Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sarkazm

Opublikowano

kumplowi w a6 ASB ciągnie 10-11 litrów w trasie.

Opublikowano

kumplowi w a6 ASB ciągnie 10-11 litrów w trasie.

W trasie masakra coś fakt dużo pali ,mam ten sam kod silnika i wychodzi mi w trasie do 7l

A o to dowód

imagejpg_wrprrsq.jpg

Opublikowano

dzis tankowalem i cykl mieszany 9,1litra przy mocy 280 kucy,a poprzedni bak 10,4l wiec na trasie spokojnie w 8l sie zmiesci

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kumplowi w a6 ASB ciągnie 10-11 litrów w trasie.

Jak mocno pocisnę to moja 2,0 TDI też mi tyle spali :decayed:

W trasie masakra coś fakt dużo pali ,mam ten sam kod silnika i wychodzi mi w trasie do 7l

A o to dowód

imagejpg_wrprrsq.jpg

A jak się jeździ delikatnie i do 100 na godzinę, tak jak na zdjęciu, to można zejść nawet poniżej 6l/100 :naughty:

Stare mądre powiedzenie mówi że regulator spalania znajduje się pod prawym butem kierownika i według mnie bez sensu są te porównania :kox::hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Wiem że te kompy w A4 B7 dość dobrze pokazują. W 2.0 TDI 140 KM PD zatankowałem do pełna (pierwsze odbicie pistoletu) i dojechałem pod granicę niemiecką (ok. 260 km) i znowu na stacji tak samo do pełna. Obliczyłem na kalkulatorze że spalił 6,27 l a komp pokazywał 6,3! Dla mnie bomba:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a6 pali więcej bo jest dużo cięższa niż dane kat.

Opublikowano

a6 pali więcej bo jest dużo cięższa niż dane kat.

tak wiem , 1900 waży ;/ :(

Opublikowano

A wjechał ktoś na wagę samochodem żeby sprawdzić ile waży a4 b7 3.0 TDI w sedanie albo avancie?

Opublikowano

tak wiem , 1900 waży ;/ :(
ponad 2T ;/

Ja planuje ważyć, to napiszę dla 2,7.

Opublikowano

A wjechał ktoś na wagę samochodem żeby sprawdzić ile waży a4 b7 3.0 TDI w sedanie albo avancie?

ważyłem na wadze na złomowisku czyli +- 10 kg auto miałem zatankowane do pełna waga pokazała 1820 auto bez pasażerów .

Opublikowano

Z Tobą na pokładzie czy bez?

Opublikowano

Ja wazylem na pusto na 19 felgach 1/4 baku beze mnie 1760 jak dobrze pamietam

Opublikowano

Z Tobą na pokładzie czy bez ?

Auto puste ze mną 1900

Opublikowano

ta waga mnie przeraża...

Opublikowano

Też myślałem że jest jednak lżejsze:) idę na siłownie i wyrzucę zapasówke:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi w mieście nie chce zejść mniej niż 13 a trasa to do 7 max bez wygłupów na drodze

Opublikowano

Bez wygłupów to się zgadzam że 7-do miasta mam Lupo więc nigdy nie będę wiedział ile pali:)

Opublikowano

hmmm to ja mówię ile mi pali moje auto z silnikiem 3.0TDI oznaczenie silnika ASB rok produkcji wrzesień 2006 roku , przebieg na dzień dzisiejszy tak jak 22 listopada 2014 roku potwierdzony książką serwisową i naprawami w ASO który wynosi 118 tys , skrzynia 6 biegowa manualna , napę quattro . MOJE AUTO z AGRESYWNĄ JAZDĄ (od świateł do świateł odcinki około 300 m pełen but , hamowanie i znowu pełen but ) PALI 10 LITRÓW oleju napędowego (ropy)

mi przy dynamicznej jezdzie w miescie rowniez wychodzi 10l.

Rano jezdze troche spokojniej, ale wracajac z pracy czesto od swiatel ogien :)

Przypuszczam ze przy emeryckiej jezdzie wyszlobyo 8-9l, poniewaz tak pokazuje mi na FISie.

Za to cos w trasie przy malych predkosciach wychodzi duzawo.... tempomat 130km/h na autbahnie i FIS pokazuje caly czas 8,8-9,1l. (IMO powinno byc w granicach 7l)

Edytowane przez basta85

Opublikowano

Nagraj filmik z tego FIS-a to uwierze w te 10 litrów z miasta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.