Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powycierane, podrapane rączki od drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwne hmm u mnie plastiki były w tym samym kolorze co farba. Myślę że lepiej wymienić na ori bo specjalnie drogie nie są :-)

Opublikowano

Szczerze mówiąc wolę stare rączki ze zmytą niby gumą. Wygląda tak samo a nie muszę uważać żeby przypadkiem paznokciem nie dotknąć.

Opublikowano

Nowe już są robione inną techniką. Nie są pokryte żadną farbą po prostu sam plastik ;-)

Opublikowano

jak mi się nie myli to od roku 2003 lub 2004 jest to lepiej zrobione

Opublikowano

No jakoś tak właśnie wychodziły takie poprawione :-)

Opublikowano

Ja odmalowałem jak pisałem wcześniej, nic się nie rysuje i wygląda jak nowe.

Koszt spraya 40zł a pomalowałem dwie rączki, popielniczkę, ramkę obok lewarka, klamkę schowka oraz zapalniczkę i jeszcze zostało.

Teraz policzcie ile trzeba wydać na te elementy - nowe.:wink:

Zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na coś sensownego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a auto acryl tez sie nada do malowania czy nie bardzo

---------- Post dopisany at 07:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

w kolorze czarny mat

---------- Post dopisany at 07:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

w kolorze czarny mat

Opublikowano

Na poprzednim forum rewelacyjnie spisywał się ten preparat:

22cc37162e0321cd9321441351f9e5dc_800.jpg

Opublikowano

A co to za preparat ? Czysci gume ? Czy ja ździera lub rozpuszcza ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

gume z raczki od pasazera zdrapałem patyczkiem po lodzie ,co chwile ostrzac go na kamieniu szlifierskim,zrobiłem to bez wykrecania,prawa jeszcze została w orginale ale tez porysowana.

Opublikowano

ja w a4 b5 tą osłonkę konsoli koło lewarka zmiany biegów czyściłem rozpuszczalnikiem extracyjnym - szybko schodziło :decayed:, potem folia carbon, z uchwytami drzwi też się chcę pobawić ale to już wszystko malnę (razem z osłonką) w podobnym odcieniu do oryginału, bo folia carbon to raczej nie da rady na uchwyty :whistling:

Opublikowano

Ja wokół gałki od biegów dałem folie 3m czarny mat, efekt rewelacyjny!

  • 1 rok później...
Opublikowano

Kolego edekxp Wygląda to świetnie

Pomalowałem u siebie rączkę pasażera ,kolor dobrany to RAL 7021 mat,wyszło super,przed malowaniem potraktowane papierem, 600,800 na wodę jak kto woli,umyte odtłuszczone

http://zapodaj.net/4a45b0d08207b.jpg.html

Oczywiście starą powłokę należy usunąć całkowicie a nie tylko przetrzeć papierem,a pod spodem rączki może zostać,i na wzór tego co jest z drugiej strony raczki dobrac można lakier i nabić do puchy sprej

Edytowane przez PRZEMEKC

Opublikowano

jak mi się nie myli to od roku 2003 lub 2004 jest to lepiej zrobione

Ja mam z września 2003 i ten sam problem
Opublikowano

Ja mam styczeń 2004 i musiałem gumę usunąć. Szczęście że pod nią był ładny czarny plastik. Po usunięciu gumy jest jak nowe.

Opublikowano

Każdy rocznik ma lipę na fabryce odwaloną,tez wcześniej zdrapałem i był czarny plastik,ale z racji że musiałemy podnośnik szyby wymienić wiec pomalowałem odrazu bo akurat boczek zdjęty był,i wyszło lepiej jak fabryka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego edekxp Wygląda to świetnie

Pomalowałem u siebie rączkę pasażera ,kolor dobrany to RAL 7021 mat,wyszło super,przed malowaniem potraktowane papierem, 600,800 na wodę jak kto woli,umyte odtłuszczone

http://zapodaj.net/4a45b0d08207b.jpg.html

Oczywiście starą powłokę należy usunąć całkowicie a nie tylko przetrzeć papierem,a pod spodem rączki może zostać,i na wzór tego co jest z drugiej strony raczki dobrac można lakier i nabić do puchy sprej

a gdzie zakupiłeś taką farbę?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Do sklepu lakierniczego zachodzisz pokazujesz element i dobierają kolor,nabijają do puchy farbę i masz sprej

Edytowane przez PRZEMEKC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.