Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

m@rk jakie wesele ;p ja tez sie wybieram jutro (czwartek) na wesele ;p :kox: może jedziemy na to samo :gwizdanie: ale raczej nie dam rady wpaść w piątek na zlocik.... szkoda

pozdrawiam

hehe to moze faktycznie a ty do jakiego miasta jedziesz na to wesele ?? z strony \pana czy \pani mlodej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wesprzemy was bo wwidze ze słabo z wasza organizacja:D hehe miron a ty obiecales ze przyjedziesz do nas a to my znowu przyjezdzamy do ciebie

no miałem miałem - widzisz jak to jest - zawsze jak jestem w Waszych stronach to albo trafie na wtorek albo na czwartek - taki pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już standardowo w robocie w piątek.A żeby było całkiem beznadziejnie to moja żona z naszym :a4fan: ma urlop jeszcze i siedzi u teściów.

I jeszcze jedno.Dziś na skrzyżowaniu Pszczyńska/Kopalniana widziany MAJKI 3646 z kumplami.Koło tego komisu.Szukają fury czy co? :mysli: Przed 18.Jechałem tym nieszczęsnym Aurisem i wpuściłem go przed siebie.B7 na 1 spocie było tylko jedno a poznałem bo miał ramki klubowe.Popatrzył na mnie ale pewnie nie skapował a jak tu zajrzy to będzie wiedział,że ta grzeczność nie była przypadkowa.Wiem,że to nie ten dział ale tu chłop pewnie śledzi wątek bardziej niż te"spotkania na drodze". :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron nie zapomnij tego katalog z lampami... a i nadal na arenie czy przenosimy gdzies indziej?

spotykamy się na arenie - potem pogadamy i pomyślimy - a co do katalogu - postaram się nie zapomnieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e z atrakcji co by mogli nam zaproponowac to chyba zepsuty humer mirona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko nie zepsuty -to że się na jednym zlociku obraził to jeszcze nie zepsuty :decayed:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 14:17_________________________________________________

panowie macie jakies atrakcje dla ekipy z B-B

atrakcji będzie tyle że lepiej pomyślcie nad noclegiem :>[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 14:18_________________________________________________no to koledzy MIEJSCOWI - tak co dzisiaj troche nas będzie żeby wstydu ilościowego nie było :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawde spocik rewelka duzo autek juz nie wspomne o ludziach a to tez zasluga naszych znajomych z Bielska :) dzieka wielkie ze wpadliscie milo bylo zobaczec nowe twarze :) oby wiecej takich spotkan i naprwde trzeba sie zastanowic nad nowa miejscowka biorac pod uwage ze zaczyna sie robic zimno a juz wkrotce bedzie snieg wiec dobrze by bylo przenies sie pod FORUM :evil: :evil: :evil: jest cieplo + swiatlo i w centrum :naughty: :naughty:

P.S

trzeba zrobic glosownie co do miejsca spotkn :) co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za fajnego spota :good: zapraszamy na nasz kwadrat do B. Białej :) Jeszcze raz dzięki :notworthy: koledze Markowi i koledze w białym AEB za wskazanie drogi na ul. pszczyńską :) Miron jak przyjedziesz z Compotów to pochwal się wynikami :good: pozdrówki i do zobaczyska Panowie i Panie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...