Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprytne chowanie felg :)

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Sprytne chowanie felg :)

Same sie schowały w nadkolach :bag:

10856652_734130893323417_379963780268028

10848895_734108703325636_246443151506505

fajnie sie auto prezentuje ...... zdjecia pewnie robione przez zawodowca lub za***istym aparatem

teraz to wygląda jak totalna seryjka, a aparat jak to mówią zabawka, ale moze roznieśc nie jedną lustrzanke, kwestia ustawień :grin: których niechce mi sie ustawiać od jakiegos czasu :facepalm:

Opublikowano

Piękne zdjęcia :)

Opublikowano

sprawdza się ta alu osłona co?? :D

jedyne co to mocowania mi sie nie sprawdziły, co jakis czas sie odkręca, bo tylne mocowania mi sie nie zgrywaja z tym co jest uspawane :kwasny:

grudniowa aura mnie urzekła :decayed:

DSC07584as_zpse8d3166e.jpgDSC07579a_zps6687d6ad.jpgDSC07574ia_zps51f8bfe3.jpgDSC07586ah_zpsc4429c68.jpgDSC0759a1_zps664646e1.jpgDSC07592ed_zps65d0b2f6.jpgDSC07593lai_zps6f2095cc.jpgDSC07584ao_zps84197ff3.jpgDSC07588d_zps7fde6e89.jpg

w sam raz na grudzień 2016 :P

Opublikowano

Zimowa aura tylko na fotkach jest fajna ;D dobre zdjęcia kolego :D

Opublikowano
  • Autor

w sam raz na grudzień 2016 :P

tylko które zdjecie wysłać :decayed:

Opublikowano

Dobra sesja Dobrego Samochodu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kowi, jakie zkładałeś końcówki wydechu?

Opublikowano
  • Autor

Koncowki mam z alegro takie jak ,,polowa forum" w cenie oo 26zl/szt

Opublikowano

niech ktos znow powieli tyle zdjec to go trzepne :D

Opublikowano

Koncowki mam z alegro takie jak ,,polowa forum" w cenie oo 26zl/szt

Kowi, możesz podać średnice końcówki?

Opublikowano
  • Autor

Koncowki mam z alegro takie jak ,,polowa forum" w cenie oo 26zl/szt

Kowi, możesz podać średnice końcówki?

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i4871997056.html

takie cos, tylko gdybyś kupił to wspawujesz do wydechu i nity zamieniasz na śruby i po 2 nakrętki :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A co myślisz o tych końcówkach firmy michael wymiary te same.

http://allegro.pl/najwyzsza-jakosc-efektown-koncowka-tlumika-speeder-i4949305883.html

Droższe ale lepiej wykonane.

Z wygladu w sumie podobna, myśle ze to sie wpasuje, tylko cowo troche drozej, z ta tanią nic sie nie dzieje, tylko jak pisałem wyzej, musisz nity zastąpic śrubami skontrować je - bo inaczej będzie brzęczało po paru miechach, a nawet moze ta nasadka srebrna odpaść. Noi tą co wkeliłes i tą tania musisz przyspawać, nie przykręcaj na te śruby z zestawu.

Plan na kwiecień 2015

10636433_752918631444643_388754514539173

10926256_752917188111454_605266983274768

10911376_752914914778348_903553894002906

Kupuje na tył 2x 9,5cala i jeszcze tylko kwestia opon, 225, albo 215, auto służy mi na codzień wiec nie iem czy nie będzie 225/40

czorny przysyła systematycznie fanty do suki wzamian za wzory na koszulke

10904354_784457881602241_1921912750_n.jp

Opublikowano

9,5 cala i jakie et? co z blotnikiem? rolka?

Opublikowano

Pakuj 225/35, całkiem wysoki profil ale jeszcze wygląda i nadaje się na daily ;)

Opublikowano

Do planów na kwiecień 2015 dodaj tylną wycieraczkę :P:wink:

Opublikowano

a co do tych koncowek to 150zl troche sporo, za te pieniadze to juz bym raczej pakowal koncowki od eski lekko przepolerowal, ustawil wedlug siebie i pospawal...

Opublikowano
  • Autor

z tyłu bazowo et40, wiem juz teraz ze będzie schowane, 9,5" et35 stoi elegancko u angela, wie pewnie skończy sie na 5mm dystansie, ale to sie zobaczy blizej sezonu

Jeśłi nie bedzie zimy w marcu jade na moda pompy wtryskowej i atakujemy grubą 2ke z przodu :lol:

Opublikowano

Q ma więcej miejsca z tyłu mi się widzi, bo u mnie 9J et 20 I wystaje sporo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.