Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Karol mieszkam w Belgi od niedawna posiadam Audi A4 B5 avant 2.5 tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich fanów A4. Od września zeszłego roku posiadam Audi A4 B5 2.4 quattro. Byłem już jakiś czas temu zarejestrowany na forum, ale niestety nie uczestniczyłem w nim aktywnie. Zaczynam więc od przywitania! :)

Edytowane przez Luqe12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach używania "gwiazdy" skusiłem się na Audi i jestem mile zaskoczony jakością wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 1.8t to moje pierwsze auto z benzynowym silnikiem i rozsądną mocą. Ogólnie pierwsze wrażenie bardzo dobre jeśli chodzi o komfort, jednak póki co męczą mnie bolączki może nie najbardziej udanego zakupu. Dlatego liczę na wsparcie forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Ostatnimi dniami kupiłem moje drugie w życiu Audi. Poprzednio jeździłem A3 8P, które było (i jest) świetnym autem a teraz wybór padł na combi A4, z tego prostego powodu, że powiększyła mi się rodzina :) Wierzę, że zarówno ja jak i mój trzytygodniowy syn będziemy z A4 bardzo zadowoleni :)

Pozdrawiam

Kenny

Edytowane przez Kenny11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie muszę od razu się przyznać, że jestem fanem Alfy Romeo i ostatnie 8 lat moje 4 litery właśnie były wożone przez AR 156 2,4JTD...

Jednak los/przypadek sprawił, że od 2 dni jestem posiadaczem auta marki Audi i mam nadzieję, że będę mógł powiedzieć - szczęśliwym posiadaczem A4.

Po tych krótkich dwóch dniach, muszę przyznać że jakość i trwałość materiałów z jakich jest wykonany środek i nie tylko, naprawdę robi wrażenie a auto kupowałem naprawdę szybko i bez jakichś sczególnych wnikliwych oględzin, po prostu spodobało mi się i robiło wrażenie zadbanego, ale to oczywiście okaże się w czasie eksploatacji : )

Jeszcze raz bardzo mi miło Was przywitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , jestem swiezym posiadaczem Audi A4 B7 2.0 TDI Avant Kombi,samochód kupiłem miesiąc temu..od tego czasu śledze wasze forum,lecz postanowiłem się przywitac:) Bo mam małe problemy z Audi.. :(:(

Pozdrawiam was serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4.

Moje autko to oczywiście Audi A4 B6, rok 2002. Silnik 1.9 TDI 130 KM.

Powoli w nim wszystko ogarniam. Za tydzień idzie na całkowite pranie tapicerki.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało pisać.

Pozdrawiam. Patryk.


4lwd6ooz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Mam na imię Krzysztof i jestem pasjonatem marki od dzieciństwa. Moje audi to a4 b5 2000r 2.8 193km quattro, skrzynia tiptronic . Jest to moje trzecie audi :) wcześniej miałem 100 c4 2.8 174km, potem a6 c4 avant 2.8 174km quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nazywam się Marek, jestem ze Zgorzelca i od ponad 4 lat jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant z 2003 roku.

Forum przeglądam praktycznie od zakupu auta, ale w końcu postanowiłem się zarejestrować i odezwać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...