Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie piwko to muszą być kiełbaski, do tego jest długi weekend to może jak ostatnio wcześniej się spotkamy ?

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 21:59_________________________________________________nie, że wypada 400 stron ... mogę dla reszty zostawić i dowieźć im za tydzień :cool1:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 22:00_________________________________________________a i jeszcze jedno transit jest 2,5 D nie 2,0 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a potem jeszcze kolejne 100 stronek i Krisu ma pole do popisu :kox:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________

a i jeszcze jedno transit jest 2,5 D nie 2,0 :kox: :kox: :kox:

kłamca

bo chciał się ścigać i wyssał sobie z palca że 2,0D :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem jeszcze kolejne 100 stronek i Krisu ma pole do popisu :kox:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________

a i jeszcze jedno transit jest 2,5 D nie 2,0 :kox: :kox: :kox:

kłamca

bo chciał się ścigać i wyssał sobie z palca że 2,0D :decayed: :decayed: :decayed:

teraz będzie audi na nowym rozrządzie - to nie będzie umiaru i ograniczeń - więc jesteś moj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu kto wie ile mocy przybedzie po zmianie rozrzadu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytałem forum, to martwię się żeby tylko nie ubyło... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobrego majstra to nie ubedzie, u mnie kultura pracy silnika troche sie poprawila nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ufam tym majstra, robili nam już nie jedną furkę (myślę o mnie i moim ojcu)

Ale chciałem, zawieźć do Daneckiego tylko terminy mnie odstraszyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss co nowego odkryles w aucie ? :chytry:

Darek dzieki za aktywacje centralnego i programik :hi:

tak jak piterra pisal , że mogę szybki z kluczyka domknąć :>

_________________________________________________

no na 500 ja stawiam , hehe , wyszło jak wyszło , migał się nie będę :gwizdanie: :)

_________________________________________________

Ja chyba sobie wolne na piątek wezmę , żeby grilla nie opóścić - bardziej mi w sumie na kiełbaskach zależy niż na tym darmowym browarze :naughty:

_________________________________________________

aha , witam wsyztskich z rana :hi:

_________________________________________________

heheh , co mi się dzisiaj sniło ... że miałem zamówione częsci u jakiegoś mechanika - tarcze i klocki , a oni jeszcze coś do zawieszenia pozamawiali i zmaiast 500 PLN płacić , mówili mi 28k :shocked: hehehe , a ja im , że za tyle to mam 2 takie auta :) i obudził mnie telefon .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno transit jest 2,5 D nie 2,0

Witam z rańca

Ps Krolu a nie mówiłem że to 2,5D tez takiego dosiadałem przez rok ale jak dostalem nówke 2.0 Tdci to nie chce już myśleć o zwykłym 2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Gregor tez szukam zderzaka na tyl z s4 i ciezka sprawa z nim.

Jeśli tak to nie będę się wspinał na ten zderzak S4 bo mi się nie chce szukać, poza tym nie ma na to czasu auto musi być zreparowane nie może stać z powodu zderzaka :rolleyes:

Adam ja znalazłem zderzak tylny z eSy za 600zł ale wydaje mi się że to za drogo, co myślisz??[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 10:56_________________________________________________

a i jeszcze jedno transit jest 2,5 D nie 2,0 :kox: :kox: :kox:

Jeśli to TD to ma nawet na pokładzie K04 :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 10:59_________________________________________________

Ale chciałem, zawieźć do Daneckiego tylko terminy mnie odstraszyły...

Danecki to jeden z najlepszych speców w okolicy, wgrywa nawet programiki bo ma skądś gotowce. Więc wyjeżdżając od niego Krolu możesz mieć już 120 kucyków na pokładzie :naughty:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 11:01_________________________________________________

a ja im , że za tyle to mam 2 takie auta :) i obudził mnie telefon .....

Od mechanika? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak widziałem wczoraj tą aukcję jak szukałem tego zderzaka. Cena kosmos. To jest porażające. Zderzak do nowego modelu S4 czy RS4 chodzą za 300...500zł na allegro, a do starego RS4 zderzak przedni kompletny 1200zł :blink: S4 wcale nie tańszy 800...900zł. Handlarze są cwani bo wiedzą że z starego S4 np. pasuje bez przeróbek do A4 i wiedzą że zderzaki te mają duże wzięcie bo wiele ludzi wsadza je do A4 stąd taka cena, bo co ma większe wzięce jest droższe. Trochę to chore, ale taka rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Gregor 600zl to duzo popatrz na to

http://www.allegro.pl/item637696950_zderzak_tyl_audi_s4_b5_polecam.html

albo ten koles sprzedal za 400 zl, strasznie sie wkur... ze ktos mnie uprzedzil, bo idealna sztuka, parktronik i 2 wyloty :wallbash:

http://www.allegro.pl/item631680271_audi_s4_s_4_klapa_tylna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, obadajcie to:

Niezłe czuby!!

Podoba mi się jak te koszulki powiewają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, obadajcie to:

Niezłe czuby!!

Podoba mi się jak te koszulki powiewają :polew:

no niezła masakra

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faaaaaaaajnie :decayed:

mi jak narazie tylko plecy masuje, ale to stanowczo za mało, a już wszystko się poodklejało i klekocze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark to mnie mijałeś na Rybnickiej (sam się zastanawiałem kto to jechał z przeciwka) a na prawym pasie stali jeszcze Miron i Diman

Tak w ogóle to witam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...