Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

troche ciemniejszy, ale felgi w grafit i jest kosa :kox: z tym że mi to nie potrzebne :wink4:

Audio gra :kox: ten zakup powinienem dawno już zrobić :gwizdanie: Powiem wam ze nawet wyciszone jest to A4, z zewnatrz bardzo nie słychać jak to gra :kox: w przeciagu 2 tygodni musze zrobić przód, odpiałem fabryczny wzmacniacz, graja tylko przednie głosniki i są sciete na 80hz resztą zajmuje sie

94818237.jpg 30tka w 30tce :naughty:

Pare fotek ze zlotu

34366859.th.jpg

82865292.th.jpg

Wczoraj wpadła fartownie rozpórka górna za śmieszny pieniądz :decayed:

Opublikowano

to bedzie teraz siepać :kox:

Opublikowano

Specjalnie wkleiłeś moją kozę żeby Twoj Szarak w tle wyglądał ładniej :polew:

Poczekaj poczekaj! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Specjalnie wkleiłeś moją kozę żeby Twoj Szarak w tle wyglądał ładniej :polew:

Poczekaj poczekaj! :decayed:

:buahaha::yeah:
Opublikowano

Kowi powiedz mi jak świeci taka diodowa żarówka co masz jako dzienne?

Da rade jako mijania?

Opublikowano
  • Autor

Kowi powiedz mi jak świeci taka diodowa żarówka co masz jako dzienne?

Da rade jako mijania?

daje światło rozproszone białe 5k, ale poświata jest mdła

na filmiku widać róznice w świeceniu, ogólnie nie polecam jako zamiennik świateł mijania, te żarówki są idealne jako DRL[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 14:26_________________________________________________Skrzynka siedzi w bagaju :naughty:

audio.jpg

Zapas kabli po przykręceniu wzmaka trafi pod siedzenie :wink4:

Wzmak narazie luzem, ale niebawem będzie przykręcony do oparcia kanapy, nie przewiduje jakieś zabudowy w boczku, ponieważ głosnik potrzebuje tych 30l do dobrego grania, a tego nie znajde w boczku :mysli:

Szarak dostał wlepe

wlepaj.jpg

Nie wiem czego tak długo z tym zwlekałem, ten mod powinien być zaraz po programie :naughty: do końca sierpnia zrobie jeszcze przód i projekt poprawy audio zakończony :wink4:

Opublikowano

i gra jako ten głośnik? :naughty:

Opublikowano

Ładne volvo :naughty::kox:

Opublikowano

Ładne volvo :naughty::kox:

kupił cos :naughty:

Opublikowano

Nie umył :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i gra jako ten głośnik? :naughty:

bardzo ładnie gra, ale narazie brakuje pasma średniotonowego, głosniki przednie 12ki nie daja rady zagrać tego :decayed: ścięte na 80hz, a z suba jestem zadowolony, jedyny problem nie idzie go dosunać do oparcia, blokuje sie na siatce pionowej :wallbash:

Opublikowano

A myslałem że ta żarówka diodowa bedzie sobie radzić dobrze... :mysli:

Opublikowano

Kowi nie chcę krakać, ale ta nowa wlepa na klapie to dobra informacja dla... złodzieja :P dzięki niej chętniej zajrzy do środka :decayed::rolleyes:

Opublikowano

Kowi nie chcę krakać, ale ta nowa wlepa na klapie to dobra informacja dla... złodzieja :P dzięki niej chętniej zajrzy do środka :decayed::rolleyes:

dokaldnie

ps Kowi jak wywaliles znaczek z klapy to wywal reszte burdelu z blachy bo teraz ni w kij ni w oko

Opublikowano

wyrzuc ten hak :)

Opublikowano

Hak to znak rozpoznawczy Kowiego :naughty:

Opublikowano

wyrzuc ten hak :)

to samo miałem pisać hehe

Opublikowano

Zapomniałem dodać że blacha coś krzywo wisi :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Kowi bądź konsekwentny - powywalaj wlepki A4klub, Q.

Koniecznie hak, bo psuje cały tył.

Masz tam czujniki w dokładce, czy to dziury są ? Kurde ślepnę.

I wtedy tył będzie bajka, daszek i zderzak robią robotę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.