Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

felgi to zakup z przymusu, po 2 nieudanych zakupach cos kupic musialem ;/ na wiosne pewnie zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, trzeba powiekszyc otwor i mocowania przerobic ale nie jest to takie trudne jak sie wydaje [emoji14]

Pare fotek na szybko :)

3q_zpsm19s0hel.jpg

5q_zps0xv3wehv.jpg

6q_zpsowk3ppyd.jpg

Edytowane przez booster70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrz siedzi :thumbup1: da się skręcać na takiej glebie jeszcze?

:decayed:

zazdrszczam listew na drzwiach i pewno braku parchów pod nimi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) ostatnio wpadł stabilizator z RS4, auto w zakretach jest bardziej zwarte, skreca jak ja chce a nie jak mu sie podoba ;)

DSC_0002_zps7ynowq8r.jpg

i z nudów okleilem halo :)

DSC_0010_zpswlrkusuc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booster, a nie myślałeś żeby na tą żółtą folie nakleić jakąś jeszcze lekko ściemniającą? Zastanawiam się czy dałoby rado coś tkaiego. Bo fajnie by siadł ciemny halogen z wpadający w żółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje troche temat, ostatnio znow auto na mokrym i sniegu/lodzie strasznie myszkowalo, ciezko bylo je utrzymac w jezdzie na wprost.. zawias wymieniony.. koncowki, drazki.. i dalej to samo.. wymienilem maglownice i problem znikl :) o dziwo wymiana magla poszla bez problemowo i w miare szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w B6 to samo. Dopiero wymiana magla pomogła... mi zajęła 4h a Tobie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to i tak dobry czas :) Ja rozbierałem jednego dnia popołudniu i zajęło mi to prawie 3h a na drugi dzień przytargałem inny magiel i składałem do kupy co poszło zdecydowanie szybciej bo raptem godzinkę i może 15 minut. Ogólnie to byłem przerażony bo słyszałem wcześniej jaka to "przyjemna" robota ale teraz stwierdzam, że nie ma się czego bać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez troche nie pewnie sie do tego zabieralem a teraz moge powiedziec ze to bulka z maslem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;) Przeglądałem google grafikę w poszukiwaniu obniżonych B5 i trafiłem tutaj. Muszę przyznać że Autko autora tematu bardzo mocno przyciąga wzrok. Wszystkie modyfikacje, włożony czas oraz serce... zasługujesz na brawa.
Jestem pod wrażeniem.

Mam identyczny kolor swojej, oraz te felgi aluminiowe na których zaczynałeś przygodę. Już wiem że w przyszłym miesiącu miska olejowa zbliży się ku ziemi (gwint).
Wiem też że rozstaw osi nieco wzrośnie. Czy przy tych felgach dystans 20 mm będzie odpowiedni ?
Kolejne moje pytanie czy przednia oś względem tylnej powinna mieć tę samą średnicę rozstawu ?
Chodzi mi o to by wyglądem przypominała wasz początek przygody


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o 17" z A8? niech mnie autor szanowny poprawi ale moim zdaniem 20mm będzie Ci przycierać, tył o przodzie nie wspominając ;) zależy jakie tam opony jeszcze będą i jaka gleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak karol napisal, z tylu przy 215/45 i 20mm czasem obcieralo jak na dziurze dobilo czy cos, z przodu musial bys zrolowac nadloka zeby 20mm weszlo albo opona 175 na 8j feldze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...