Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kowi szukałes na swapa to masz :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187388.0

no Kowi tylko pogadac i brać :kox: bude masz pod Q to bedzie mega :kox:

nie ma hajsu na swapy :no: wiec nie porywam sie narazie, ale z czasem kto wie

Narazie musze rozkminic instalacje tych lamp :rolleyes:

nie wiesz jak lampy włozyć :mysli:

nie jak włożyć tylko jak to wszystko do kupy podłaczyć :tongue4:

ale w czym masz prloblem? w nowych lampach mogą dekielki mieć inny rozstaw pinów i tyle przekładasz swoje i śmigasz
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kowi szukałes na swapa to masz :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187388.0

no Kowi tylko pogadac i brać :kox: bude masz pod Q to bedzie mega :kox:

nie ma hajsu na swapy :no: wiec nie porywam sie narazie, ale z czasem kto wie

Narazie musze rozkminic instalacje tych lamp :rolleyes:

nie wiesz jak lampy włozyć :mysli:

nie jak włożyć tylko jak to wszystko do kupy podłaczyć :tongue4:

ale w czym masz prloblem? w nowych lampach mogą dekielki mieć inny rozstaw pinów i tyle przekładasz swoje i śmigasz

z tym

20110217125a.jpg

czekam na tutorial od gwertego :wink4:

Opublikowano

jutro pewnei zrobie foto story, z rezania bixów z lampami do jazdy dziennej , musze tylko sie zebrac w sobie.

Opublikowano
  • Autor

jutro pewnei zrobie foto story, z rezania bixów z lampami do jazdy dziennej , musze tylko sie zebrac w sobie.

to czekam :rolleyes: jeszcze mi żarówki ledowe nie przyszły to i tak narazie nie ruszam

Opublikowano
  • Autor

ja bym walnął kratke ale w innych odcieniach :kox: ale nie namawiaj mnie narazie, bo jeszcze nic nie zrobiłem z tego co juz zgromadziłem :gwizdanie:

żarówy doszły

ledyi.th.jpg

Opublikowano

Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?

Opublikowano
  • Autor

Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?

Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych :wink4:

Opublikowano

Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?

Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych :wink4:

No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?

Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych :wink4:

No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć :cool1:

tylko wiesz że to idzie bez silniczków i prawdopodbnie jednego dekielka nie będe miał :kwasny: no ale moze uda mi sie wykombinowac, te co mam w tych lampach obecnych są podciete pod HIDa i zostaja u mnie :cool1: ale moze cos wynajde :wink4:

Opublikowano

Kowi, a lampiony kiedy ogarniesz?

Juz mam wszystko, tylko teraz znaleźć magika-elektryka który mi to podłączy, chodzi o instalke do dziennych :wink4:

No to dawaj, dawaj, bo mój może zaraz oślepnąć :cool1:

tylko wiesz że to idzie bez silniczków i prawdopodbnie jednego dekielka nie będe miał :kwasny: no ale moze uda mi sie wykombinowac, te co mam w tych lampach obecnych są podciete pod HIDa i zostaja u mnie :cool1: ale moze cos wynajde :wink4:

Silniczki już mam, więc no problem.

Ale dekielek to by się przydał - poszperaj w swoim garage. Możę znajdziesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

panorama4n.jpg

Opublikowano

Na zimę ciekawy pomysł :naughty:

Opublikowano

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

wyjeb ten hakkkk kkkkkkkórwaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

wyjeb ten hakkkk kkkkkkkórwaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: czasem sie przydaje :wink4:
Opublikowano

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

wyjeb ten hakkkk kkkkkkkórwaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: czasem sie przydaje :wink4:

zeby fotke spierdloic na przyklad :gwizdanie:

Opublikowano

fela ok ale te 10cm prześwitu -----no coś byś musiał z tym zrobić :tongue4::decayed:

Opublikowano

były chlapacze, jest hak :decayed::polew:

moim zdaniem, fela dobra przy dobrej glebie, nawet lepiej będzie wyglądać od tych avusów 17stek :rolleyes:

Opublikowano

na zimę ta fela ujdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na zimę ta fela ujdzie :decayed:

bedzie na lato :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.