Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

żeby to jeszcze była real gleba kowiego:facepalm: taka gleba u kowiego tylko w trakcie powrotu z marketu budowlanego do momentu wyjęcia worków z cementem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to jeszcze była real gleba kowiego:facepalm: taka gleba u kowiego tylko w trakcie powrotu z marketu budowlanego do momentu wyjęcia worków z cementem:grin:

to na maske tez cementu nayebał ze przod tez tak lezy? :grin:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

żeby to jeszcze była real gleba kowiego:facepalm: taka gleba u kowiego tylko w trakcie powrotu z marketu budowlanego do momentu wyjęcia worków z cementem:grin:

to na maske tez cementu nayebał ze przod tez tak lezy? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane z warsztatu, podsumowując kupiłem cały używany wał napedowy, bo wymiana podpory z alegro nie zdała egzaminu na dłuższą mete:whistling: rozkręcony wał złożony na znaki to juz widocznie nie to co wał wyważony:whistling: teraz auto normalnie jeżdzi jak kiedys bez żadnych wibracji:banan:

Kolejny etap: blacharka i lakierowanie zderzaka i dolnych krawędzi drzwi:jerk:montaż błotnika i progów w fabrycznym kolorze:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi cud malina :slina:

Spokojnie jeszcze nie na aucie:jerk:

Oceniać czy bardzo rózni sie odcień

D.jpg

C-1.jpg

B.jpg

A-1.jpg

E.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalerzy jakie swiatlo. tu na fotce co masz blotnik na blotniku widac ze jest troszke jasniejszy ale moze to od swiatla zalerzy. powiem ci ze dobrze jest ocenicz jak jest pol zmrok bo jak jest swiatlo wieksze to nie widac roznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz nie zrobie fotki, ale jutro jeszcze wieczorną mi sie uda ustrzelić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec zaczeliśmy...

Błotnik okazał sie nie ori:facepalm: odcień troche sie różni, wiec pewnie bede malował, tak wyglada mój, troche go juz korozja złapała

fotka1-1.jpg

Mała demolka

rrrr.jpg

fotka3-1.jpg

Z progami wyszła mała akcja jeśli niechce sie tych listw drzwiowych, trzeba błotniki lekko pospawać, noi w progach odciać mocowania i oddać do plastikmena na 20min bo po przyłozeniu jak dropson wczesniej wspomniał robi sie niemiła szczelinka, ale to jest do ogarniecia, drugą ciekawostka jest to że nie trzeba tych listw A4 docinać, progi równie dobrze mozna walnąć na tą listwe, całkiem dobrze to wyglada, krawędź progu zakrywa ładnie czarna listwe wiec po zamknieciu nie widać tych listw:banan:

Ale i tak nie wiem czy nie polecą w całosci w kolor:grin:

Fotka4-1.jpg

tyle tylko wyciałem co by mocowanie przykręcić, progi pójdą na klej do szyb

W poniedziałek akcja wygłuszanie drzwi, we wtorek malowanie, moze do piątku odbiore tego parcha:whistling:

gdyby nie ta wizyta u plastik mena dzisiaj byśmy skończyli temat progów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak mam rozebrane drzwi to uspawam sobie mocowania pod panele głosnikowe w drzwiach:decayed: bo obecny montaż pozostawia wiele do życzenia:thumbdown:

a flaty jak to flaty:jerk: za rok je sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie co raz gorecej, wiec jak znalazl demontaz drzwi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie co raz gorecej, wiec jak znalazl demontaz drzwi :banan:
:grin:

a jak fajnie sie jeździ taka wydumką:decayed:

---------- Post dopisany 21-05-2012 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 18:44 ----------

Dzień kolejny:whistling:

Drzwi wygłuszone matami CA, jeszcze sporo materiału zostało na rame drzwi:decayed:

B-1.jpg

A-2.jpg

Usunięte listwy z wszystkich drzwi i błotników, wszystko zaspawne na gładko:banan:

C-2.jpg

Noi jest również rarytasik:decayed: jeszcze nie mój, ale jak tylko odbiore parcha to przymierzam i decyzja:banan:

D-1.jpg

Widziałem mocowanie tylnej kanapy, teraz pytanie jak wygląda ta czesć dokujaca oparcie, mozna przełozyć z sedana do avanta ten bolec czy co to jest??

Dzisiaj na wieczór blacharka dostanie kolor, rozebrałem tylną klape, ta tapicerka to juz kandydat do zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...