Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakie brzydkie lampiony, takie brudne... :gwizdanie: :naughty: Powiem Ci kowiaczku że ładnie wyglądają te Twoje lampionki :good: pasują do szaraczka :)

:notworthy: tylko ten grill teraz musze oprawić odpowiednio :mysli: bo w sumie to ostatnia rzecz chromowana na aucie :gwizdanie:

a mi ten grill jakos gra z poliftowym zdesiem i spryskami na nim jakis taki nowoczesny :good::polew: :polew:

rozchodzi sie o samą ramke czy w czerń czy kolor nadwozia, zamiana na S czy RS czy cos z mysłowic nie biore pod uwage :decayed:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wyrzuciłem gumy zimowe z wnętrza od razu nieco lepiej

wntrzes.jpg

Noi jakieś tam szoty ustrzelone :naughty: musze poprawic mocowanie lampy co widać na fotce :embarrassed:

audi2v.jpg

audieap.jpg

Opublikowano

niezła ta szaraczyna brak ładnej 8nastki :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

niezła ta szaraczyna brak ładnej 8nastki :naughty::decayed:

nie prowokuj :decayed:

Opublikowano

niezła ta szaraczyna brak ładnej 8nastki :naughty::decayed:

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

niezła ta szaraczyna brak ładnej 8nastki :naughty::decayed:

:gwizdanie: :decayed:

czasem mam 18ke :kox: :kox:

nagrałem taki lipny filmik z bixem, jak podłacze dzienne pod automat to nagram jak to wygląda :wink4:

tak było wcześniej

54025534.jpg

tak jest obecnie :naughty:

62346146.jpg

Opublikowano
tak było wcześniej

54025534.jpg

tak jest obecnie :naughty:

62346146.jpg

:slina::jerk:
Opublikowano
tak było wcześniej

54025534.jpg

tak jest obecnie :naughty:

62346146.jpg

:slina::jerk:

Przecież te światła to kosmos oświetlają...

Opublikowano

widzę ze bixy już siedzą. super

Opublikowano
  • Autor
tak było wcześniej

54025534.jpg

tak jest obecnie :naughty:

62346146.jpg

:slina::jerk:

Przecież te światła to kosmos oświetlają...

to chyba dobrze :naughty: ustawione poprawnie, dwa dni testów nikt mi nie mrugnął że oślepiam na trasie w nocy :wink4: z kumplem pare razy sie mijałem stwierdził że jest OK z przeciwka :good:

widzę ze bixy już siedzą. super

montaz zajął ze 4h wszystkiego, zostało mi tylko podpiąć sie po stacyjce i dodać drugi przekaźnik, będzie działać po przycisku osobnym i wyłączać po zapaleniu postojówek, bo tak za każdym razem po zapłonie to jednak by mnie denerwowało w pewnych momentach :naughty:

na wtorek jade na korekte do elektryka :wink4:

Bixy profi robota, ale auto :laghing2:

Tak w ogole kowi to :vaglogi:

:ssij:
Opublikowano

no to kończ robotę z tymi lampami.

Opublikowano
  • Autor

Dzienne wyrezane :kox:

Wszystko działa po odpaleniu silnika automatycznie, gaszone są po zapaleniu postojówek oraz manualnie z przycisku, który zamontowany mam w kieszonce pod kierownicą podświetlonym przyciskiem :good:

Wszystko full profeska :good: jutro cos nagram w dzień :wink4:

A tu takie w międzyczasie ustrzelone

cpnagh.jpg

27561663.jpg

Opublikowano

dużo lepiej z tymi lampami :good:

Opublikowano

Groźniej :naughty::kox:

dzienne :slina:

Opublikowano

Tani macie ON tam :>

Opublikowano
  • Autor

Tani macie ON tam :>

lejesz do woli :kox: tylko trzeba patrzeć kiedy CPN otwarty :decayed:

a tak powaznie w 2003 zlikwidowana :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 01:32_________________________________________________

Groźniej :naughty::kox:

dzienne :slina:

Roooobią robote :kox:

Opublikowano

dzienne :slina:

Roooobią robote :kox:

poka foto :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzienne :slina:

Roooobią robote :kox:

poka foto :wink4:

narazie tylko taka :gwizdanie:

dajlajny.jpg

Opublikowano
  • Autor

Won z typ padłem na złom :decayed:

16992ca2f8ec5093966a.jpg

i :ssij:

Opublikowano

Ci powiem Kowiaczku że wygląda to jak zwykłe LEDy W5W :decayed: ale na żywo pewnie lepszy efekt :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.