Prezesa :hi:

I wiesz Hugo, jak się nudzisz, lub np przez przypadek jechałbyś na sanki / narty / deskę do Karpacza, to zapraszamy tak samo szczerze, jak wszystkich userów :)

Opublikowano

Dzięki za zaproszenie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nie zapomnisz, bo na pewno dostaniesz spam albo i dwa, przed spotem :)

Poza tym sądzę, iż w komórce masz kalendarz i funkcję przypominania :good:

Opublikowano

Ktos tam sie pytal czy ma ktorys naklejke klubowa do sprzedania wiec ja mam do odstapienia jedna sztuke wiec jak ktos chce to 14 grudnia musi pojawic sie na spocie to ja dostanie :>

Opublikowano

Ktos tam sie pytal czy ma ktorys naklejke klubowa do sprzedania wiec ja mam do odstapienia jedna sztuke wiec jak ktos chce to 14 grudnia musi pojawic sie na spocie to ja dostanie :>

Ja też chce, ja też. Ja przyjadę pierwszy, dla mnie dla mnie ta naklejka :notworthy::evil:

Opublikowano
  • Autor

bubbba, dostaniesz ode mnie, czarną :cool1:

Opublikowano

Może ma ktoś jeszcze jedną nalepkę bo 14-stego grudnia pracuje do 14,00 i bedę dopiero koło godziny 14,30 :notworthy:

Opublikowano

bubbba, dostaniesz ode mnie, czarną :cool1:

O dzięki Ci freon, Audiczka będzie zachwycona :notworthy: Już nawet żona się mnie pytała czy należymy do jakiegoś klubu Audi i kiedy będzie naklejka na autku, bo na Astrze przez kilka lat jeździł emblemat klubu Astry.

Opublikowano

To może i ja się załapie :D ale to już na miejscu pogadamy :)

O ile będę ( problemy z silniczkiem, cieknie :( Taki suprajs po 2 tyg od zakupu... )

------------

Edit:

No ale chyba nic poważnego :) Na forum właśnie otrzymałem pocieszającą odpowiedź

Opublikowano

jestem happy , wielki dzięki :good::hi:

Opublikowano

Widzę, że coś się u Was zaczyna dziać - oby tak dalej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.