Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze jest :wink: Chcesz zaślepkę na wycieraczkę? Gadaj za w czasu puki w PL jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale niechce auta pozbawic haku, hak mam fabryczny na kluczyk, ale zamek do niego jest tak zajechany syfem ze nie da rady tego ruszyć, wiec chyba tylko dewastacja zostaje, a taki hak to swoje widze kosztuje:wink:

---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Bardzo dobrze jest :wink: Chcesz zaślepkę na wycieraczkę? Gadaj za w czasu puki w PL jestem :wink:

a to masz jakieś specjalne? bo na alegro widze tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę osób na forum na nich śmiga :naughty: Gumowa zaślepka idealnie wchodzi w dziurę po wycieraczce a z drugiej strony klejem na gorąco zrobiłem i trzyma się jak ta lala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niechce auta pozbawic haku, hak mam fabryczny na kluczyk, ale zamek do niego jest tak zajechany syfem ze nie da rady tego ruszyć, wiec chyba tylko dewastacja zostaje, a taki hak to swoje widze kosztuje:wink:

nie doczysci tego jakoś? szkoda bo pozatym hakiem to jest sztosik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata, chyba tylko rozwiert zamku, to jak cementem za***ane:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytargalem cały z ramą, i jestsem 30 Kg do przodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytargalem cały z ramą, i jestsem 30 Kg do przodu :naughty:

No własnie, przecież można całe mocowanie wyciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli od czasu hak jest potrzebny to co bede to wszystko montował?

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie dostawczaka wynajmiesz albo w ojca furę wsadzisz :facepalm: albo wymyśl coś innego, box na dach, albo kup sobie astrę kombi za 2 tysie albo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak bardzo zalezy Ci na haku, to bym go wytargal z ramą, wrzucil na stól i tak dlugo meczył naftą, czy WD40 aż draństwo pozwoli sie przekręcić...:wink: Bo na aucie to nie ma co sie wk#$wiać z taka robotą...

A jak coś to pamiętaj, że jak wytargasz belke od haku to nie ma do czego zderzaka przykręcić:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze podoba wam się efekt mojej pracy. Co do kierunków. Da się je zrobić w tym samym stylu, ale prawdę mówiąc kierunku słabo wyglądają z tego względu że klosz jest bardziej przezroczysty. I widać że jest to grzebane. Gdzie przy pozycji / stop nie ma tego. Bo w tej części lampy klosz jest podwójny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie teraz to mi nawet nie działa ta wycieraczka to moze i bym ja wykręcił, niby ramie kupiłem od polo, ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm:

a z hakiem znacie historie, tak wiec zostaje tak jak jest, nie bede go odcinał szlifierka:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

fajnie wyszło, mogłeś jeszcze ruszyc autem zeby zobaczyć jak to pod różnymi kątami świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w ledach pod kątami prawie nie widać:wink: ale ogólnie jest dobrze widoczne, teraz czekać do przegladu, niech bedzie tylko pytanie a co to za lampy, heheh mało występujący egzeplarz montowany tylko w RS4 fabrycznie, tak jak z bixenonem sie tłumacze:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w ledach pod kątami prawie nie widać:wink: ale ogólnie jest dobrze widoczne, teraz czekać do przegladu, niech bedzie tylko pytanie a co to za lampy, heheh mało występujący egzeplarz montowany tylko w RS4 fabrycznie, tak jak z bixenonem sie tłumacze:polew::polew::polew::polew::polew:
najgorzej jak rsa mieli na przeglądzie kiedyś:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparliście się tego haka :decayed:

Ja w sumie przyczep Volvo nie będę targał, a hak tak kontuje, z racji, że wszystkie delikatne uderzenia przyjmuje i śladu na zderzaku nie ma :wink:

P.S W dniu sprzedaży taty byłego samochodu przy przejściu ja się zatrzymałem, koleś za mną nie, u mnie było widać tylko, że kapturek na haku jest pognieciony, a koleś już nie odjechał, bo przebił chłodnice :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cos wrzucić po zlocie:naughty:

tak wiec zanim dojechałem na zlot miałem przez własną głupote rowowanie:facepalm: szczęscie w nieszczęściu ze w sumie to nic nie rozwlaiłem, straty to pęknieta dokładka, wypiety zderzak noi nieszczelna klima

20130731_161431_zpsb7de6841.jpg

Naprawiłem dolot

20130731_161417_zps600288ea.jpg

Noi pojechalismy z ryjem wujem chełmem na wycieczke w polske..

20130804_133444_zps51d0f0dc.jpg534236_509177769152065_891474399_n.jpg

Dojechalismy do celu

20130802_143223_zps6d347a8f.jpg1094848_560923913972263_2013174485_n.jpg

Powrót miło mnie zaskoczył...

20130805_102850_zps7746c76a.jpg

dystans jak widac na pełnym baku, spalanie 5,7, jazda w sumie PSJ bo 2000-2500obr, czyli bardzo spokojnie 80-140km/h raz mnie tylko poniosło juz w swoich terenach do 200 dobiłem:naughty:

ogólnie jazda na jakieś tam glebie nie straszna, jak jest źle to srodkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

dwa cleany:grin:

601349_509922702410905_2111571763_n.jpg

DSC08637_zps276b709b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że poraz kolejny musze zderzak malowac(klar odszedł po srodowym incydencie), dokładka i wnęka rej zostana zaspawane, jeszcze niewiem co ja zrobie z rejką:facepalm:

Przy okazji maska pójdzie do malowania:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo ;-) Też mam to w planach ale najpierwej inne rzeczy ;-)

Tablice może lepiej sobie załatw kwadratową i przymocuj do kratki przy halo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju ryju szykuj aparat - gwint prawie zamontowany:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...