Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z komputerem !


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Posiadam lapka HP Compaq nx6110,kupiłem jako używany,do niego zakupiłem baterię i problem polega na tym,że chcąc go włączyć miga kontrolka informująca o rozładowanej baterii,mimo że jest naładowana.Muszę albo na chwilę wyjąć baterię albo podłączyć zasilacz:kwasny:

Spotkał się ktoś z takim cyrkiem,co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakie napięcie faktycznie podaje ta bateria i porównaj z oryginałem. Wbrew pozorom uszkodzona bateria może czasem nieźle mieszać w laptopie. Jeśli nowa to ją po prostu zareklamuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić to napięcie,jakoś w ustawieniach?Bateria praktycznie nowa,więc jak coś to będę reklamował.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sprawdzanie napięcia nic nie da... poprostu zamiennik nie działa jak ori i już. Znajomy miał to samo w jakimś hp. KUp ori baterię i będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba bateria. Jak ładujesz i nie ładuje to do wymiany.

Mi dell wymienił baterię na nową mimo, że ma ponad 12m-cy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba bateria. Jak ładujesz i nie ładuje to do wymiany.

Mi dell wymienił baterię na nową mimo, że ma ponad 12m-cy :banan:

ooo dzięki wielkie kolego:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mistrze !!!

Jak pozbyć się reklam które pojawiają się między Waszymi postami ??? .... co otwieram stronkę na forum z jakimś tematem to między postami znajduje się reklama "niby" forumowicza

obecnie jest to:

Audimaniaczka

--------------------------------------------------------------------------------

Dołączył:Feb 2006

Wiek:2010

Posty:123

jakoś wcześniej tego nie miałem, a pewno po buszowaniu w stronach i ściąganiu jakiejś aplikacji nastąpił nieoczekiwany "przełom" w ustawieniach IE ...

mam nadzieję że dość obrazowo opisałem nurtujący mnie, laika, problem...

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem jakiś czas temu lapka z systemem WIN 8, niestety postanowiłem zrobić dodatkową partycje na WIN7 i zaczęły się schody.. Nie udało mi sie zainstalować siódemki, poza tym wpakowałem się w ten kłopot

Wszystko ładnie pięknie wytłumaczone, tylko że gdy ja wkładam CD z XP to niestety bootowanie się odpala, windows ładuje pliki i w momencie kiedy to powinno przejść do instalacji lub napraw wyskakuje blue screen.. Walcze już z kłopotem 30 raz i powoli zaczyna mi brakować pomysłów. Może ktoś ma jakiegoś asa w rękawie, chce całkowicie wywalić ósemke i zainstalować WIN7 + partycja XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=1]Pany potrzebuje szpeca od kompów instalowałem wczoraj Win 7 Ultimate wersja 64 bitowa i pokazuje mi we właściwościach zainstalowana pamięć 5GB a dostępne 3,15 dla czego w biosie chyba jest wyłączona karta zintegrowana płyta podajże asrock G31M-S R2.0[/h] [h=1]coś kto pomoże

[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Matek problem polega na błędzie podczas komunikacji z kontrolerem SATA, wejdź w bios i zmień jego tryb - obecnie jest pewnie AHCI, a ma być ATA

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

kolego grippen mażesz jeszcze raz napisać o co Ci chodzi bo zbytnio nie czaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do zaawansowanych:

Nie uruchamia się komputer stacjonarny, tzn starują tylko wiatraki i cdrom coś zamieli (bez obrazu i dźwięku z biosu). Gdy wyjmę grafikę to jest to samo, gdy wyjmę procesor jest to samo, dopiero gdy wyjmę ddr to piszczy. Od czego zacząć? Komp troszkę stary a nie chce w to za dużo inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam mały problem.

Win XP Prof.

Coś się popindoliło i niektóre słowa na forum (nie tylko na tym) podkreśla mi na zielono i linkuje gdzieś pod jakąś inną stronę.

Tak to wygląda jak na focie.

Miał to ktoś ?

Jak to usunąć ?

bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad block a raczej filtry do aktualizacji. Jak nie pomoże to wyrzucasz filtry i na nowo ładujesz je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem.

Coś mi się w dodatki do FF wsadziło.

Wywaliłem,poczyściłem kompa ze śmieci i chyba zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja następująca, wychodząc z pracy wyłączyłem laptopa ja to zwykle robię , po powrocie do domu już nie zagadał pojawił się niebieski ekran z komunikatem, że system windows został zamknięty ze względów bezpieczeństwa i tak przy każdej próbie odpalenia kompa. Odpaliłem go z dysku usb i wszystko pięknie ale dysk C jest niedostępny , nie wyświetlają się żadne informacje na jego temat typu pojemność itd pozostałe dyski działają i można je odpalić. Gdy chcę odpalić dysk c pojawia się komunikat, że jest niedostępny. Potrzebuję dane z pulpitu czy jestem w stanie jakoś je odzyskać oczywiście poza laboratorium bo aż tak pilne one nie są ale zajmie mi kupę czasu ich odtworzenie. Jeśli nie to walę forma Z góry dzięki za pomoc

poniżej foto ja kto wgląda

DSC_4485.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizuj wersje Live UBUNTU i sprobuj odpalic, tam skopiujesz dane z pulpitu na inny nosnik jesli Linux pozwoli wejsc na partycje C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...