Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie za duzo tego carbonu?? :chytry:

zeby było za duzo carbonu to musi to być carbon

W tym przypadku Twoje pytanie powinno brzmieć : "nie za duzo tej folii w kabinie ???" :bag:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie za duzo tego carbonu?? :chytry:

zeby było za duzo carbonu to musi to być carbon

W tym przypadku Twoje pytanie powinno brzmieć : "nie za duzo tej folii w kabinie ???" :bag:

Nie porównujcie tego do folii, bo folia przy tym to jak chrom na metry :gwizdanie: miałem wczesniej wiec wiem co znaczy mieć folie alacarbon :gwizdanie: a czy za duzo? są tylko dwa elementy w tym carbonie :wink4:

Opublikowano

Kto Tobie i Davidowi przerabiał lampy na bix ? hał macz ?

Opublikowano

Kto Tobie i Davidowi przerabiał lampy na bix ? hał macz ?

PW

Opublikowano

Kto Tobie i Davidowi przerabiał lampy na bix ? hał macz ?

PW

:good:

a w ogóle są hidy na D2S ? Bo nie chce jebać się w ori pierdoły.

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

a nie lepiej zestaw hid na d2s ? Taniej i bez pindolenia

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

a nie lepiej zestaw hid na d2s ? Taniej i bez pindolenia

ja taki mam :good:

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

a nie lepiej zestaw hid na d2s ? Taniej i bez pindolenia

ja taki mam :good:

Jaki kupiłeś ? nie zakłóca ?

Opublikowano

nie zakłóca ?

czego ????

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

a nie lepiej zestaw hid na d2s ? Taniej i bez pindolenia

a to nie to samo ? :)

przetwornica i tak jest wybitnie HIDowska, do tego przjsciowka z wtyczek hidowskich na fajke D2S i zarniki D2S

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

a nie lepiej zestaw hid na d2s ? Taniej i bez pindolenia

a to nie to samo ? :)

przetwornica i tak jest wybitnie HIDowska, do tego przjsciowka z wtyczek hidowskich na fajke D2S i zarniki D2S

a odbłyśnik nie musi być inny?

Opublikowano

Żarniki są, przetwornice kupujesz normalne + przejsciówki na D2s :)

a nie lepiej zestaw hid na d2s ? Taniej i bez pindolenia

a to nie to samo ? :)

przetwornica i tak jest wybitnie HIDowska, do tego przjsciowka z wtyczek hidowskich na fajke D2S i zarniki D2S

a odbłyśnik nie musi być inny?

no generalnie musi byc z mocowniem pod palnik D2S :good:

Opublikowano

no tak, ale kiedyś gdzieś mi się obiło o oczy że odbłyśnik D2S jest inny niż ten pod H7, mówię o samym kształcie a nie mocowaniu palnika (inna ogniskowa itd) :mysli:

Opublikowano

a odbłyśnik nie musi być inny?

odbłyśnik sam w sobie nie :) jedynie koszyk mocujący żarnik jest inny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kto Tobie i Davidowi przerabiał lampy na bix ? hał macz ?

Ja to mam produkcji Gwertego :wink4: soczewka jest pod D2S, przetwornica HID i dokupiony taki pierdzielnik

http://allegro.pl/adapter-zarowki-d2s-d2r-xenon-hid-przewod-kabel-i1634944374.html

żarnik chiński po 20-25zł D2S

tak świeci

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=35994.msg2306818#msg2306818

CB lata bez zakłóceń :wink4:

Opublikowano

no tak, ale kiedyś gdzieś mi się obiło o oczy że odbłyśnik D2S jest inny niż ten pod H7, mówię o samym kształcie a nie mocowaniu palnika (inna ogniskowa itd) :mysli:

na bank powinien mieć lepszą jakość "sreberka" :decayed: a kształt jest ten sam, chociaż to zależy... bo z tego co wiem występowało kilka soczewek :wink4: a wszystkie lampy depo/tyc/valeo czy jeszcze inne no name, mają różne soczewki. ja na obecną chwilę mam już u siebie ori d2s :)

Opublikowano

no tak, ale kiedyś gdzieś mi się obiło o oczy że odbłyśnik D2S jest inny niż ten pod H7, mówię o samym kształcie a nie mocowaniu palnika (inna ogniskowa itd) :mysli:

masz racje, ale mocowanko zazwyczaj wystepuje z prawilnym odblysnikiem (wiadomo ze moga byc rozne wariacje :D) ale ogolnie jak masz caly zespol soczewki pod d2s to i odblysnik jest jaki trza :good:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 10:47_________________________________________________

no tak, ale kiedyś gdzieś mi się obiło o oczy że odbłyśnik D2S jest inny niż ten pod H7, mówię o samym kształcie a nie mocowaniu palnika (inna ogniskowa itd) :mysli:

na bank powinien mieć lepszą jakość "sreberka" :decayed: a kształt jest ten sam, chociaż to zależy... bo z tego co wiem występowało kilka soczewek :wink4: a wszystkie lampy depo/tyc/valeo czy jeszcze inne no name, mają różne soczewki. ja na obecną chwilę mam już u siebie ori d2s :)

oj wiesławie , pod h7 jest odblysnik bardziej okragly pod D2S bardziej plaski w srodku zreszta sam pokazywales roznice

Opublikowano

oj wiesławie , pod h7 jest odblysnik bardziej okragly pod D2S bardziej plaski w srodku zreszta sam pokazywales roznice

:decayed: ale z tego co kojarzę pod H7 też były jakieś z płaskim dołem i górą :wink4: to zależy od producenta :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.