Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

kto śpi to śpi :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 02:34_________________________________________________

:oklaski: potwierdzam... PDka dało radę sprawdzić VAGiem :good: Ale ja już gratulowałem Robertowi osobiście :wink4:

a szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że da się w taki sposób sprawdzić przebieg w tym paździochu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 23:23_________________________________________________hoho nikogo nie ma ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co żona śpi nici z :sexinbed: chyba pójdę do mojej :a4fan: porezać :naughty:

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 00:02_________________________________________________No to chłopaki i dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji świąt.Oby nasze :audi: zawiozły nas tam gdzie chcemy i bezpiecznie przywiozły z powrotem do domciu bez żadnych awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, ktos z Wroclawia jeszcze nie spi...[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 01:12_________________________________________________I jeszcze na dodatek ktos kto do niedawna chcial sie ze mna sprobowac...

nie mam nadal nic przeciwko :) co mi szkodzi :decayed: tylko trzeba chwilke znalezc :) jakas niedziele i na maslice :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...