Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Moj powóz:

A4 B7 2.0 TFSI

2005r

Naped Fwd - mam nadzieje ze wkrótce Quattro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim forumowiczom. Jestem z Lubina woj. Dolnośląskie i jeżdżę A4 B8 1.8 TFSI Pozdrawiam.Piotrek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Jestem z Dolnośląskiego. Audi a4 b7 1.8t pozdro

Edytowane przez Misieqq7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, z Audi mi blisko już od jakiegoś czasu, miałem A6 2.6 V6 w automacie, bez gazu, mimo dużego uczucia do tego auta trzeba było znaleźć coś bardziej ekonomicznego. Trafiła się A4 B5, w dobrej cenie,  1.9TDI z mapą na 140km. Autko mnie zauroczyło swoimi osiągami, spalaniem i wygodą, padła decyzja na prace nad nim. Na tą chwile silnik, rozrząd, filtry, oleje, wszystko jest porobione, troche cieknie z egr-u ale to już drobnostka. Hamulce i zawiecha jest zrobiona, jeszcze sprężyny. Na zimę plany są takie aby się pozbyć ognisk rdzy i polakierowac albo obkleić (docelowo czerń). A na lato dopieszczanie środka bo skóry swoje pojeździły, realne 450 tysi. Autko przy 350 tysiącach miało robiony kompletny remont silnika, więc na obecną chwile, mechanicznie jest dobrze. Estetycznie trzeba popracować :) 

93EF5B81-3524-41F2-A39E-690CD94B3C78.jpeg

Edytowane przez Kuzia18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A4b5 nie było sline.

A tak po za tym to witaj.

mn0mqa.jpg

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim, jeżdżę Audi A4 B7 2.0 TDI. Mam z nim trochę problemów, więc uznałem, że konto na forum się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych naklejek, wnioskuje że to s line po kierownicy, gałce zmiany biegów No i skórach, zamiast się nabijać miło by było mniej doświadczonemu po prostu wytłumaczyć... Ja „znaczki” s line na kierownicy wziąłem od strzała za pakiet s line. Naklejków żodnych nie ma, bo nie przepadam. W każdym razie mam fajnie zachowany egzemplarz a na forum jestem bo za niedługo przyjdzie wiosna, jakieś felgi wypada kupić, może dodatki, pierdoły, liczyłem na pomoc ze strony forum. Już usuwam „Sline” z nagłówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Od wczoraj jestem posiadaczem Audi a4 B7 2005 r silnik 2,0 TDI.

Może jeszcze niepełnoprawnym ;) ale wpłaciłem już zaliczkę więc kwestia paru dni kiedy przesiądę się z volvo v40 na audi.

Jeszcze raz witam wszystkim i proszę o wyrozumiałość jeśli będą z mojej strony "dziwne" pytania ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem właścicielem auta marki Audi:banan:.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona wielbicieli Audi i pogłębiać  wiedzę o swoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) 
mówią na mnie Ryan , A4 B6 2.0 ALT w pieknym czerwonym kolorze :evil:

Konto mam od ponad 3 lat , jeszcze jak miałem A6 C5 , wiec witam sie dopiero teraz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...