Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

narka :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 12:44_________________________________________________A ja dziś będę miał możliwość przetestowania furacza - o 3.00 jadę na lotnisko więc wracając ( jako że powinno być pusto na drogach ) sprawdzę ile ten mój czołg jest w stanie pojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś będę miał możliwość przetestowania furacza - o 3.00 jadę na lotnisko więc wracając ( jako że powinno być pusto na drogach ) sprawdzę ile ten mój czołg jest w stanie pojechać

no myśle że tak do 500 złotowego mandatu powinineś dociągnąć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 13:20_________________________________________________tyle ile można + 100km/h to spokojnie pytanie ile więcej 10km/h :mysli: - ciężkie te B6 no i Q które zmula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś będę miał możliwość przetestowania furacza - o 3.00 jadę na lotnisko więc wracając ( jako że powinno być pusto na drogach ) sprawdzę ile ten mój czołg jest w stanie pojechać
-- szkoda ze o 3:00 , bo jakbym byl na lotnisku (niewiem o ktorym mowa , ale domyslam sie ze pyrzowice) to bym ci bilet podbil na bramki i wyjazd za free :naughty:

co do testowania - od 50km/h w gore (przekroczenie o tyle) to juz jeden kit 10pkt odrazu ewentalnie 100zeta w ta czy w ta , jak mnie chycili , a przekroczylem o prawie 120km/h to bylo to samo - 10pkt i 500zeta odrazu (naszczescie policjant tez czlowiek - zjesc i napis sie tez musi , wiec 150zeta starczylo :decayed:), moze przy 50km/h jest 400zeta mandat tylko. ale ogolnie mam nadzieje ze nie bedziesz musial sie o tym przekonywac na wlasnej skorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taką nadzieje :decayed: - a jak już mnie mają nagrywać to proszę przy 240 :decayed:

Ps. Dziś odpaliłem Hummera po zimie i śmiga skubany :naughty: jeszcze drobna kosmetyka i będzie gotowy do sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 drugi na liście bezawaryjnych wozów :polew: :polew: :polew:

Krolu skąd ty to wziąłeś :mysli: przecież to totalna bzdura jest :evil:

A wiem to nie dotyczy modelu B5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopy - zacznijcie myśleć nad letnim zlotem - fajnie jakby większa ekipa z naszych zlotów jechała

Temat ogólny jak i zapisy już niedługo - kto wie może nawet dzisiaj :gwizdanie:

czekajcie na odpowiedni wątek i zapisywać mi się :bicz::decayed:

zapisywać się ( ewentualnie jak komuś coś nie wypali zrezygnować zawsze można ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 drugi na liście bezawaryjnych wozów :polew: :polew: :polew:

Krolu skąd ty to wziąłeś :mysli: przecież to totalna bzdura jest :evil:

A wiem to nie dotyczy modelu B5 :naughty:

A zepsuło Ci się coś? :polew: :polew: :polew: :polew: bo mi prócz zawiasu (to jest norma) to nic a już ponad 15 000 od wrzesnia stuknołem ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris_kilt ja też polecam wanish do prania dywanów tylko nie ten w proszku z aktywnym tlenem tylko ten w płynie, robisz pianke i jedziesz z tym praniem, ja wyprałem teraz całe auto, wszsytko zeszło (plamy po wylanym piwie, po soku porzeczkowym no i po pawiku tez :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po soku porzeczkowym no i po pawiku tez :gwizdanie

Ty wiesz najlepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopy - zacznijcie myśleć nad letnim zlotem - fajnie jakby większa ekipa z naszych zlotów jechała

Temat ogólny jak i zapisy już niedługo - kto wie może nawet dzisiaj :gwizdanie:

czekajcie na odpowiedni wątek i zapisywać mi się :bicz::decayed:

zapisywać się ( ewentualnie jak komuś coś nie wypali zrezygnować zawsze można ) :wink4:

Widze, ze wiesz wiecej od nas :> na czym w koncu stanelo ? i powiedz, ze bedzie pod koniec czerwca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry...

na początek złe wiadomości:

niewiem czy dojdzie mi xenon do piątku

niewiem czy kupie oponki na przód-mają tylko 225/45 a ja szukam 215/45 oczywiście 17''

niebęde miał zamontowanych halogenków

teraz dobre:

będę częściej bywał na spocikach :wink4: - prawdopodobnie będę pracował 4 dni w tygodniu ;(

prawdopodobnie pojadę na ten ogólnopolski :naughty:

no i trzeba wymyślić, co gdzie i jak, bo musimy zrobić takiego większego grilla :decayed:

przez Was spamowicze musiałem czytać 8 stron :gwizdanie:

Pelex no jakoś serio masz te autko pechowe, Piterra ja bym zapodał urlopik na piątek, będziesz żałował :naughty:

Prezes, to jak już mieszasz te piwsko, to poco butelki, zapodaj w plastiku :polew:

spamowicze, dajecie czadu z tymi stronami niemożliwie...dogonimy zachwilę BB :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jak zwykle w jednym poscie nadrobil zaleglosci z calego tygodnia :tongue4:

Co do opon to czy 215 nie bedzie za waskie ? kezor mial chyba 215 i masakrycznie kijowo mu rant felgi wystawal. Ja mam 225 i jest idealnie, ale to zalezy tez od czerokosci flegi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie B-B niedługo dogonimy :naughty:

Miron nie bądź sztywny i uchyl rąbka tajemnicy kiedy i gdzie ten ogólnopolski może być nawet na PW :)

A z takim większym grillem to obgadamy teraz w piątek gdzie i kiedy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane od blacharza, teraz czeka na malowanie, kilka zdjęć po zmianie zawiecha i kół

7756644bf1d51984m.jpg

301fc62ddc067ddam.jpg

6cccf389344b07c2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie źle Majki teraz to już nawet mi ten kaseciak w środku nie będzie przeszkadzał :polew: :polew: :polew:

Pucek no może i mam pecha z tym autem ale jak tak z każdym pogadać to wszyscy już mieli jakiś umfall z B5 jedni tak jak ja maja nie drożne nagrzewnice inni przeguby mają do wymiany jeszcze inni mają 75 koni w klekocie :evil: a co do tej mojej świecy to obstawiam że winą tego zajścia jest właśnie wadliwa świeca :mysli: ponieważ korpus zewnętrzny został w głowicy a wydmuchało samą szpilkę grzewczą która ma ok 5 centów ale tego się dowiem najprawdopodobniej jutro koło południa :)

Na szczęście świece on włożył swoją czyli jest to objęte gwarancją a jak ja bym dał mu swoja to najprawdopodobniej musiałbym za to płacić i to słono :kox: a tak cała wina spoczywa na nim :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...