Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi

dzis tankowalem i cykl mieszany 9,1litra przy mocy 280 kucy,a poprzedni bak 10,4l wiec na trasie spokojnie w 8l sie zmiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumplowi w a6 ASB ciągnie 10-11 litrów w trasie.

Jak mocno pocisnę to moja 2,0 TDI też mi tyle spali :decayed:

W trasie masakra coś fakt dużo pali ,mam ten sam kod silnika i wychodzi mi w trasie do 7l

A o to dowód

imagejpg_wrprrsq.jpg

A jak się jeździ delikatnie i do 100 na godzinę, tak jak na zdjęciu, to można zejść nawet poniżej 6l/100 :naughty:

Stare mądre powiedzenie mówi że regulator spalania znajduje się pod prawym butem kierownika i według mnie bez sensu są te porównania :kox::hi:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że te kompy w A4 B7 dość dobrze pokazują. W 2.0 TDI 140 KM PD zatankowałem do pełna (pierwsze odbicie pistoletu) i dojechałem pod granicę niemiecką (ok. 260 km) i znowu na stacji tak samo do pełna. Obliczyłem na kalkulatorze że spalił 6,27 l a komp pokazywał 6,3! Dla mnie bomba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wjechał ktoś na wagę samochodem żeby sprawdzić ile waży a4 b7 3.0 TDI w sedanie albo avancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak wiem , 1900 waży ;/ :(
ponad 2T ;/

Ja planuje ważyć, to napiszę dla 2,7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wjechał ktoś na wagę samochodem żeby sprawdzić ile waży a4 b7 3.0 TDI w sedanie albo avancie?

ważyłem na wadze na złomowisku czyli +- 10 kg auto miałem zatankowane do pełna waga pokazała 1820 auto bez pasażerów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wazylem na pusto na 19 felgach 1/4 baku beze mnie 1760 jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że jest jednak lżejsze:) idę na siłownie i wyrzucę zapasówke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w mieście nie chce zejść mniej niż 13 a trasa to do 7 max bez wygłupów na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wygłupów to się zgadzam że 7-do miasta mam Lupo więc nigdy nie będę wiedział ile pali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ja mówię ile mi pali moje auto z silnikiem 3.0TDI oznaczenie silnika ASB rok produkcji wrzesień 2006 roku , przebieg na dzień dzisiejszy tak jak 22 listopada 2014 roku potwierdzony książką serwisową i naprawami w ASO który wynosi 118 tys , skrzynia 6 biegowa manualna , napę quattro . MOJE AUTO z AGRESYWNĄ JAZDĄ (od świateł do świateł odcinki około 300 m pełen but , hamowanie i znowu pełen but ) PALI 10 LITRÓW oleju napędowego (ropy)

mi przy dynamicznej jezdzie w miescie rowniez wychodzi 10l.

Rano jezdze troche spokojniej, ale wracajac z pracy czesto od swiatel ogien :)

Przypuszczam ze przy emeryckiej jezdzie wyszlobyo 8-9l, poniewaz tak pokazuje mi na FISie.

Za to cos w trasie przy malych predkosciach wychodzi duzawo.... tempomat 130km/h na autbahnie i FIS pokazuje caly czas 8,8-9,1l. (IMO powinno byc w granicach 7l)

Edytowane przez basta85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...