Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

:mysli: Chyba jestem coś nie w temacie albo czegoś nie wiem :mysli:

Bo nie czytasz wszystkich postów :baseball:

A z biednego Pelexa sie naśmiewasz :bicz2:

A pelex znowu strajkuje i nie wchodzi na forum ? :tongue4:

Cos z ta pogoda jest nie tak, oby do wieczora utrzymala sie taka jak jest teraz.

A teraz pytanie z innej beczki: jakie akumulatory polecacie, bo musze cos ojcu do paska kupic ? Slyszalem ze Moll najlepszy i takie pakowali w fabryce, pozniej Varta Ultra i Silver Dynamic, a jakie wy macie doswiadczenia z aku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

jak znam życie ( choć nie chcę krakać ) to zacznie padać 17.30 :wallbash:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 11:10_________________________________________________Panowie tylko bez jaj mi tutaj - mam nadzieje że do 200 strony dzisiaj nie dobijecie bo nie chce mi się dzisiaj piwa wozić :decayed: ( coprawda obiecałem że przy 200 ja stawiam tylko nikt nie mówił że to tak szybko będzie ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki wiecie może gdzie można kupić spinki do osłony silnika te osłony dolne tam sa po boczkach takie plastikowe a od dołu metalowe wie ktoś gdzie można kupić oprócz serwisu audi :PPP

A teraz pytanie z innej beczki: jakie akumulatory polecacie, bo musze cos ojcu do paska kupic ? Slyszalem ze Moll najlepszy i takie pakowali w fabryce, pozniej Varta Ultra i Silver Dynamic, a jakie wy macie doswiadczenia z aku ?

a co do aku uważam ze moll jest naj lepszy wczoraj kupywalem w Zabrzu Molla 85Ah za 520 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie dam rady wpaść na spota... najwcześniej o 23 będę wolny :thumbdown:

A teraz pytanie z innej beczki: jakie akumulatory polecacie, bo musze cos ojcu do paska kupic ? Slyszalem ze Moll najlepszy i takie pakowali w fabryce, pozniej Varta Ultra i Silver Dynamic, a jakie wy macie doswiadczenia z aku ?

Byłem zmuszony kupić aqu w zimie bo auto nie kręciło :wallbash:

Kupiłem Boscha 009S40100 80Ah, 740A za niecałe 400zł w Ostropie... na Daszyńskiego 614, mają chyba jedne z najtańszych aqu w gliw... na allegro nick: fuhtomex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no0 ja mam nadzieję że dobijemy do 200

nie że mi się pić chce

ale chcę zobaczyć jakie prezes pivo kupi

bo przy tej ilości spotowiczów to żeby nie zbankrutować to będzie musiał te najtańsze z biedronki zakupić

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 12:53_________________________________________________to będzie widok:

wypasiona A4 B6 i tanie sikacze

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie

Kurde paranoja , godz temu sobie pomyslalem , a co tam , umyje auto specjalnie na dzisiaj na spota , zawiozlem - wlanise jest pucowane wewnatrz i na zewnatrz. 10min temu mi zadz kierownik , ze na jutrzejszy wyjazd szkoleniowy mam wziasc auto sluzbowe i suma sumarow , swoje zostawiam na lotnisku na weekend umyte - pewnie i tak bedzie padac - cos sie zanosi a dzisiaj na Arene wbije yarisem ... ehh , mam nadzieje ze za bardzo smiac sie nie bedziecie hehehe :decayed:

Pozdro i do zoo popoludniu

P.S - wierze w was i ta 200 strone dzisiaj :naughty:

kolejna zmiana , jednak aurisem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m0dy89 jedziemy razem :D

też jestem z Chorzowa, mieszkam koło średnicówki, odezwi się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klepać te posty co by 100+100 było

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:01_________________________________________________Mody ładniusia ta twoja Audziunia[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:01_________________________________________________panowie śmiało śmiało

na tę 200 stronę to stawia Miron a nie ten kto ją rozpocznie

krolu pamiętasz o kabelku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostawmy sobie to piwo na lepsza pogode :>

Co do aqu to dzieki za odp. Chyba zdecyduje sie na tego molla albo varte silvera, tylko nie wiem czy jest sens przeplacac za molla jak autko pewnie pojezdzi max jeszcze z 3 lata i pojdzie na sprzedaz. No nic musze jeszcze pomyslec :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostawmy sobie to piwo na lepsza pogode :>

Co do aqu to dzieki za odp. Chyba zdecyduje sie na tego molla albo varte silvera, tylko nie wiem czy jest sens przeplacac za molla jak autko pewnie pojezdzi max jeszcze z 3 lata i pojdzie na sprzedaz. No nic musze jeszcze pomyslec :mysli:

czester kupuj centre i tania i dobra. Chociaż to ile lat aku pociągnie to zależy wyłącznie od tego jak się go użytkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostawmy sobie to piwo na lepsza pogode :>

Co do aqu to dzieki za odp. Chyba zdecyduje sie na tego molla albo varte silvera, tylko nie wiem czy jest sens przeplacac za molla jak autko pewnie pojezdzi max jeszcze z 3 lata i pojdzie na sprzedaz. No nic musze jeszcze pomyslec :mysli:

czester kupuj centre i tania i dobra. Chociaż to ile lat aku pociągnie to zależy wyłącznie od tego jak się go użytkuje

i jak jest wykonany

bo jak masz pecha to i moll'a może szlak trafić po kilku miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostawmy sobie to piwo na lepsza pogode :>

Co do aqu to dzieki za odp. Chyba zdecyduje sie na tego molla albo varte silvera, tylko nie wiem czy jest sens przeplacac za molla jak autko pewnie pojezdzi max jeszcze z 3 lata i pojdzie na sprzedaz. No nic musze jeszcze pomyslec :mysli:

CZESTER polecam Ci tego sprzedawce bardzo dobre akumulatory i zobacz w jakich cenach

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5838559

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw... to nie żebym sobie jakąś reklamę robił... :>

ale głosujcie na miejscową furke w focie miesiąca :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...