Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne foto :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Ostatnio 2 dni z rzędu spotykałem R8 Spyder na ulicy, w dodatku V10... to dopiero robi wrażenie :slina:

Opublikowano
  • Autor

spyderki sa fajne :)

ale narazie bedzie co jest a pozniej sie pomysli

uwazam ze i tak z4 bylo z hard topem lepszym rozwiazaniem choc tak jak r8 to nigdy nie pojedzie :)

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 08:47 ----------

maly update bedzie 500+ :decayed:

Opublikowano

maly update bedzie 500+ :decayed:

jak? jakiś kompresor? :slina:

Opublikowano
:kox::kox:
Opublikowano
  • Autor

bez kompresora mozna spokojnie na jakies 500ps wyciagnac

zmiana drosselklappen na te z 5,2 fsi do tego polerowanie mostka dolotu powietrza i wlotow w glowicach wywalenie thumble padsow doasowanie softu i ma byc ponad pincet :wink:

kolega moj tylko tyle zrobil i ma cos 511ps wiec sie da

kompressor bylby rozwiazaniem ale to juz duze przerobki pozniej ciezko sprzedac :decayed:

Opublikowano

Aaaaaaaaa...:wink:

Opublikowano
  • Autor

te wolnossaki maja niezly potencjal tylko je przyblokowali zeby byly w miare oszczedne ale mnie tam tam pare euro na paliwo nie zbawi musze na rok za fullkasko 4100€:facepalm: zaplacic wiec 100 czy 200 w te czy we wte nie robi wielkiej roznicy

kurde musze zakombinowac moze uda sie ubezpieczyc za polowe tej sumy bo kupiony w starmy roku a od nowego weszly podwyzki albo zaplacic podtsawowe w de a kasco w pl zobaczymy narazie mam na starym za 1800€ na rok to jest ok

Opublikowano

ooooojjjjj piękna zabawka....

Szczerze gratuluje ;). Może kiedyś.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :)

wpienia mnie tylko ze jezdzic nie moge bo zima wrrrr ... jak na zlosc sie skonczyc nie chce :kwasny:

Opublikowano
dzieki :)

wpienia mnie tylko ze jezdzic nie moge bo zima wrrrr ... jak na zlosc sie skonczyc nie chce :kwasny:

bociany mówią że wiosnę będzie widać od przyszłego tygodnia :D

Opublikowano
  • Autor

Nowe przepisy to nie tylko kłopot polskich kierowców, ale także... korzyść dla budżetu. Ministerstwo Transportu szacuje, że w latach 2014 – 2016 polskie stacjonarne fotoradary zrobią obcokrajowcom 17,5 tys. zdjęć. Jeśli średni mandat wyniesie 300 zł, to w tym czasie wpłynie z zagranicznych mandatów ponad 23 mln zł.

Skuteczniejsze ściganie za granicą to kolejna zła informacja dla kierowców. W ostatnich tygodniach falę protestów wywołały plany zamontowania na polskich drogach 300 dodatkowych urządzeń, które mają przynieść budżetowi półtora miliarda złotych. Coraz bardziej realna staje się też podwyżka wysokości mandatów.

i powiedzcie nie sa to kur*** jeb**** zamiast drogi naprawiac robia postawili 300 dodatkowych radarow i planuja zrobic 17,500 zdjec czy to nie jest popieprzone w tym kraju???

i do tego zatrudniaja takich moskow co tych radarow pilnuja ile to trzeba kasy zeby takich utrzymac ...

parodia ale jeszcze nie weszlo wiec narazie nie ma co panikowac :wink:

Opublikowano

Opublikowano

Pierdolenie j**ani złodzieje ten człowiek zniszczy kraj,

jak narazie fiskalizacja , kontrole, fotoradary podwyżki , j**ane policyjne państwo nam rudzielec stwarza i to za nasze pieniadze, nigdy nie musialem jechac za granice pracowac ale mam ochote tym pierdolnąć wszystkim.

przepraszam mozna ocenzurować

Opublikowano
Pierdolenie j**ani złodzieje ten człowiek zniszczy kraj,

jak narazie fiskalizacja , kontrole, fotoradary podwyżki , j**ane policyjne państwo nam rudzielec stwarza i to za nasze pieniadze, nigdy nie musialem jechac za granice pracowac ale mam ochote tym pierdolnąć wszystkim.

przepraszam mozna ocenzurować

Nic dodać nic ująć
Opublikowano
nigdy nie musialem jechac za granice pracowac ale mam ochote tym pierdolnąć wszystkim.

przecież o to im chodzi - młodzi na zachód, a z resztą to oni sobie poradzą

Opublikowano
  • Autor

powiem wam ze moja nienawisc do tego nieudacznika zlodzieja i klamcy tuska rosnie juz od jakiegos czasu nie moze go ktos odje.... polska zrzutke zrobi na tak dobroczynny cel!!!

Opublikowano
powiem wam ze moja nienawisc do tego nieudacznika zlodzieja i klamcy tuska rosnie juz od jakiegos czasu nie moze go ktos odje.... polska zrzutke zrobi na tak dobroczynny cel!!!

"Zabijesz śmiecia, pójdziesz siedzieć jak za człowieka" hehe :decayed:

Mam podobnie, jak widzę te całą szopkę w TV to mnie szlag trafia. Nic tylko uciekać gdzieś za granicę na stałe, bo tu nie ma przyszłości :wink:.

Żeby nie było, że OT

Brysio jak spalanie :decayed::decayed::decayed:?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.